BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 10 miesiąc temu #688183 przez DoMI*
Czekam na wizytę...
Dokucza mi ten jajnik i kleje po nocach i z rana.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688321 przez anitkade
W weekendy każdy się rodziną zajmuje, Majusia, a najczęściej w pracy siedzimy na forum :P
DoMi, dużo zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688347 przez DoMI*
o u ciebie anita

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688408 przez Majusia
Dobrze wiedziec Anitkade - to w takim razie ja sie tez bede z pracy odzywac. Nie mamy tam dostepu do neta (mimo ze to biuro) ale ja cwana jestem i pisze z telefonu :)
Trzymaj sie dzielnie DoMi! :)
No to do jutra, papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688649 przez MoNiaaa
no to ja sie melduje juz w pracy :( oj ciekzi tydzien przede mna..:(

domi jak tam sytuacja?? wiesz czy wyjdziesz do domu czy do 13tc zostajesz w szpitalu??

w tym tyg w koncu wizyta!!! juz sie piatku nie moge doczekac..tyle czasu minelo od ostatniego usg ciekawe co tam bedzie widac ciekawego i oby wszystko bylo dobrze :)

a wy jak po weekendzie dziewuszki??

anitka ja po porodzie jak mala zobaczylam to naprawde zapomnialam jak to bolalo najwazniejsze ze przestalo i mialam swoja kruszynke:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688668 przez mirka26
hej dziewczynki, ostatnio mi coś net nawala. domi kochanie trzymaj się tam dzielnie, mam takiego lenia że szok. wczoraj pół dnia lepiłam pierogi z truskawkami i jagodami mój mały stwierdził że nigdy nie jadł takich pysznych pierogów mi też smakowały choć nie lubię tego typu dań, a jak tam u was z leniuszkiem po weekendzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688682 przez aska27
Dzień dobry :blink:


Mirka echh.. ja miałam ciężki weekend fatalnie się czułam.. dzisiaj w sumie ciut lepiej.
Takie domowe pierogi są najlepsze,ja ostatnio zamówiłam :silly:

DoMi Trzymaj się!


MoNiaaa
ech ten poniedziałek,co? :blink: ale skoro w piątek wizyta to tydz szybko Ci minie :blink: zazdroszczę trochę,ja mam dopiero 10 lipca :blink:

Anitkade z tym porodem to fakt róznie bywa, ja akurat żadnych bóli nie miałam..i mimo chęci rodzenia swoimi siłami skończyło się cieciem, leżąc na stole w tej złości pomyślałam,ze nigdy więcej! :blink: a gdy pokazali mi Mikołaja wszystko minęło jak ręką odjął :)
Teraz to bym jeszcze dwójkę chciała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688706 przez Pipinka
Hej Dziewczyny :woohoo:

Tak ja też wekand typowo z rodziną :)
Nie znoszę poniedziałków :dry: Mąż z samego rana wyjeżdża i perspektywa samotnego tygodnia a tu dopiero poniedziałek :( Ale tym razem na szczęście będzie już w czwartek bo w piątek Roczek naszej Córci :woohoo: i w sobote impreza :lol: wraca dopiero we wtorek bo w poniedziałek za tydzień jedziemy razem do Katowic na usc :lol: :kiss:

Jak sobie pomyślę ile sprzątania mnie czeka (a przy rocznym dziecku to nie jest takie proste) to mi słabo!!!!!!!!!!!! Dobrze że przynajmniej ciut chłodniej

Hehe może któraś miała by ochotę do mnie wpaść i pomóc mi szorować poodbijane łapcie na meblach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688715 przez aska27
Pipinka ja mam 2-lata ... wszystko przed Tobą :silly: Mikołaj jest kochany,ale potrafi czasem zrobić taki bajzelek ,ze szok, szczególnie gdy zostanie z tatą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688741 przez anitkade
Cześć dziewczyny, ja jestem po wizycie z rana. Nie miałam USG, ale zbadała mnie na szczęście, powiedziała, że wielkość macicy się zgadza. Ponieważ mam żółte upławy zbadała mi pH, ale powiedziała, że wszystko ok. Przepisała mi jakieś globulki nagietkowe, bardzo łagodne podobno. Hormony mam brać przynajmniej do końca 12 tygodnia, ale tak, żeby skończyć opakowanie, a nie przerywać w połowie. No i mam badanie krwi, moczu i TSH zrobić, bo miałam ten hormon tarczycowy trochę podniesiony. A USG genetyczne mam w przyszły czwartek. Jeszcze w środę mam usg serca mojego własnego, zobaczymy, co tam wyjdzie. Mam nadzieję, że nic i tylko mnie uspokoi to badanie. Aha! Schudłam od ostatniego badania. Niewiele, mniej niż kilogram, no ale jednak. Ale powiedziała mi, ze to normalne na początku i nie martwić się. No i powiedziała, że po 12 tygodniu jak nie będę miała mdłości to mogę zacząć brać jakieś witaminy. Ech, znowu tabletki. Pomyślę, czy chcę je brać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688762 przez MoNiaaa
ja bralam na poczatku witaminy ale po skonczonym opakowaniu wrocilam do kwasu foliowego.
kurka dziewczyny zdaza sie wam pominac dawke kwasu foliowego? ja staram sie pamietam ale zebralo by sie kilka dni w ktorych go nie wzielam??

a luteine mi gin powiedzial ze do 13 ty bede brala chyba

anitka szkoda ze usg nie mialas ja bym zwariowala po taiej wizycie bez usg:P ale juz niedlugo zobaczysz maluszka:)
takw ogole macie jakies przeczucia co do plci??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688770 przez anitkade
Ja mam przeczucie, że dziewczynka :) Prawie od początku, nie wiem, czemu tak. Ale zobaczymy, tak czy siak będę się bardzo cieszyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #688774 przez ulcia78blondi
Cześć dziewczyny!
Witam wszystkie nowe Mamusie!

Week-end u mnie jak zwykle aktywny z rodzinką.
Czuję się dobrze, czasem nawet jakbym nie była w ciąży.
Ale... jak się troszkę zmęczę albo zbyt dużo pochodzę to mam mocne kłócia w dole brzucha.
Wtedy staram się jak najwięcej odpoczywać.
Wizyta w czwartek - badanie genetyczne. Dobrze, że mi przypomniałyście - zupełnie zapomniałam, że jeszcze badania do wizyty muszę porobić:-)

Domi, jak się czujesz? Do kiedy zostajesz w szpitalu?

Przy aktywnym dwulatku nie mam dużo czasu na odpoczynek, u nas to samo: 5-10 minut i cały dom postawiony do góry nogami:-)

Życzę Wam miłego tygodnia i udanych wizyt na ten tydzień. Buziolki!

Co do płci jakoś nie bardzo mam jakieś przeczucie. Tak jak przy synku mam ochotę na potrawy konkretne a czasem wręcz tłuste (np. żeberka). Jedyna różnica w tym, że mam większe problemy z cerą. Tylko się dotknę to mam czerwone plamy na ciele, to samo po kąpieli, cała jestem jakaś czerwona (z plamami). Cera mi się wcale nie poprawiła, moim zdaniem jest dużo gorsza niż przed ciążą, to jakby na dziewczynkę. Ale jeszcze kilka tygodni i powinien lekarz zobaczyć jak się Dzidzia dobrze ułoży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688790 przez Pipinka
Ulcia mam to samo chwilami w ogóle nie czuje sie jak w ciąży :)

Monia mnie lekarz kazał brać kwas foliowy do 8 tygodnia, to samo w 1 ciąży a teraz tylko witaminy, jedna dziennie!

Co płci to czuje się inaczej niż przy córci i coś mi mówi że będzie chłopczyk.. :lol: właśnie też mam chwilami ochotę na konkretną mięsną potrawe a to dziwne bo ja nie przepadam za mięsnymi daniami! Hmmm jak będzie Dziewuszka 2 też się uciesze :) Ale nie ukrywam że chciałabym parke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #688798 przez MoNiaaa
za mna tez przemawia tylko konkretne jedzenia nawet na kolacje kanapki mnie nie satysfakcjonuja.. :huh:
mimo ze ja chcialabym dziewczynke mam przeczucie na chlopca:P
cera tez mis ie pogorszyla ale to poczatki i jesczez hormony szaleja wiec jest czas na poprawe :)

ja z corka w 1 ciazy mialam sliczna cere mimo ze przed ciaza od zawsze mialam straszne problemy z tradzikiem a w ciazy wypieknialam, pod tym wzgledem :) tazke nie ma reguly i nie prawda ze corka zabiera urode mamie :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl