BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811133 przez andzia90
Tweety- współczuje Ci teściowej.. a cóż ona takiego robi ze Cie tak denerwuje i drażni??? Wiem ze łatwo mówić ale to w końcu święta może jakoś dasz rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811137 przez aska27
Tweety doskonale Cię rozumiem. Pomyśl jednak,ze moze nie będzie tak źle. Zawsze możecie wyjśc. Głowa do góry.

Zubi udanych rodzinnych świat! :)

Andzia to prawda,za niedługo bedziesz miała co robić :blink: Jeszcze chwila i nasze małe Szczęścia będą z nami.
Ja się zastanawiam jak dam rade z dwójką hehe


Edi echh ... no faktycznie z zalaniem nieciekawie :dry:
Fajnie jednak,ze prezenty wybrane i takie które odpowiadają :) ja podejrzewam swojego męza,ze nie ma dla mnie nic.. no cóż. Nie pierwszy raz.
Za to ja juz mam dla wszystkich prezenty tylko pakować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811154 przez Edi28
Asiu dobrze, że już masz wszystkie prezenty, tylko popakować i czekać na wigilię :) Mam nadzieję, że mąż Cię jednak zaskoczy :) a jeżeli nie, będziesz miała idealny powód, żeby sobie sama kupić prezent :) tylko wtedy pamiętaj - weź droższy, a mąż za gapiostwo swoje niech płaci :P
Zubi doskonale Cię rozumiem, ja po dzisiejszej wizycie w galerii też czułam się strasznie zmęczona, po powrocie ogarnęłam obiad i totalne lenistwo :)
Tweety może nie będzie aż tak źle, w końcu to święta :) może uda wam się przeżyć te kilka dni, a jak będzie źle, zawsze możecie wrócić do siebie :)
My dopiero wyjeżdżamy w wigilię do teściowej, ja mam misję nosić Małą w brzuszku, a resztą się nie martwić :) więc nic nie przygotowujemy na święta, jedynie prezenty :) Muszę w poniedziałek dokupić jeszcze jakieś fajne pierniki dla Dziadków, bo dla nich prezenty robimy wspólne i teściowa ze szwagierką już kupiły upominki, a my dołożymy pierniki na osłodę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811165 przez kasiek21
przyznam sie wam laseczki szczerzę że nawet nie czytałam jeszcze co tam naskrobałyście :D

co do rozpakowanych styczniówek (bo tyle rzuciłam okiem ) to rozpakowanych już jest 5 dziewczyn :D a 6 bobasów na świecie :)

ogólnie chciałam pochwalić się wam tak na szybko ciuszkami które dostałam od ojca :D na reszcie dotarły :)


kocyk

ręczniczek

bodziaki, taki zestawik :)










oprócz tego jest jeszcze piękna czapeczka, ale w rozmiarze 9-12 miesięcy... a więc duża... no ale przyda sie na następną jesień :)

i taki zestawik body, pajac, pol śpiochy, kaftanik, czapeczka, niedrapki i cos tam jeszcze... ale jest to wszystko na jednym wieszaczku i i tak by nie było widać na zdjęciu a więc nie robiłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #811175 przez aska27
Edi masz racje, przez te nasze wspólne 6 lat tylko raz doatałam od niego prezent,ale nie wpadłam na tak genialny pomysł,ze przecież mogę sama sobie sprezentować coś łądnego, oczywiście za sprawą mojego męża sponsora.. hehe może się wtedy nauczy :blink:

Co do świat z teściową słusznie napisałas, myslec o sobie i dzidzi,a reszta no cóż, nie ejst az tak ważna przeciez ( tym bardziej teściowa) :)

Kasiu ciuszki REWELACJA!!!! :) :kiss:

co do styczniówek jestem w szoku!!!


Echh chciałam pomóc mamie i przez swój pośpiech poparzyłam sobie wrzątkiem stopę, echh :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811182 przez andzia90
Kasiu cudne te ubranka :) fajnie ze możesz liczyć na swojego tatę , bo ja to już nie bardzo... nigdy nie pamięta o moich urodzinach a o brata tak :) taki kochany ojciec no ale nic ważne ze mam mamę super i kochana i ona bardzo pomaga :)
Aska oj to uważaj na siebie, żebyś przypadkiem jeszcze czegoś sobie nie zrobiła:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811190 przez tweety1992
Ehh dziewczyny jakby to takie łatwe było. Od Nas do babci autobusami 2 godziny jest. A w Wigilie i święta autobusy jeżdżą jak jeżdżą :/
Sama jej obecność i widok mnie podniesie cisnienie do 200. Głupie dogryzki obrażanie mnie a jak się wychleje(a zrobi to na bank) będzie skakać i wgl. Mnie przy nadciśnieniu i problemach z sercem + małego mam nie jest wskazane denerwwanie się. A nie chce w szpitalu skończyć albo żeby coś się małemu stanie.
Ja chętnie bym pojechała na Wigilię tylko i od razu wróciła ale autobusy od 16.40 już nie jeżdzą :/ Więc czy w te czy we wte jak tam pojadę bedę musiała ja znosic.
Możecie mnie uznać za furiatkę ale powiem prosto z mostu. BOJĘ SIĘ :( Adam mi mówi że będzie ok ale ja wiem swoje. Jeszcze nie dawno bo 8 grudnia mi wygrażała na gg.
Myślę cały czas co zrobić ale wydaje mi się że raczej jutro pójdę na zakupy i zstaniemy w domu. Babcię przeprosimy i przyjedziemy jak jej nie będzie. Zniszczyła nam święta bo miało jej nie być.
Przepraszam że Wam się żalę tak ale serio nie mam z kim nawet o tym porozmawiać a wiem ze chociaż Wy mnie wysłuchacie i choć trochę zrozumiecie.

Kasiu prześliczne te ciuszki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811265 przez tweety1992
Witajcie Wstałam o 10. Do 4 oglądaliśmy z Adamem "Ludzką Stonogę" ale jakoś normalnie wstaliśmy. Zaraz się zbieramy do Carrefoura po przedłużacz i jedzenie dla zwierzaków. Na święta do babci jedziemy chyba ale większość czasu chyba będę poza domem bo mamy tam dobrego kumpla i się cieszy na Nasz przyjazd. Jakoś muszę przetrwać nie patrząc na nią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811269 przez aska27
Dzień dobry :)

Tweety może nie będzie aż tak źle. Czas pokaze. W razie W odwiedziecie swojego kolegę :blink: a może babcia nie pozwoli jej na takie zachowanie, bądz dobrej mysli.


A my dziś ubieramy choinkę, Mikołaj na pewno się ucieszy :) Teraz mój mały łobuziak śpi wiec mam chwilkę :blink: jakoś tylko nie mogę zabrać się za pakowanie prezentów,a zawsze to lubiłam, moze jutro?! :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811279 przez Aneteczka
Kasiek ubanka perzeslodkie :) Tatus ma gust :)

Ja wczoraj dostalam pake ubranek od szwagierki. Strasznie duzo w rozmiarze 56, ale ona miala malego synka 2600... Niestety wiekszosc tych ubranek nie opusci worka... bardzo zuzywane, wybralam co lepsze, potem jej oddam reszte. Co lepsze pewnie zostawila :) coz, damy rade :)

My prezenty mamy jawne, kazdy wybral co chcial i teraz leza popakowane, dzis biore sie za pieczenie, M. jutro sprzata :)

Milej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811308 przez zubi
Witamy się popołudniową porą :) z zachmurzonego Torunia.

aska ja mam podobnie z prezentami rzadko je dostaje, ale jak już coś otrzymam to wtedy banan na buzi i zapominam o ostatniej wpadce. Mój mąż oczywiście idzie na łatwiznę "Aga a co chcesz dostać na Święta, urodziny, imieniny itd ?- a ja zawsze wtedy że "Gwiazdkę z nieba" - i co dostanę?.
Przed świętami też padło to pytanie i powiem wam że nic nie chcę w tym roku, mąż sprawił że jestem w ciąży- więc chyba to najlepszy prezent, żadem mu nie dorówna, a kasy na mała poszło sporo i jeszcze kuchnia w styczniu do zrobienia więc prezentów nadto.

kasiek ubranka bardzo ładne- dziadek się postarał, czekamy tylko na zdjęcia maluszka w w/w garderobie :)

edi ja też kupowałam pierniki na święta- obowiązkowo :)

twetty nie martw się pustą lodówką na święta, nie to jest najważniejsze- jeśli nie chcesz spędzać wigilii z teściową to porostu zostańcie w domu. Możecie do babcie pojechać w drugi dzień świąt, a nie masz jakiś bliskich przyjaciół lub rodziny u których moglibyście się zaczepić na Wigilię- może to lepsze rozwiązanie ? U mnie na Wigilii nie spożywa się alkoholu wiec może twoja babcia też nie pozwoli teściowej pić?

Dziewczyny, idę robić sernik, do usłyszenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811309 przez tweety1992
Zubi powiem Ci tak. Moja babcia jedzie do mamy mojej (nie kontaktuję się z moją przez to co Wam kiedyś pisałam) druga babcia Adama pojechała do cioci do Poznania na święta. A pzyjaciół ? To nie przyjaciele tylko oszuści którzy chcą być tylko wtedy kiedy chcą oni i oni maja problemy. A jak my potrzebujemy to nikogo nie ma. Także pojedziemy na wigilię i wracamy jeżeli cos się stanie. Ja tolerować kłotni i wgl nie będę. Dziś zarządałam od Adama żeby zadzwonił do babci i powiedział żeby pogadała z Nią i powiedziała że jak coś odjebie to nas nie będzie i wyjeżdżamy.

Wgl wróciliśmy ze sklepu. Kupiliśmy promiennik i przedłużacz do domu. Jedzenie dla zwierzaków a ja sobie kupiłam zestaw z Playboya perfum+żel pod prysznic tusz do rzęs i wkładki laktacyjne Adam jak zawsze krokiety z mięsem

Powiem Wam też że dziś to mnie szlag trafił. Stoję w kolejce pierwszeństwa kupa ludzi jedna tylko babeczka z wózkiem reszta to chuje bez serca. W końcu zaczęłam komentować wszytsko na głos i nic. Sie głupio patrzą ale nie przepuszczą. Dziś się zle czuję słabo mi i wgl ale oczywiście kogo to interesuje. Nie mam słow normalnie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811317 przez Edi28
Witam w leniwą niedzielę :) ja dziś mam plan nie robić nic :laugh: cały dzień w piżamie spędzę z książką w ręku, a w czasie przerw od czytania przed telewizorem :) Trzeba korzystać póki można :) Zresztą pogoda nie zachęca do wychodzenia :)
Asiu takie ubieranie choinki z dzieckiem to musi być ogromna radość :) za rok się przekonam jak to jest ubierać choinkę dla takiego bąbelka :)
Kasiu ubranka śliczne, dziadek się postarał :)
Zubi też chciałam w tym roku zrezygnować z prezentów, bo tyle pieniążków ostatnio wydajemy, ale W. stwierdził, że nie mam mowy, więc sobie zrobiliśmy prezenty, kupując właściwie to co i tak trzeba by było kupić :) ja perfumy, W. sweterek :)
Tweety tak jak Zubi pisała, pogadajcie z babcią, żeby nie było alkoholu, zresztą wigilia to nie jest dzień na picie, więc nie powinno być problemu :)
Ja lubię spędzać święta z rodziną męża, bo wszystkich bardzo lubię, tylko zawsze mi trochę smutno, że moja rodzina jest daleko, no ale nie można mieć wszystkiego, jedne święta tu, drugie tam, moi tym razem będą mieli więcej szczęścia, bo u nich spędzamy Wielkanoc, a wtedy będzie już Hania :)
Życzę wszystkim miłej leniwej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811327 przez Elmirka85
my wczoraj zakończyliśmy porządki, tzn głównie mąż wszystko w tym roku robił mył okna, prał dywan, odkurzał mył podłogi itp ja tylko kurze z mebli starłam. Wczoraj ubieraliśmy choinkę, a w zasadzie to Aleks prawie całą ubrał :laugh:
mamy białą choinkę i ozdoby wszystkie w kolorze jasny fiolet :)
wigilię i pierwszy dzień spędzamy na dole u moich rodziców. więc ja tylko robię gulasz z pieczarkami i sałatkę na drugi dzień.
a dzień po świętach przychodzą do nas znajomi bo mój mężuś 27ego ma urodzinki i kończy 30 lat :) Także teraz same imprezy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811330 przez Lunia
Witamy się i my :)

Nam został ostatni prezent do kupienia, dla teściów :P Ale dziś to chyba załatwimy.
Ja upiekę po jakimś cieście dla jednych i drugich rodziców plus sałatkę. Także jutro się nudzić nie będę. Może też w końcu się wybierzemy obejrzeć szpital, w którym chcę rodzić. Mam nadzieję, że nam się uda to w końcu załatwić.

Wczoraj dom już wystroiłam, choć i tak nas nie będzie. No ale to zawsze milej wracać :)

Odebraliśmy laktator i przewijak. Ten laktator to mnie przeraża.

W ogóle co mi się śniło! Poród i podają mi dziecko a tam fiutek! No tak realny sen! Jeszcze całą buźkę widać było małego. Karmiłam go piersią, z jednej mi leciało mleko a z drugiej krew... Aż się zbudziłam. I pierwsza myśl co zrobimy z tymi wszystkimi różowymi ciuszkami :P

Abyśmy wszystkie te święta dobrze wspominały! Bez względu na to z kim spędzamy. Mam nadzieję, że współbiesiadnicy wykażą się taktem i będzie dobry klimat u nas wszystkich :)
A przede wszystkim żeby żadna z nas się nie rozpakowała i oby nam nic nie dokuczało! Takie z mojej strony życzenia świąteczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl