BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #663387 przez DoMI*
ja pojde w ekri Heheheheh
nie niewiem tak gadam..
no dokładnie nie musi byc koscielnego. joł niechce ani koscielnego ani chrzcin..
takie rzycie :) dzidzia bedzie duza bedzie decysowac siama

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663388 przez MoNiaaa
ja teraz majac juz meza i rodzine nie wydalabym nigdy takiej kasy na wesele!!!!dla mnie teraz sa zupelne inne piorytety i wolalabym ta kase przeznaczyc na podroz dla naszej 3 po slubie jedyne czego mi szkoda to bialej sukni ale za to mam coreczke :)

slub bym chciala z tego wzgledu ze jak dzieci ida do komuni to rodzice tez powinni isc przy dziecku a tu jednak nie mozna:(
chrzciny dla mnie sa obowiazkowe mimo ze jakas bardzo religijna nie jestem ale to jakbysmy odebrali opieke kogos waznego nad tym maluszkiem
ale kazdy ma swoje poglady i to nie jest kwiestia do sporu

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663390 przez Dominiczka
Ja nie wierze w to, że tak małe dziecko może mieć jakiś grzech, czy szatana i muszą go chrztem gonić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663393 przez DoMI*
jakaś bajka :) dominikczka

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663396 przez mokka
Oj tam wstyd...koleżanka w lipcu bierze slub cywilny i kupiła już prawdziwie slubną suknię :) Pamiętam, że ja sama też się stydziłam kupowac niewiadomo jaką kreację, więc postawiłam na klasyczna białą sukienkę do kolan i w sumie żałowalam potem bo jak podjechalismy pod palac slubow to sie okazało,że sporo dziewczyn na slub cywilny kupuje normalne suknie slubne i nie jest to nic dziwnego :)

Jesli chodzi o chrzest to my z mężem do kościoła nie chodzimy. Moi rodzice chodzą, a mama męża jest ukrainką więc jest prawosławna i w sumie też nie chodzi do kościoła :P Dlatego że sama nie chodze do kościola uważam że chrzczenie dziecka jest po prostu nie w porządku. jak ja jej mam potem przygotowac do komunii skoro nawet nie będę go zabierać na mszę. Uważam,że jeżeli moje dziecko stwierdzi juz jako osoba dorosla że koniecznie chce byc ochrzczone to ok, ale sama jeżeli chcę byc w zgodzie z soba nie moge do zanieść do chrztu.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663399 przez DoMI*
a ile kosztuje cywilny ?

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663403 przez Dominiczka
Dziewczyny powiedziałyście już rodzinie i znajomym, że spodziewacie się dziecka? Kiedy najlepiej dzielić się tą nowiną?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663404 przez mokka
80zl placisz urzędnikowi, ale potem będą cie jeszcze namawiac na 10zdjęc za 100zł, myzuke za 100zl i cos tam jeszcze . My zapłacilismy tylko te 80 zł urzędnikowi, a z dodatkow zrezygnowaliśmy :) Cała uroczystość trwa do 15 minut i jest to troche masówka bo wychodzisz i czekaja juz nastepne pary w kolejce...kosmos.

Dominiczka, ja powiedziałam rodzicom i teściowej (teścia niestety juz nie mam) zaraz po tym jak lekarz potwierdził ciążę (około 6 tygodnia). Babci, dziadkowi i reszcie rodziny powiem po 3 miesiącu :)


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663406 przez iwonta_kg
Mokka jakby u mnie w mieście urząd stanu cywilnego był w pałacu to też bym wybrała wykwintną białą suknię żeby było bardziej uroczyście :) ale że urząd jest w obskurnym ratuszu to szkoda brudzić białą suknie hehe ;P

Monia spoko nikt się nie kłóci :) tylko rozmawiamy ;)

Dominiczka ja też w szatana nie wierzę ;)

Ja tak lubię tu wpadać na styczniówki bo sama jestem styczniówką urodzoną dwadziesta pare lat temu hehe :lol: mam nadzieję że mnie nie wygonicie mimo że mam termin na wrzesień ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663409 przez iwonta_kg
Domi koszt ślubu cywilnego to wpłata do urzędu 60 zł. i kupno szampana do urzędu. reszta to wydatki weselne/przyjęciowe ;) no i ciuchy ;) ewentualnie zaproszenia i alkohol ;) ja jak pisałam wcześniej wydałam na cywilny ok 5 tysięcy. a na przyjęciu było ok. 25 osób.

Dominiczka ja zrobiłam rodzicom prezent, a właściwie tacie 10 stycznia na urodziny. Mama miała dwa tygodnie wcześniej ale zaraz był dzień babci więc wszystko się skumulowało. Dałam mu kopertę a w środku było pierwsze USG :) to był 5 tydzień :) akurat byli wszyscy najbliżsi z rodziny którzy powinni wiedzieć w pierwszej kolejności więc nie trzeba było dzwonić po wszystkich tylko dowiedzieli się na tej imprezce ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663411 przez mokka
Urząd stanu cywilnego jest w centrum, ale sam pałac ślubow jest w takim niewielkim parku w budynku z muzeum i jest naprawdę sliczny :) W sumie racja ,że do zwykłegu urzędu wystawna kieckę ubierać to jednak ryzyko zabrudzeń i szoku urzędnika :laugh:


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663415 przez iwonta_kg
A w jakim mieście Mokka jak można wiedzieć?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663419 przez mokka
Sosnowiec (mieszkam tu od okolo 4 lat, a tak ogolnie jestem z małopolski). Misto samo w sobie niezbyt urodziwe, ale palac slubów ładny :) iwonta_kg skoro jesteś w bardziej zaawansowanej ciązy to może wiesz jak liczyc te całe miesiące? ja juz się w tym pogubilam


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663424 przez iwonta_kg
Proszę bardzo :)

1 miesiąc - 1-4 tydzień,
2 miesiąc - 5-8 tydzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663428 przez iwonta_kg
Mokka to jest też wasz pałac ślubów?? Piękny!!!!!!! Do takiego to bym suknię ślubną założyła bez żadnego ale!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl