BezpiecznaCiaza112023

Marcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #823985 przez mariola9285
Czy siedze czy leze to boli dul brzucha

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823986 przez darmag21
Mariola jedz jedz... zebys nie miala sobie nic do zarzucenia. Nie jedna z nas miala sytuacje stresowa bo sie cos dzialo, zbadali i wypuscili albo zatrzymali na obserwacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823987 przez mariola9285
Dzieki za odpowiedzi:-) niby wizyte mam rano ale boje sie zeby w nocy cos sie nie stalo.

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #823998 przez darmag21
Mariola, a to Twoja pierwsza ciaza ? z kad jestes...?

Moszesz nam o sobie cos napisac.

I koniecznie napisz co dalej, czy czekasz do rano czy jednak jedziesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824002 przez mariola9285
Mieszkam koło zakopanego. To moja druga ciąża i dla tego sie tak stresuje bo w pierszej tego nie miałam jest mi to nowe. Rodziłam 3.4.2010 mam curcie:-)

Mariola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824008 przez roma4
Hej dziewczyny miałam ochotę na coś słodkiego i tak długo myślałam,że zrobiłam takie szybkie ala pączki tak się najadłam ,ze szok :) :) Ostatnio wogóle ma apetyt w sumie chyba na wszystko sama nie raz muszę się powstrzymywać żeby nie zjeść za dużo a jak u Was z apetytem?

Mariola faktycznie lepiej jedz zawsze sprawdzą tym bardziej ,żę Twoja druga ciąża to pewnie czujesz ,ze coś nie tak , chociaż każda jest inna i ciężko stwierdzić

Domi fajne łóżeczko , a ma regulowane dno? chodzi mi o to czy jeżeli maluszek bedzie tam po porodzie czy można go wyżej położyć czy dasz radę się schylać bo może być ciężko , ale pozatym świetny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824017 przez darmag21
Roma u mnie z apetytem jest roznie,wydaje mi sie ze nadal musze zmuszac sie do jedzenia, rzadko bywa zeby mnie cos ogarnelo i za chwile musiala to zjesc... wiec zastanawiam sie tez z kad u mnie te kg :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824019 przez moni91
Hej mamusie u mnie z apetytem jest tak że mam często ochotę na coś słodkiego:):) albo na lody albo owoce i tak w kółko:):) Mariola czekamy na info czy wszystko dobrze:) Domi bardzo fajne łyżeczko:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824030 przez ete21
Mówice o apetycie...włąśnie zjadłam kiszonego ogórka i zagryzłam pomarańczem...teraz czekam na karę pt, zgaga. generalnie nie miałam i nie mam jakiś mega zachcianek, czasem mam ochotę na lody zmc donald smietankowe z polewą czekoladową, albo na frytki, lody owszem zjem całe, ale frytki starczą mi nawet 2 sztuki. Od kilku lat uważam na to co jem, żeby nie mieć problemów jelitowo żołądkowych, więc w ciąży wiele się nie zmieniło, porcje mam takie same, tyle, z niektórych produktów zrezygnowałam i zastąpiłam innymi. Generalnie owoce rządzą! I dużo świeżych soków, pieczywo w ciągu dnia jedna kanapka, albo wcale....Czasem to moje dzienne menu kończy się na kleiku ryżowym, bo nie jestem w stanie nic przełknąć przez tę zgagę, albo ból żołądka

a te kg to pewnie woda nam się odkłada, dlatego niektóre z nas już mają obrzęki....

Mariola czekamy na informacje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824039 przez domi2907
U mnie z apetetytem to jak u darmag..jem bo wiem ze trzeba ale nie chce mi sie jakos strasznie.
Ze slodyczy to tez raczej owoce ..tych w pt pod dostatkiem. Takze codziennie wcinam pomarancze, ananasy etc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824041 przez Loca
domowa.tv/kosmetyki-dla-niemowlat/

podsyłam wam linka :) dziewczyna fajnie opowiada o kosmetykach :)

Witam nową mamusię :) mam nadzieję że jest już lepiej, na skurcze słyszałam że dobra jest ciepła (nie gorąca) kąpiel, ponieważ działa rozluźniająco, no i leżenie na lewym boku.

Ete, ale sobie miks zapodałaś :silly: zgagi mam nadzieję nie będzie :)

Domi, u was te owoce cytrusowe muszą być pyszne :blush:

Ja apetyt mam taki jak przed ciążą, więc muszę się pilnować żeby posiłków nie przeoczyć :)

powiem wam, że ja już popadam w paranoję, zbliża się wieczór i modlę się żeby znów mnie ten ból nie dopadł, wytrzymam...nie zostało już dużo tej ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824043 przez claudii09853
Witam kochane:)

Mariola nie wiem jak ty ale ja bym pojechała jak najszybciej do szpitala bo najważniejsze jest twoje maleństwo.

A ja z M wczoraj byłam na zakupach i kupiliśmy wanienkę,koszule dwie,termometr do wanienki i jeszcze inne drobiazgi. Muszę jeszcze kupić stojak do wanienki:)

Mała się rozciąga że nie kiedy mnie skóra boli:) a we wtorek wizyta wreszcieeee:) doczekać się nie umiem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824048 przez ete21
FART zgagi nie ma póki co, tyle że znów wieczór się zbliża i mnie żołądek boli...no ale co zrobić:)
Claudi wanienka ze stojakiem dobra rzecz nie trzeba się schylać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #824049 przez darmag21
Ete, Roma, mowicie o apetytach... no tak... niby nie mam a jak wspomnialas o frytkach to zaraz pobieglam zobaczyc czy w zamrazalniku takowe nie sa... i sie znalazla paczka :silly: juz wcinam,no coz, od czasu do czasu chyba mozna.

Claudi, super ze zakupy sie udaly :silly: tez mam wanienke ze stojakiem i fajna sprawa dla samego kregoslupa.

Loca fajny link, na pewno jeszcze troche wytrzymasz, nie denerwuj sie za wczasu, rozluznij sie to podstawa.

Domi, faktycznie wy te owoce to musicie miec przepyszne i chyba tansze jak u nas, co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #824053 przez domi2907
Tak owice sa super...wogole jedzenie jest bardzo dobre i zdrowsze niz w pl...tylko na oliwie z oliwek. Bardzo duzo warzyw i owocow, zup, salatek.

Owoce i warzywa sa duzo tansze niz w pl. Pomarancze sa np za 40 centow kg. Sa tez melony, mango, papaje, arbuzy itp. Pod tym wzgledem uwielbiam portugalie. I smak super..zawsze soczyste i swieze. Ja mam farmera za rigipem i tam mam wszystko prosto z plantacji takze dodatkowi bez chemii, a przynajmniej nie tyle co w supermarkecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl