BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 11 miesiąc temu #694999 przez kasiek21
dzien dobry dziewczynki :-) jak sie spalo??

mi okrutnie, nie dosc ze zasnelam po 2 to co 15 min do toalety. a wiec jestem nie wyspana okrutnie, bo o 5 pobudka, do tego straszny bol prawej skroni jakby ktos mi przywalil patelnia bynajmniej :-D ale ciesze sie ze jeszcze tylko 3 dni i zobaczymy nasze malenstwo :-) wybralismy wczoraj w nocy imie dla chlopca a wiec jesli to syn to bedzie Adrian :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #695006 przez aska27
Dzień dobry :kiss:

Na początek GRATUKUJĘ i witam Majóweczkę :)

Kasiu
śliczne imię! Nawet nie znam żadnego Adriana.

Mariczka
będę tworzyć :blink:

Wola ja też się nie najlepiej czuję, właśnie e mdłości,a od wczoraj ból brzucha,bo przesadziłam. trzymaj się! Js juz chcę luty.. powtarzam się,ale naprawdę nie moge się doczekać.


ech babki, od wczoraj źle sie czuję :dry: chyba trochę na własne życzenie, byłam na spacerze z :blink: gdy mąż zadzwonił,zebym poszukała mu dokument.. wiec wzięłam Mikołaja na ręce i heja do domu. Teraz mam za swoje. Głupol ze mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695101 przez imbirek
Witam

Termin porodu na 06.02.2014 :) mam już córeczkę czerwcową więc bardzo się cieszę z zimowego terminu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #695112 przez aska27
Imbirek WITAMY :) i GRATULUJĘ!!!
też mam synka z lata /lipiec/ teraz będzie zima i też się cieszę :blink:

a jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695258 przez imbirek
No niestety ciąża przebiega całkiem inaczej niż przy Lenusi , mdłości mnie nie opuszczają , przy Lence czułam się cudownie , zero mdłości czy złego samopoczucia ale może to dlatego, że Lenkę urodziłam 4 lata temu :) Właśnie czy ktoś ma taką różnicę wieku między rodzeństwem ?? Może podzielicie się poradami , moja córeczka nie przyjęła zbyt radośnie tej nowiny :/

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #695303 przez aska27
Imbirek poprzednią ciąze też lepiej znosiłam, nie miałam w sumie,zadnych dolegliwości, poza zgagą,ale w ostatnich miesiącu się objawiła :blink:
Teraz tez mnie męczą mdłości.. w sumie jak większość z nas tutaj.. nasze lutowe dzieciaczki dają nam popalić :blink:

Mój synek jest młodszy,bo ma 2 latka /tzn 22 lipca skończy :) / i tez początkowo było ciężko, teraz wymyślił imię dla dziecka i mówi,ze czeka i będzie się bawił.
Twoja córeczka juz jest starsza, rozumie więcej i wie,ze będzie musiała się mamą i tatą podzielić.. czasem tak jest,ale wszystko będzie dobrze, tylko czasu potrzeba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695415 przez wola82
Imbirek witaj wsrod ciezarowek :)

Moj Lukas skonczy w sierpniu 3 lata, tez lato.
I jeszcze w sumie nic nie wiem, czekam az mi brzuch troszke podrosnie i zeby zobaczyl ze tam w srodku jest jego braciszek lub siostrzyczka.
A u mnie dzisiaj bez mdlosci, pojawiaja sie sporadycznie uff i oby tak zostalo. Duphaston wlasnie dzisiaj skonczylam brac i w pierwszej ciazy tez mialam.
A teraz i tak mnie lekko brzuch pobolewa, ale to przez nerwy, maz mnie wkurzyl na maksa i nie wiem co bedzie dalej, bo zachaczyl o rozwod :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695544 przez mirka26
Imbirek mój mały ma 6 lat i jest zachwycony ciążą i faktem że będzie starszym bratem. tłumaczymy mu że będziemy czas dzielić na dwa ale kochać będziemy oboje tak samo tak jak jego teraz. rozumie wszystko i jest taki troskliwy i dumny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695602 przez aska27
Wola
Wiesz ja mam taki brzuch jak bym już w 4 miesiącu była :cheer:
Fajnie,ze juz się lepiej czujesz, to najwalniejsze,a mężowi chyba słoneczko przygrzało :silly: ech ci faceci :angry:

Mirka super,ze synek zadowolony!!! A jak się czujesz???


Dziewczyny tablekę zrobiłam..nawet chyba ok, tylko skoncze i daje na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695640 przez Pliszka
Cześć Dziewczyny, z ciekawości weszłam na Wasz wątek. Ja jestem lutową mamą 2013 i cofnęłam się o rok myślami żeby powspominać jak to było :) To był wspaniały rok :) Cieszcie się każdą chwilą :) Nastawienie to podstawa :) Uśmiechajcie się jak najczęściej i wyganiajcie z głowy smutne myśli, a urodzą się Wam usmiechnięte, spokojne dzieci :)
Czas pędzi jak oszalały, pojutrze mój synek skończy 5 miesięcy, właśnie wyjął sobie smoczek z buzi i się do mnie śmieje szczerbata mordka śliczna :laugh:
Życzę wszystkim pięknego macierzyństwa :) Trzymajcie się ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695841 przez kasiek21
imbirek
fajnie ze jestes z nami :-)

wola
nie przejmuj sie mezem, to pewnie tylko takie gadanie. a szkoda tylko twoich nerwow i malenrtwa w naszym stanie steres nie wskazany (hi hi odezwala sie oaza spokoju :-D) ale ja jestem pewna ze wszystko skonczy sie dobrze.

a ja wlasnie wrocilam z pracy, zjadlam fasolke po brotonsku z pierogami ruskimi i teraz leze :-D chcialam isc na zakupy ale nie mam z kim. a ja sama nie lubie robic zakupow :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695887 przez Majowka
czesc dziewczyny,

ja dzis bylam na IP, bo moj gin jest akurat za granica, jutro bedzie dopiero...no i beta piekna, ponad 1000, al pecherzyka jeszcze nie widac. na podtrzymanie dali mi cos innego, dowcipne, jutro kupie! pewnie cos w stylu luteiny...

ale sie ciesze! za 2 dni ide na powtorke bety, zeby zobaczyc jak rosnie...

Wola, nie przejmuj sie gadaniem meza, zreszta juz pewnie jestescie pogodzeni! :blink:

czesc Imbirek, gratuluje!

aska, juz masz taki duzy brzuch :ohmy: , ojejku, ja moj caly czas wciagam, bo pojutrze ide na pierwsza przymiarke sukni slubnej..... :dry:

Pliszka, dziekuje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mirka, ale masz dobrze, 6latek to juz dorosly chlopak, na pewno ci duzo pomoze, ciekawe jak to bedzie z Lucaskiem, teraz tak mnie w brzuch kopie, co dopiero pozniej...no i wazy tone, a nonstop go musze nosic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #695922 przez aska27
Dzień dobry :)

Pliszka bardzo nie mogę sie już doczekać porodu.. ale masz racje czas szybko zleci!!!
Buziaki dla Twojego Skarbka :)

Kasiek tez nie mam z kim łazić po sklepach.. hooo do mnie :silly:
Wiesz ja dziś miałam paskudną noc.. taką jak Ty wcześniej, pobudka za pobudką, Mikołajowi coś się śniło :cheer:
W tabelce wpisałam Twój termin 4 luty,ale pomyślałam,ze poczekam do jutra i wpiszę jak już będziesz na pewno wiedzieć :) już niedługo :)

Majowka a kiedy ślub??? Woow, tyle zmian, super!
wiesz u mnie brzuch tak szybko widać,moze dlatego,ze dwa lata temu byłam w ciazy, a przez te dwa lata nie robiłam nic :blush: bo planowałam drugą dzidzię,wiec mieśnie są jakie są.
tak na marginesie przy cesarce lekarze chwalili moje mięśnie /baaardzo duzo ćwiczyłam/ a teraz za głowę się chyba złapią :silly:


aaa no i a propos tabelki,podzieliłam ją tak: Mamusia/termin ..moze dodac jeszcze:
/ gdzie mieszkam (województwo lub miasto jak kto woli), fajnie wiedzieć skąd jesteśmy no i imię bobaska, moze któraś z Was ma juz wybrane np Adrian/Nadia
Sumując:
Mamusia/ termin/ Imię dzidziusia/ Skąd jestem/
co myślicie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #695945 przez kasiek21
asieko
ja mam za soba kolejna paskudna noc wiec nie jestes sama. zasypiam po 2 wstaje o 5 bo do pracy na 6 i po prostu chodze juz jak zabi :-( a w robocie tyle roboty ze szkoda gadac. jestem po prostu nie tomna.
co do tabelki mysle ze pomysl swietny :-) a wiec jesli chodzi o mnie to w miasto malbork/warszawa a imie dla corki maja dla syna adrian :-) a data porodu blizek/blizej nie znana :-D ale jeszcze 2 dni. nerwow nie ma ale za to nie moge sie doczekac bo moj idzie ze mna. a mam nadzieje ze jak zobaczy malenstwo na ekranie a nie na zdjeciu to ruszy go to wszystko troche bardziej :-D
a do tego ciekawa jestem ile uroslo malenstwo przez tydzien. pewnie nie wiele, ale zawsze jakies porownanie jest. no i wreszcie przyjdzie ten moment aby przyszlym tesciom powiedziec ze beda dziadkami :-D tesciowa nigdy za mna nie przepadala i zazdroscila mi cyckow hehehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #696117 przez aska27
Kasia no to współczuję!!! Wracaj do wyrka!! :blink:

Wiesz moze i masz racje, babki to takie zazdrośnice jednak. Ja tez mam cyc,moze nie tak duzy,ale C85, koleżanki zawsze komentowały.. tak bywa z nami babami :)

Napisz nam koniecznie jak zareagowała na nowinę,ze zostanie babcią!

Fajnie,ze idziecie razem,moze serduszka posłuchacie??? :)

Ja mam przeczucie,ze będzie synek.. a mąż i Mikołąj, ze córeczka.Kto tam u nie w brzuszku mieszka jeszcze nie wiadomo... ważne,zeby wszystko było OK!!!! Będę przeszczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl