BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #748742 przez Anulka
tweety wiem jak się czujesz i co czujesz. Mam to samo z mężem, też jest budowlańcem, i mimo, że firmę ma z bratem to zachowuje się jakby był zwykłam pracownikiem. Ja już płakałam, narzekałam, krzyczałam i nawet nad rozwodem się zastanawiałam....ciężko jest jednym słowem. A dziecka nie kąp codziennie, jest wskazane kapanie co drugi dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748808 przez Aga77
od wczoraj popołudnia nie zaglądałam tu i nie mogłam przestać czytać taka aktywność fajnie że nas jest dużo i można porozmawiać wyżalić się i dowiedzieć się ciekawych rzeczy.
Mnie jakaś grypa dopada ból gardła głowy i katar koszmar :(
tweety trzeba głośno mówić co boli nie można dusić w sobie nic :)
Wasze dzieła są super fajne pomysły na torcika
Każda ciąża poród jest inny jak również każdy ma inne patrzenie na wychowywanie dzieci także nie dajmy się zwariować :laugh: pielęgnujmy i dbajmy o te nasze fasoli :)
Miłej nocki życzę i oczywiście spokojnego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748886 przez tweety
ewela no to mnie pocieszylas bo ja niczym nie rzucam. ale moze zaczne, moze zadziala. dzisiaj mu wszystko powiedzialam, zly ze mu nie mowie ze sie zle czuje, mowi ze cos by wykombinowal. nocka marna, maly spal dobrze do 12 a potem to juz marudzenie. ale teraz radocha. ide cieszyc sie mezem poki jest

w nocy dostalam dziwnych uplawow. przestraszylam sie skoro wczoraj bolal mnie brzuch. jak wstalam to myslalam ze krew leci, takie wrazenie jak w trakcie okresu. ale to nie krew tylko tak jakby woda czy cos. zmienilam wkladke, 2 razy, i jest spkko teraz. ale ciekawe o co kaman. nie bede sie jednak nakrecac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748903 przez Anulka
Tweety, obserwuj się i jeśli takie upławy powtórzą, to jednak powiedziałabym to lekarzowi. A ty chodzisz prywatnie czy na NFZ? Masz możliwość np. zadzwonienia do lekarza, gdy Cię coś martwi? Bo z maluchem to każdy raz wybierać się do lekarza gdy Cię coś martwi nie jest wskazane teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748906 przez megi23
hej laski

moj malz jak jest, bo go obecnie nie mam przy sobie .. to pracuje tez nieraz do 22 od 7 lub jak wczoraj od 5 rano , wiec robie wszystko sama przy mlodym. w weekendy mam spokoj bo maz sie malym zajmuje prawie caly czas , duzo meni odciaza , bo chce by byla miedzy nimi wiez i oczywiscie wtedy go kapie :P . Ja tez mam przezroczyste uplawy , to normalne jest ..

a apropo nocy mlody przylazl mi o 2 ale spal niespokojnie , wiercil sie walnal glowa w sciane , nei wiem co on robil :S . a o 5 rano jak mi sie chcialo do wc nie chcial mnei puscic .....no ale musialam i potem mnei za szyje trzymal malo nie udusil :P

dzis fajna pogoda wiec zaliczymy spacerek :)
milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748910 przez tweety
Anulka napisał:

Tweety, obserwuj się i jeśli takie upławy powtórzą, to jednak powiedziałabym to lekarzowi. A ty chodzisz prywatnie czy na NFZ? Masz możliwość np. zadzwonienia do lekarza, gdy Cię coś martwi? Bo z maluchem to każdy raz wybierać się do lekarza gdy Cię coś martwi nie jest wskazane teraz.


prywatnir ale na karte z pracy wiec cos pomiędzy nfz a prywatnie. nie mam telefonu. przychodnie pod domem mam ale do lekarza musze sie i tak umawiac z wyprzedzeniem. nie wiem co zrobie jakby sie cos dzialo. jak pytalam pani doktor co jakby sie pojawilo jednak krwawienie to mowi ze to samo, duphaston odpoczynek i tyle. no to nie bardzo pomogła. coz, wierze ze będzie ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748911 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748926 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748975 przez megi23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748982 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748984 przez megi23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749014 przez tweety

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749077 przez megi23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

moje dziecie spi ja sie wypluskalam , obralam ziemniory na obiad i jestem po robocie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749095 przez Anulka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749137 przez megi23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl