BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

10 lata 11 miesiąc temu #672065 przez anitkade
Moniaa, mojej koleżance aptekarka poleciła inhalacje z rumianku. Jest to całkowicie bezpieczne, a rumianek odkaża. Może i Tobie pomoże? Wprawdzie bardziej na katar niż na gardło działa, ale być może? Warto spróbować. I pij herbatę z cytryną i miodem, pycha! No i truskawki mają dużo witaminy C, ja się objadam, chyba z pół kilo dziennie zjadam :) Ale przyznam, że pogoda mi też daje w kość, jestem bez energii i wiecznie mi zimno. A znajoma mnie straszy, że to ma jeszcze trwać 2 tygodnie. Pffff

DoMi - to daj znać wieczorem co i jak. Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672089 przez Dominiczka
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości? To coś okropnego! Dzisiaj zwróciłam rano całego banana jakiego zjadłam w łóżku. Obrazu mi się lepiej zrobiło, ale nie na długo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672106 przez anitkade
Ja niestety nie mam dużych mdłości. Tylko z rana lekkie, ale po zjedzeniu przechodzi. Piję też pokrzywę rano na czczo. Czytałam, żeby rano zjeść kilka krakersów przed wstaniem z łóżka. Albo migdały tez ponoć pomagają.
Ja przez cały dzień piję w odę z cytryną (i jak kupię to też z imbirem).
Nie martw się Dominiczka, te mdłości przechodzą podobno koło 12 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672115 przez Dominiczka
To jeszcze długa droga przede mną..
W ogóle we mnie nie ma energii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672137 przez Dorciaition
Anitkade oby z tą pogodą to nie była prawda. U mnie wczoraj lato na całego, a dziś jesień :/

Też zajadam dużo truskawek, a dzis zjadłam już 4 nektarynki :)

Dominiczka mnie właśnie podjadanie migdałów pomagało. Kiedyś czytałam, że powinno się coż zjeść jescze w łóżku, nim sie wstanie.

O tak, do 12 tyg jest najgorzej, no i końcówka, a reszta już super :laugh: :laugh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672148 przez kociaczek1610
hej kochane :) dzis sie wazylam i nie cale 2kg mi doszlo :) czuje ze maluszek rosnie. mdlosci na szczescie nie mam :) jedynie w dole brzucha mnie ciagnie tak jak na okres ;/ a jak u was z bolem piersi?? mnie bola tylko bo bokach i z dolu. no i pod koniec dnia cale sa obolale. czy taki bol jest normalny. w lewej piersi to jak leze az mnie rwie chwilami ;/ i dzis mam takie wrazenie jak bym miala wiecej sluzu ;/ taakie babelki no nie wiem jak to nawac... pozdrawiam was serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672168 przez emma
Dorcia, niestety nie załapię się już, prędzej majówki albo lipcówki :-) tak będę celować ;-) ja tu tyko dla towarzystwa :-D

Dominiczka, na mdłości niestety najlepiej pomaga zapełnienie żołądka czymś pożywnym. Nawet jak nie masz ochoty, postaraj się coś jeść, a powinno być lepiej. Mi pomagało też picie mięty.

Kociaczek, bóle piersi w początkowym okresie ciąży są naturalne, nie ma się.czym martwić. Niestety.trzeba przeczekać, niedługo powinny ustąpić.

Pozdrowienia! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672390 przez majsun
Hej dziewczyny,
a jak się miewa Wasza cera? Bo moja średnio :( pojawiło mi się mnóstwo zaskórników (takich białych ale głęboko pod skórą, że niewiele da się z tym zrobić) i ogólnie cała twarz jakaś bardziej tłusta...
Ostatnio już przestałam się malować na co dzień. Najgorzej, że wiele kosmetyków (właśnie takich mocniejszych na syfy) jest niezalecanych w ciąży :(
Macie też taki problem? Znacie jakieś rozwiązania?

Pozdr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672392 przez emilka1103
Dominiczka staraj się pić dużo wody z cytryną- ja też mam mdłości i w miarę mi to pomaga. ale też nie mam na nic siły, ciągle bym spała...

a poza tym mimo, iż dopiero 7 tydz to już brzuszek mi się lekko zaokrąglił. może dlatego, że jestem dość szczupła. a jak jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672409 przez Dominiczka
Piję, piję.. Dzisiaj już wypiłam 2 litry wody z cytryną. Strasznie mnie suszy.

Ja sporo przytyłam przed ciążą. Brzuszek miałam zawsze. Teraz waga mi leci w dół. Nie zauważyłam nic okrąglejszego, ale codziennie czekam i patrze na siebie w lustrze i patrze czy coś się zmienia.

majsun U mnie cera jak na razie jest ok ;) Spróbuj olejki do twarzy zamiast kremów, lepiej nawilżają a nie zapychają.. No i oczywiście wystrzegać się parafiny w kremach do twarzy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672453 przez www.Lumpik24.pl
███████████████████████████████████████████████████████

Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci.

Body,pajacyki od 2-4 złotych
spodnie,sukienki do 8 złotych
bluzeczki do 4 złotych

oraz wiele innych ubranek w atrakcyjnych cenach.
www.Lumpik24.pl

███████████████████████████████████████████████████████

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672490 przez mokka
majsun ja też mam z cerą totalny kosmos. ostatnio kupilam w aptece krem na przebarwienia bioliq (14zl) i na razie jestem zadowolona bo dobrze nawilża i tych zapchanych porow jest odrobinke mniej. Rob sobie często peelingi (ja robię taki domowy-kawowy bo poprawia koloryt cery.) . U mnie z cera jest jakos teraz dziwnie bo z jednej strony strasznie mnie wypryszcza, a z drugiej skorę mam jakby przesuszoną. Pytałam o to gina i powiedzial że po 1 trymestrze powinno przejść i zwykle wtedy cera i wlosy się poprawiają znacznie. Czyli jeszcze niecale 3 tygodnie twarzowego szaleństwa mam nadzieję.

emilka1103 u mnie 10 tydzień trwa i wreszcie zauważam też jakieś lekkie krągłości. Moje wyraźne wcięcie w talii już niestety też nie jest tak wyraźne. Ciekawe kiedy brzuch zacznie naprawde szybko rosnąć :)

Jesli chodzi o mdlości to pociesze was dziewczyny, że z czasem (przynajmniej u mnie) się normuja i maleją. mnie mdlilo cały dzień że ledwo mogłam cos zjeść, a teraz nie mogę się najeść i mdli mnie jedynie wieczorami.


Fasolek [*] 10tc (2016)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672530 przez TRUFFLE
DoMi :-) Osmy tydzien, w srode zaczynam dziewiaty.
Jezeli chodzi o cere to mam przesuszona z tradzikiem, nic nie pomaga a nie chce uzywac jakis specjalistycznych kremow. Czekam na drugi semestr.

Jadlam migdaly na mdlosci,ale niestety mi nie pomagaja. Wczoraj bylo dobrze, a dzis ma takie mdlosci, nic nie pomaga i jeszcze gardlo tez boli, zatoki, lecze sie domowymi sposobami, al jak sie nie polepszy to pojde do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672542 przez MoNiaaa
mi brzuch juz rosne po malu ale mialam juz oponke a teraz jest bardziej wypukla..

wlasnie mielismy drzemke :) troche przymulona wstalam ale po malu wracamd os iebie :)
jutro do pracy :(((

juz sie piatku doczekac nie moge mam nadzieje ze wszystko u maluszka jest ok :kiss:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672932 przez DoMI*
hej dziewczyny
z maja umowa dziwnie bo dzis sie okazało ze dali do adwokata aby zmienic ja bo jestem na zastepstwo niby na 2 lata.ale niewiem jak sie to ma bo dziewczyna za ktora jestem przynosi co 2 tygodnie zwolnienie wiec niewiem co wykombinuja jutro mi da znac. niema lekko.
co do cery nienarzekam :) jest dobrze niema tragedi na twarzy .
a co do brzuszka to cos tam widac :) hehe
pojutrze jedziemy powiedziec reszcie rodziny o dzidziusiu :)

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl