BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 11 miesiąc temu #694635 przez wola82
Super Aska ze dodalas te linki, nie mialam o tym pojecia ze to ma takie znaczenie, a urodzilam juz jedno dziecko.

I u mnie kolejny dzien mdlosci a w tej chwili coraz gorzej zamiast lepiej :( poradzcie cos dziewczyny bo zwarjuje.

Mariczka Na zeba tez polecam plukanie szalwia.

A lutowki moze jeszcze dojda bo my wszystkie mamy na poczatek, a urodzic mozemy i w styczniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694664 przez mariczka
aska27 napisał:

mariczka napisał:

ja juz we wszystkich programach probowalam i owszem wychodzila ale za chiny ludowe nie moge jej tu wstawic :)

Aska zrob ty zrob ty :lol:


Ok, podeślij mi tylko dane, kto ,kiedy ,co ... bo ja juz nie wiem nic, jakos cicho, ktos pisze, po chwili nie pisze. Szkoda trochę. Garstka nas :blink:


to wie tak y tego co pamietam to
1.wola82 2 .02
2.mariczka 2.02
3.aska27 4.02
4.mincz 5.02
5.adziaaa 13.02
6.patusia2022.02
7.kasiek21 ????

chyba tyle i chyba dobrze to napisalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694740 przez wola82
U mnie sie zgadza, Mariczka mamy ten sam termin super. Ale z Lukaszem mialam termin na 3 sierpnia a urodzilam 11.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694747 przez mariczka
ja z pierwszym synem mialam na 30 marca a urodzilam 2 kwietnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694752 przez Majowka
Hej dziewczyny! :laugh:

U mnie dzis na tescie pojawily sie dwie kreseczki!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

....jeszcze nie moge w to uwierzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od 2tyg mam czarne plamienia, teraz juz slabna, myslalam Ze to cysta na jajniku, test to byla tylko profoma, a tu suuuuuurrrrprise! :laugh: :ohmy: :laugh: :ohmy: :laugh: :laugh: :ohmy: :ohmy: :laugh: :laugh:
....matko moj synek jeszcze nie ma roczku, ale czad!!!!!!!!

Jestem w siodmym niebie! Jutro dzwonie do Gina I sie umowie! Poczytam Was wieczorkiem od poczatku, bo teraz musze leciec!!!!

Pozdrawiam Wszystkie serdecznie I gratuluje fasolek!!!!!!!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694758 przez Patusia20
Majowka Gratuluje! ;))

doczekać się nie mogę wizyty u lekarza... chciałabym już zobaczyć maleństwo! bo czuję się jakbym w góle w ciąży nie była...z Lenką było podobnie ale dużo spałam.A teraz nic,no może dlatego że nie mam kiedy ;) za tydzień w sobote przyjeżdza mój Kamil! miałam poczekać z nowiną do jego przyjazdu ale nie wytrzymałam i mu powiedziałam :) dziś się z przyjaciółką śmiałyśmy że zrobiliśmy dzidzie w dzień dziecka :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694795 przez wola82
Majowka Moje gratulacje.
Widze ze Lena to popularne imie dla dziewczynki jak bede miec dziewczynkee to wlasnie chce nazwac Lenka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694893 przez kasiek21
dobry wieczor kobitki kochane :-) jak samopoczucie na wieczor?

asienka
tabelka cudowna :-) mnie dopiszesz 4 :-) jeszcze tylko kilka chwil.

mariczka
jak tam zabek?? :-* wspolczuje biedactwo. znam ten bol.

majowka
gratuluje, i witam w gronie :-) duzo duzo zdrowka :-) daj znac koniecznie jak po wizycie u gina.

patusia.
ja sie dowiedzialam w 5 tygodniu i nie zwlekalam ani chwili z tak wspaniala wiadomoscia, by poinformowac ukochanego. a by potwierdzic lecialam prywatnie do lekarza. pamietna data 3 czerwiec :-D
tak samo dziadki juz wiedza co prawda tylko moi rodzice, ale jego dowiedza sie juz lada dzien :-D

wola
ja dla corci tez juz mam imie. w zaleznosci od tego gdzie bedziemy. jesli UK to Mia, a jesli PL to po prostu Majeczka :-)

a ja dzis po pracy lenie sie jak moge. ugotowalam gar zupy :-) pospólki musza byc. co prawda do jutra znikna ale jest hehe. ulubiona zupa moja i mojego faceta. a tak to zaraz idziemy spac bo jutro o 5 pobudka. zas na 6 do pracy, i tak do srody :-D ale damy rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694924 przez wola82
Jakos mi sie tak zawsze imie Lena podobalo i mamy juz Lukas to Lena ladnie pasuje i do nazwiska tez :laugh:
Spokojnej nocy Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694961 przez Majowka
dziekuje bardzo :kiss:

Wola, tez mamy Lucaska :laugh: , ja mieszkam w Portugalii :) straszne upaly teraz mamy

U mnie zadnych objawow, z kalkulatora wychodzi mi data 2 marca, ale z doswiadczenia wiem, ze urodze w Lutym :laugh:

ciekawe czy gin mnie umowi na ten tydzien, czy kaze czekac....
kupilam juz dzis duphston na podtrzymanie, biore od jutra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694964 przez kasiek21
majowka
jestes pewna ze tak bez konsultacji z lekarzem mozesz brac te leki?? ja bym sie bala. no ale to moja pierwsza ciaza i dmucham na zimne. a co do wizyty, ja czekalam miesiac, a wlasciwie to jeszcze czekam, ide w czwartek :-) ale tam jest pewnie inaczej niz w tej naszej pieknej polsce :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694970 przez Majowka
Kasiek, mysle, ze tak, to hormon potrzebny do utrzymania ciazy. Zazwyczaj kazdy gin go przepisuje. W pierwszej ciazy tez bralam. Ale oczywiscie zapytam jutro gina czy zezwala, wkoncu lekarzem nie jestem :laugh:

tak u nas inaczej, bo ide do mojego prowadzacego pierwsza ciaze, a on przyjmuje tylko prywatnie, wiec jakis szybki termin by mial...chodzi tylko o to, ze moze za wczesnie na wizyte, moze poczekac z tym dupastonem ze 2 tyg...zeby bylo cos widac przynajmniej
teraz mi wychodzi 4tyg i 6dni...to bardzo wczesnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694973 przez kasiek21
ja bylam w 5 tygodniu jak zrobilam test i tego samego dnia pobieglam do gina wlasnie prywatnie i byl cudowny pecherzyk :-D wiec mysle ze juz bedzie calkiem ok :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694974 przez kasiek21
eh nie moge spac. doslownie co 15 minut musze biegac do wc bo nie idzie mytrzymac :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #694976 przez Majowka
kasiek, ciekawe jat to bedzie, faktycznie jutro mi styknie 5 tyg! ale jestem podekscytowana..ja to pewnie ze szczescia nie zasne... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl