BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #662920 przez Dominiczka
Sama jestem ze stycznia i wiem jak to fajnie ;)
Może będę miała prezent na moje urodzinki.. kto to wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662943 przez mokka
Tez wydaje mi się że styczeń na rodzenie jest spoko :) Przynajmniej jak maluszek juz będzie na świecie to kombinowania nie będzie z wiatrakami itp. (tak niestety chyba mają mamy dzieciaczków z lata) :) U mnie też mama i mąż ze stycznia, brat z lutego a ja z marca więc chyba będę miała zimowo/wiosenny zawrot głowy z kupowaniem prezentow :) Z jedzeniem faktycznie niej źle . Chociaż ja tęsknie już za serami pleśniowymi i tatarem bo go uwielbiam. Jesli chodzi o dzietę to zawsze możesz poczytać jakieś poradniki itp. I nie zapominaj o kwasie foliowym, a jak zobaczysz serduszko to możesz sie przerzucic na witaminy dla ciężarnych tez z kwasem foliowym.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662946 przez MoNiaaa
ja patrze teraz na moj test ciazowy a tam ta kreska prawie znikla i nie mampamiatki...chyba bede musiala sobie kupic jakis i siknac :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662954 przez Dagnes
Ale nas już dużo:) Cieszę się bardzo i witam wszystkie nowe, przyszłe mamusie:)
Maleństwa śliczne, niech zdrowo rosną. A kto teraz kolejny ma wizytę? Ja mam we wtorek i jak się nie mylę Domi też?
Ja smaruję się zwykłą oliwką dla dzieci. Balsam czeka w kolejce do 4 miesiąca.

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662960 przez Dominiczka
Moja najmłodsza kuzynka jest z 25 stycznia tego roku, ja jestem z 26, bracia bliźniacy mojego Partnera są z 27 stycznia, mój ojciec jest i wujek są z 28 stycznia ;) a reszta rodzinki z początku lutego ;) Także jest wesoło ;)
Kwas foliowy łykam regularnie od roku, z tym nie ma problemu ;)

Cały czas też myślę, że moja ciąża jak nie ta to przyszła może być bliźniacza. U mojego partnera co każde pokolenie są ciąże bliźniacze. Bracia mojego partnera są bliźniętami dwujajowymi, a siostry mojej teściówki są bliźniaczkami jednojajowymi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663014 przez ulcia78blondi
Anikade, serduszko najpierw słyszałam przez kilka sekund a potem lekarz mi dokładnie strzałką pokazał jak bije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663041 przez mokka
Dominiczka to perspektywy niezłe :) Ja nie wiem czy ogarnełabym bliźniaki :) Jak będziesz wiecieć coś więcej tzn. już po wizycie u gina to daj znać :) Tak swoją droga to orientujecie się od kiedy zaczyna się 3 miesiąc ciąży? Ja sie juz pogubilam bo w poniedziałek zaczynam 9 tydzień i wedlug jednych podziałów to 2 a według innych 3 miesiąc.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663115 przez spineczka
hejka. Mogę do was dołączyć?
Czekamy na nasze drugie dzieciątko,mam już dwuletniego łobuziaka.
pozdrawiam wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663119 przez MoNiaaa
ulcia to ja tak dokladnie nie widzialm serduszka :(

dzis mama ma do mnie dzwonic z niemiec to jej powiem w koncu ze jestem w ciazy bo do tej pory balam sie mowic bot o nie wiadomo.

dominiczka niezla masz obstawe na styczen :ohmy:
ja zawsze chcialam miec blizniaki ;)

a z tymi miesiacami to ja tez sie glubie bo wszedzie inaczej podaja :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663137 przez Dominiczka
Bliźniaki fajna sprawa, ale nie na pierwszą ciąże chyba ;) Tak mi się wydaje... Poza tym nie mogę sobie wyobrazić jak będę wyglądała z 'pojedynczym' brzuchem, a jak tak pomyślę, jak bym mogła wyglądać z 'podwójnym' brzuchem. Mam tylko 156cm wzrostu :D hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663150 przez anitkade
MoNia, ja mam usg 31 maja, a gina 3 czerwca. Także powolutku mnie roznosi. Dziewczyny piękne zdjęcia wrzucają, widać na nich już bobaski. Naprawdę chciałabym już też zobaczyć serduszko. No ale ten tydzień jakoś wytrzymam. Niestety troszkę jest problem z terminami, z tygodnia na tydzień nie można się umówić. I tak wzięłam urlop na obydwa dni, bo na popołudnie się nie dało, a zwalniać się tak często nie chcę, żeby nie budzić jeszcze podejrzeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663155 przez EmiMar
Hej dziewczyny. witam nowe mamuśki.
Odnośnie krwiaka to miałam w poprzedniej ciąży i ładnie się wchłonął i od 12 tygodnia już go nie było. Także nie ma się co martwić na zapas (wiem że łatwo mówić, bo sama się tym zadręczałam.
Moja dzidzia ma 3,96 mm i wg mojego gin to 5t 5d. Uspokoiłam się trochę, że u wielu z nas ciąża okazała się młodsza. No to badanie genetyczne muszę się umówić dopiero po 28 maja. na 28 czerwca bo wykonuje się je między 11-13 tyg. ciąży. póki co nie ma mowy o badaniu inwazyjnym a tylko usg i z krwi matki. Jak coś wychodzi nie tak kierują na badania bardziej inwazyjne ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności. powiedziałam już wszystkim w pracy i przyjęli to nawet całkiem fajnie. Jest ok więc cieszę się, że za długo nie zwlekałam, bo jak nadal będę się czuła tak źle to z pewnością pójdę na l4 i wtedy bezie zdziwienie. Ogólnie myślałam że będzie gorzej. dziś wymioty załatwiłam z samego rana we własnej toalecie ;) Nigdy nie sądziłam, że uznam to za szczyt komfortu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663160 przez MoNiaaa
spineczka pewnie ze mozesz dolaczyc im nas wiecej tym ciekawiej i rozmowy sie robia rzywsze :)
gratuluje ci maluszka jak masz fotke z usg to sie pochwal :):)jaki masz termin porodu to wpisze cie do naszej tabelki?

anitka jeszcze tydzien moze zleci w miedzy czasie boze cialo itroche wolnego to przeleci :)

domonika a brzuch nie zawsze jest 2 razy wiekszy :P i latwiej jako pierwsze miec blizniaki bo mozna sie im poswiecic i czas tylko dla nich a jak juz jeden bobas to 3 gozej ogarnac :P

musze sie za prace wziac a tak mi sie nei chce...

myslicie ze to doby pomysl zeby zrobic sobie test ciazowy jeszcze? nie wiem czemu tamte mi wybladly tak bardzo?
troche sie obawiam ze nie wyjdzie mi intensywny i bede miala kolejny powod do zmartwien :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663162 przez Dominiczka
Dziewczyny czy któraś z was chodzi prywatnie do gin? Jak wtedy jest z badaniami? Za wszystko płacimy same. Czy któraś robiła już na swój koszt i ile ją to wyniosło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663164 przez Dominiczka
MoNiaaa Lepiej nie rób ;p Lepiej się o nic nie martwic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl