BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 11 miesiąc temu #698567 przez kasiek21
asiu
gdybym chodzila prywatnie i tak by mi powiedziala to chyba bym ja zabila, albo nie wyszlabym dopolki nie dowiem sie mszystkiego. ale niestety prywatnie za duzo kasy, wiec chodze na NFZ i tak to wlasnie wyglada. Ale siostra mnie uspokaja i mowi ze jak do niej przyjade to pojdziemy do jej gin i tam sie wszystkiego dowiem. a ona przy okazji tez zobaczy malenstwo bo zeswirowala na punkcie mojej ciazy. ma dla mnie juz wszystko, wuzek, lozeczko, kolyske, ubranka. wszystko co tylko mi potrzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #698712 przez Adziaaa
Witam :)

Kasiek nie przejmuj się na pewno jest wszystko ok :) taka jest służba zdrowia w pl :) co do Twojej siostry moja ma to samo :) już wózek wybrała.. kołyskę i inne rzeczy. Bardzo się cieszę z tego powodu :)wiem że mam wsparcie u bliskich mi osób :)

Moja ciąża przebiega dość dobrze. Nie mam żadnych dolegliwości oprócz tego ze są takie dni gdy plącze bez powodu.. bardzo źle to wpływa na mnie i na maluszka.. czuje to..

Byłam na pierwszej wizycie u położnej. Zadawała mnóstwo pytań. Pobrali mi dużo krwi na rożne badania nawet nie pamiętam dokładnie jakie. Mają do mnie dzwonić jak będzie coś nie w porządku. Przyjdzie do mnie list ze szpitala kiedy będę miała pierwsze usg.. między 11-14 tyg :) a druga wizyta w 16 tyg czyli początek września :) mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :) termin porodu wyznaczony na walentynki :) 14 Luty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #698733 przez Monia_T
Cześć Mamuśki.

Jako lutówka 2013 podczytuje Was z sentymentem :laugh:

Kasiek słówko do Ciebie...nie denerwuj się kochana. U mnie też pęcherzyk był za mały, lekarz straszył, że nie wiadomo co będzie, mnóstwo nerwów mnie to kosztowało...Zresztą w ogóle w tej ciąży sporo przeszłam, łącznie z tym, że jeden lekarz stwierdził w szpitalu, że moje dziecko umarło i chciał mnie łyżeczkować. Przez mój płacz i histerię się wstrzymał do następnego dnia i wtedy inny stwierdził, że serduszko pięknie bije...Mogło jej już nie być, a teraz moje 5-miesięczne szczęście, które urodziło się dokładnie w terminie z OM broi obok mnie na łóżku :)
Także bądź spokojna i z optymizmem patrz w przyszłość. Trzymam kciuki za Twoje Maleństwo :)

Tak na poprawę humorku, to jest ten mój "za mały na swój wiek płód" Igunia :woohoo:

Pozdrawiam Was serdecznie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699150 przez wola82
Kasiek jak samopoczucie?

Monia sliczna masz corcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699152 przez wola82
Tak tu cicho dzisiaj jakos :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699213 przez aska27
hej hej

A co to za śliczny bobasek??? :kiss:
Monia gratuluję córeczki :)


Wola
a jak Ty się czujesz??

idę poczytac co u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699302 przez wola82
Dziekuje Aska nawet calkiem dobrze, mam nadzieje ze idzie ku lepszemu :)
Tylko popoludniami chcialabym sie zdrzemnac a niezawsze mam mozliwosc, uroki ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #699315 przez aska27
śpijmy póki mozemy :blink: a propos spania chyba pora na mnie :silly:

Dobrze,ze dobrze się czujesz, z tym spaniem to faktycznie moze męczyć.. mi się dziś marzył hamak!! Już mężowi zapowiedziałam,ze "kiedyś" wreszcie kupimy :) a on mi obiecał jutro napompować materac i ,ze niby wyniesie do ogrodu, trzymam go za słowo! :blink:


Kasiek
głowa do góry! Dobrze,ze masz taką kochaną siostrę, brawo!
Wyprawka prawie gotowa? Super.. zawsze trochę odciąży :blink: bo skompletować wszystko to "troche" koszuje. Ja chciałam nowe łóżeczko,ale chyba pozostaniemy przy tym,bo przeciez jest ok, a Mikołąj dostanie nowe łózko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699342 przez kasiek21
aj kobietki jestescie cudowne. wszystkie razem i kazda z osobna, dzieki wam poczulam sie lepiej.

monia
a tobie to po prostu nie wiem jak dziekowac, czytajac te kilka slow doslownie sie poryczalam i za kazdym razem gdy to czytam , a czytalam juz z 10 razy, za kazdym mam lezki w oczach.

ciesze sie ze nie jestem sama i ze mam was :-* a siostre wiem ze mam wspaniala, mysle ze lepszej miec juz nie mozna, wspiera mnie niesamowicie i przezywa wszystko razem ze mna, mimo ze ma juz 2 swoich cudownych maluchow :-)

w ogole dowiedzialam sie ze jako ciezarowki opieke stomatologiczna mam w 100% refundowana. po prostu rewelacja, bynajmniej zrobie sobie zabki a moze nie wypadna w wieku 40 lat :-D



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699343 przez kasiek21
mam nadzieje ze widzicie. to maluszki mojej siostry :-)

kaja w sierpniu 2 latka
fabian w kwietniu mial 4 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699423 przez aska27
Kasiu śliczne dzieci! :) Kaja jest w wieku mojego Mikołajka :) juz 22 lipca też skończy 2 latka :) SŁODZIAKI!!!

Ja dziś nie miałam apetytu na nic :dry: głodna bardzo,a wszystko beeee
Zaraz jadę po Mikusia, byłam rano u mamy i tam został, łobuziak kochany.


Buzia, MIŁEGO DNIA!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699494 przez Majowka
Czesc dziewczyny,

U mnie wyniki Bety dopiero w pon :(

Kasiek slicznych masz siostrzencow!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699504 przez wola82
Kasiek sliczne dzieciatka. Po to tez jestesmy na tym orum zeby sie wspierac , pogadac , wyzalic sie, super ze jest cos takiego :)
Ja mam dwoch siostrzencow i dwoch bratankow i moi rodzice teraz maja cicha nadzieje ze w koncu doczekaja sie wnuczki bo maja 5 wnukow.

Zabieram sie za przygotowanie kurczaka po hawajsku, macie ochote :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #699517 przez aska27
Wola no to życzę córeczki!
A jak robisz tego kruczka???

Majówka a jak się czujesz??
w Poniedziałek napisz jak wyniki.


Dziś znowu gorzej się czuje, pobolewa brzuszek, mdłosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #699545 przez wola82
podwójna pierś z kurczaka
puszka pokrojonego ananasa w syropie (syrop też się przyda :) )
duża cebula
kawałek kapusty pekińskiej
marchewka
1/3 szklanki mleka
1/3 szklanki wody
kurkuma, papryka łagodna, estragon, tymianek
łyżeczka mąki ziemniaczanej
sól, pieprz

Przygotować dużą patelnię. Jak dużą? Nie wiem, robiłam z podwójnej porcji i naprawdę DUŻA patelnia była niezbędna podczas mieszania :)

Pokrojonego w paski kurczaka usmażyć, posolić, popieprzyć. Dodać pokrojoną w plastry po ukosie marchewkę, dalej smażyć. Po kilku minutach, kiedy marchewka odrobinę zmięknie, dodać pokrojoną w piórka cebulę, posiekaną kapustę pekińską i ananasa (na razie bez syropu). Dusić przez ok. 8 minut.
W miseczce dokładnie wymieszać mleko, wodę, syrop z puszki po ananasie, przyprawy, mąkę ziemniaczaną. Mieszankę wlać do kurczaka i warzyw i dusić, do czasu aż sos zgęstnieje.
Spróbować, ewentualnie doprawić solą i pieprzem. Podawać z ryżem i surówką, smacznego :)

W internecie znalazlam, ale nie mam kurkumy i estragonu i zamiast pekinskiej dodaje papryke czerwona, mam nadzieje ze bedzie dobre.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl