BezpiecznaCiaza112023

Kwietniówki 2014

10 lata 7 miesiąc temu #747501 przez Asia K
Ale naprawde myslisz ze warto?
A te ankiety odsyłasz elektronicznie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747517 przez megi23
ja sie zapisze jak juzu meza bede :) by na jeden adres przychodzilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747527 przez Anulka
Wszystkie ankiety są na stronie teatmetoo.com. Wypełniasz wszystko tam. To jest serwis zbierający opinie o produktach, projekt unijny, na dole jest "Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka". Ja nie wiem czego ty się boisz :). Nikt Ci za nic nie będzie kazał płacić :laugh: . Najlepsza opinia o produkcie to opinia konsumentów. Producentom na tym zależy aby zwiększyć zbyt i być lepszym od konkurencji. Wysyłając produkty do testerów oni zyskują a nie tracą, a my to robimy za darmo, można tak powiedzieć, ale jednocześnie mamy możliwość wypróbowania i poznania nowych artykułów.
Ale jeśli masz obawy, to nie musisz tego robić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747818 przez Joasia B
Witajcie dziewczyny :)

Jak Wasze samopoczucie? Ja ostatnio trochę gorzej się czuję, ale to podobno w tym stadium ciąży normalne.
Anulka zainteresowałaś mnie tym testmetoo. Zapisałam się, męża również :D Trzymajcie się ciepło w te szare ponure dni!








Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747934 przez megi23
ja w sumie lepiej niz na poczatku cos mnie kluje w lewym boku jak by w zoladku ... :S no ale ogolnie nie jest zle ... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748147 przez Asia K
Anusia bo wiesz jak to jest :"kcem ale sie bojem" :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748193 przez Anulka
A gdzie jest Tweety?? Zawsze taka aktywna a wczoraj jej nie było, dziś jeszcze też nie ma :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748197 przez megi23
moze odpoczywa .. miala do taty jechac przeciez...by samej sie malym nie zajmowac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748208 przez Asia K
No własnie tez sie zastanawiałam gdzie jest Tweety :unsure:
Miejmy nadzieje ze wszystko gra i Meggi ma racje :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748218 przez megi23
a mi sie dziś nic nie chce mam dzień lenia :silly: i nie mam planów na dziś ... czas mi się dłuży , a do wizyty jeszcze tyleeeee czasu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748222 przez Asia K
Megi a kiedy ty masz wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748282 przez megi23
dopiero 9 pazdziernka , ale ja tak chcialam , bo mialabym na nastepny tydzien , mi sie wychowawczy konczy 9 wlasnie i od 10 bym szla do pracy, a tak L4 poloze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748287 przez Anulka
Ja wizytę mam w ten poniedziałek 23 września. Ja nie wiem, ale wiecie, ja jakoś nigdy do wizyt aż tak emocjonalnie nie podchodziłam. W ciąży z Julkiem pamiętam, tu na forum im dalej w ciąża tym bardziej dziewczyny emocjonalnie podchodziły do wizyt, nie mogły się doczekać, wariowały, że USG lekarz nie zrobił tym razem ( a robione było u tych osób USG prawie co wizytę). Widziałam, że normalnie u nich było już uzależnienie od tego wszystkiego. Ja po prostu szłam na kolejną wizytę bo była wyznaczona ale nie czułam jakiś emocji zbytnich.
No właśnie, zauważyłam, że kobiety w ciąży można podzielić na dwie grupy: te co stan ciąży tak powiedzmy lubią, one każde kopnięcie maluszka, każdy ruch bardzo emocjonalnie przeżywają. Czują w sercu wielką miłość do tego okruszka w brzuszku. I takie które zbytnich emocji nie mają. Czują odpowiedzialność, aby się zdrowo odżywiać, dbać aby dziecko rozwijało się dobrze, ale uczucia miłości doznają w momencie narodzin, czasem owe uczucie rodzi się w nich powoli z każdym dniem bycia z maluszkiem obok. I ja właśnie należę do tej drugiej grupy kobiet. Pamiętam w chwili, gdy Julianek wylądował na moim brzuchu po urodzeniu, poczułam tak wielką falę miłości do tej małej istotki, którą nie da się porównać z niczym, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. A chwilę przed rodząc, miałam tak wszystkiego dosyć i byłam zła na męża, nienawidziłam chwilami nawet go i sex z nim :lol: i chciało mi się z bólu krzyczeć, że nie chcę już dziecka, nie chcę nic, chcę aby przestało boleć, chcę uciec na koniec świata :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748296 przez Asia K
ja mam wizyte na 2 października i wiecie co? Chyba naleze do trzeciej grupy kobiet :p

bo po wizycie jak juz wiem ze wszystko ok to luz , dbam o siebie itd , ale jak termin wizyty sie zbliza to juz emocjonalnie do tego podchodze i sram w galoty :silly:
wiec ja taka pół na pół cnie ?

a wiecie co mam ogromną ochote na sernik na zimno - która lubi :laugh:
bo ja chyba dzisiaj zrobie i na jutrzejszych gosci jak znalazł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748305 przez Anulka
Ja tydzień temu na roczek Julianka zrobiłam coś takiego:


Zrobiła furorę i zniknęła z mig. Normalnie została POŻARTA przez gości, a była robiona z myślą o dzieciakach :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl