BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823879 przez baska007 2
A jeszcze co do wagi mojego synka to na dzisiejszym USG wyszło że ma 1700g! :) A jak trafiłam do szpitala to miał niby 1500g, ale USG robił wtedy inny lekarz. Pytałam czy tak szybko przybiera czy jak to powiedział że to różnie, że zależy jak się ułoży itp i że to jest waga plus/minus 10%. No i niby według dzisiejszego lekarza mały ma orientacyjnie właśnie 1700g.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823881 przez mariola9285
Witam jestem tu nowa. Jestem w 32/33tc i od paru tygodni mam dziwne bule a od paru dni coraz mocniejsze skurcze i bul w dole brzucha dosc mocny oraz klucia czuje tez tepy bol krzyza a w nocy i rano twardnieje mi macica czy to cos groznego wizyte mam jutro i nie wiem co robic :dry: :(

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823885 przez darmag21
Mariola, witaj. Jesli sie niepokoisz to zadzwon do swojego lekarza i dopytaj, zawsze tez mozesz pojechac na IP zrobia badania i bedziesz spokojna.

Baska ciesze sie ze juz jestes w domu i sytuacja opanowana, teraz tylko oszczedzaj sie i odpoczywaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823889 przez moni91
Super Boska że już oki:):) Witaj Mariola zadzwoń do swojego lekarza i się skonsultuj :):)Pozdrawiam:)

Głupio mi tak pisać mamusie ale od wczoraj mam jakiś dziwny śluz jest biały i jest go dość sporo co to może być??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823900 przez mariola9285
Dzieki za odpowiedz teraz dzwonilam i nie moge sie dodzwonic moja doktorka jest lekcewazaca. Brzuch mam teraz twardy mimo odpoczynku i taki jak by mialo zaraz rozsadzic na boki. Boje sie do szpitala mam 50 km czy mialyscie tak kiedy :(

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823902 przez mariola9285
Ja tez wlasnie mam dosc duzo sluzu bialego zalatuje na zulto rano jak wstaje to go bardzo duzo wyplynie ze husteczki mokre jak podcieram. Dotego dosc mocny bol w podbrzuszu juz nie wiem co robic

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823906 przez darmag21
Mariola a masz nospe ? Wez jedna i sie poloz. Jak po nospie nie przejdzie to jedz do szpitala, moze to nic takiego ale lepiej sie upewnic.

Moni mysle ze to nic zlego. Ja tez mam ze sluzem roznie, raz go wiecej raz go mniej. Teraz zmienia sie cala flora bakteryjna i kiedys slyszalam ze sluz dziala ochronnie a raz ze swiadczy o infrkcji. Hmm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #823932 przez pala813
Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi, muszę poczytać jeszcze o tym jak to u nas wygląda.
Właśnie pieke placek i robię salatke bo sie dowiedziałam, ze tesciowie wpadną po 16.

Mariola ja właśnie mam podobne bóle ale biorę na to nospe i magnez, poloz sie i jak Ci nie przejdzie to pojedż do szpitala, w sumie jak masz tyle km to nie ma na co czekać skoro takie dolegliwości nie ustępują.
Moni może to być jakąś infekcja albo poprostu masz tego więcej w ciąży to ponoć normalne. Ja cały czas wkładki muszę miec przez ta luteina.
Baśka super że maluszek tak fajnie rośnie, moja miała tyle jakiś tydzień temu ale mam nadzieję, że jutro na wizycie dowiem sie że ładnie przybrała i goni:) Dobrze, że już jesteś w domu, mamy taki sam zestaw leków i u mnie też szyjka długa ale rozmiekczona więc może sie skracać:) Luteina mi pomogła bo wydłużyła szyjke trochę. Uważaj teraz na siebie i będzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823935 przez roma4
Baśka dzięki za miłe słowa ,fajnie ,że już jesteś w domu ,a faktycznie waga nie mała twojego maleństwa, myślę,że jakoś dolecisz do 36 przynajmniej ,oby było wszystko dobrze i nie musiałabyś tam wracać
Witam nową mamusię Mariolkę,faktycznie tak jak ci dziewczyny doradzają zgadzam się z nimi wrazie pogorszenia lepiej jednak to sprawdzić i jechać do szpitala
Moni fakt z tym śluzem różnie bywa ja też mam wprawdzie nie duży i chodzę w wkładkach ale miałam robione badanie "czystość pochwy" i wyszło idealnie wiec się już nie przejmuje
Ete faktycznie to ja nie mam takiej dużej wady więc niestety nic z c.c

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823969 przez ete21
witaj mariolapopieram dziewczyny, albo dzwonisz do skutku do swojego lekarza, potem bierzesz nospe możesz wziąć nawet 3x80mg (nie zaszkodzi), magnez i to z 2 tabletki, albo o 2 więcej jak już bierzesz i leżysz. Jak nie brałaś nospy to i ta zwykła 1 tabletka powinna coś zmienić w odczuciach, jak nie przejdzie do 2 godzin to bym udała się na izbę przyjęć. W większości nam twardnieją brzuchy i to w przeciągu sekund potrafią się zrobić kamienie, ale każda z nas jest inna i trudno a wręcz nie mozna porównywac do siebie.
Baśka super ze już jesteś w domku i że Twój maluszek tak ślicznie rośnie - odpoczywajcie!

denerwuje mnie, ze koło naszych profili nie ma info czy corka czy synek, bo ciagle lukam w tabelkę zeby nie walnąć gafy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823970 przez domi2907
Hej mamusie,

Ja tez tego sluzu mam sporo ale to od pocAtku ciazy...nawet wam kiedys juz otym pisalam:) lekarka mowila ze to normalne.

Witam nowa mame i zgadzam sie z poradami dziewczat

Wogole ide sie zdrzemnac bo chodze dzis jak zombie...pochwale wam sie tylko moim lozeczkiem do naszego pokoju. Pisalam wam ze znalazlam tansze:) i dzis po nie pojechalismy. Potem bedzie jako kosz na zabawki jak maly zacznie spac u siebie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823976 przez ete21
Domi fajne łóżeczko :) takie jak turystyczne zgrabne i w ogóle :)

A co do śluzu, to ja mam suchoty, nawet wkładki nie muszę nosić...czasem coś się pojawi, choć ostatnio zauważyłam bardziej mokrą bieliznę niż upacianą śluzem, jakbym zrobiła siusiu więc moze to podciekam wodami...Więc chyba to r żnie bywa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823978 przez mariola9285
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi bol w podbrzuszu nie przeszedl dosc mocno boli nie wiem czy nie jechac do szpitala jest to bol jak na miesiaczke i nie ustepuje. Pozdrawiam

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823980 przez darmag21
Domi, fajne lozeczko. Niech maluchy spia w nich jak najdluzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823983 przez ete21
mariola to jak faktycznie nic nie przechodzi, to jak masz możliwość to śmigaj do szpitala, lepiej dmuchać na zimne:ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl