BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #932241 przez martyska
I znów trafiłam na przestuj :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932242 przez martyska

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932243 przez martyska

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932254 przez Cania
martyska wiec nasze maluchy maja podobnie z ta glowka :) Julke po prostu trzymam pod tylkiem jedna reka a druga cos robie heh. A ona się o mnie opiera najlepiej przewieszona trochę rekami przez ramie i patrzy na lewo i prawo :) sliczne zdjęcia :)

marzena az mi ciężko czytac to co piszesz, bardzo Ci wspolczuje... Kurcze, zmien lekarza bo to jakas pierdola za przeproszeniem a nie ginekolog, skoro nie potrafi Ci pomoc. Polog trwa 6 tygodni i tyle powinno się wracac do ogolnej kondycji! a nie zebys w dwa miesiące po porodzie nie mogla siedzieć!

ktoś kiedyś wrzucal tutaj film... jak się to robi? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932267 przez misiana
Cenią nasz Igor trzyma tak samo główkę jak Julka i Igus :)
Moje dziecko.wciąż marudzi.płacze ale jestem konsekwentna idę dać mu dyda.i wychodzę z pokoju. Juz godzinę tak leży.. Nie wiem co.się z nim dzieje..
Martyska śliczne zdjęcia :*
Marzena juz widziałam zdjęcie na fb, ślicznie wyszlyscie ;* a co do tych spraw to współczuję.. Jak najszybciej spróbuj się dostać do innego lekarza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932282 przez misiana

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932344 przez Cania
Hej,

Dzis i ja pisze w porze nocnego karmienia. Oj jak dobrze ze Julka srednio wstaje tylko raz w nocy i to ostatnii na 20 minut w sumie jedzenie z przebieraniem. Takze jeslii o wstawanie chodzi to praktycznie nie wiem ze mam dziecko :D i nie mam pojecia jak niektore z Was to robia ze wstaja co chwila, sa dla mnie supermamami i babamii ze stali, naprawde! Taka mnie refleksja naszla heh... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932346 przez MarzenaBZ
Czesc
Melduje sie jak zwykle na nocnym karmieniu. W sumie nie nocnym ale nadrannym, bo jest 4.45:)

CANIA ja tez uwazam ze matki ktore wstaja czesto do dzieci w nocy i funkcjjonuja w dzien to superbohaterki
Ja juz od dawna mam tylko jedna pobudkei bardzo sie ciesze. A teraz jak Emilka spi nawet 7-8 godzin,to mofe stwierdzic ze sie wysypiam

Zastanawiam sie nad wizyta u inmego lekarza ale szczerze powiedziawszy moj jest najlepszy. I nie wiem czy madre byloby pojscie do innych,ktorzy znaja sie mniej. A z drugiej strony to facet, wiec patrzy moze na te moje problemy z innej perspektywy. Jest u nas jedna dobra doktorka jeszcze ale musialabym dlugo czekac na wizyte... zarejestruje sie jednak i poczekam juz.

Misiana Twoj maly bedzie modelem;)
Dobrze ze mamy taka mozliwosc ze nawet telefonem mozna zrobic zdjecie. Ja nie mam zadnej fotki z czasow niemowlecych...i szkoda,bo to pamiatki na cale zycie.

A i jeszcze Wam napisze moja pechowa przygode z chusta. Kolezanki z facebooka juz ja pewnie znaja,bo tam porady szukalam.
Nowa chuste nalezy wyprac,wiec to zrobilam i powiesilam razem z ciuszkami na balkonie. Dzien wczesniej łatali u nas dach.Akurat moja glupia sasiadka z gory postanowila posprzatac sobie parapet-to norma,robi to czesto,gdy ja wieszam pranie. I takim sposobem na ciuszkach i chuscie wyladowala smola. Normalnie wkurzylam sie na calego bo chusta ucierpiala najbardzieja. Szlag mnie trafia juz z tymi porabanymi sasiadami. Marze o malym domku na pustkowiu i spokpju od tych wwszystkich ludzi,bo jak nie menel to upierdliwa stara baba ktora ma dziwne zwyczaje utrudniajace zycie innym.
Ja oszaleje!

O i masz,jak zwykle mala robi kupe przy jedzeniu,a teraz uscila cycka i sie patrzy co pisze;)
Wiec koncze i zycze milego dnia:*
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932349 przez misiana
Hejka :* ja sie melduje poporannym sniadaku, mojj misiu jeszcze spi a ja juz jakos nie mogę :)
wiecie co ogolnie nie rozumiem tego mojego dziecia juz. wczoraj zasnal okolo 19:30 obudzil sie o 1;30 i o 6:30. Jedna pobudka, super.. zmieniam pampersa daje jesc, daje dyda odkladam do lozeczka i spi dalej.. w dzien marudzi a zasypianie trwalo pawie 1,5 godz.. Ciekawe jak bedzie dzisiajszy dzien wygladal ;)

Ide dzisiaj sie odhamic !! :) o 8:00 mam wizyte u fryzjera, nic mojemu mezowi nie mowilam bo juz marudzil ze chce wlosy sciać hehe ale ja sie chce czuc lepiej ;) do malego babcia wpadnie a ja sie zrelaksuje troszke i samopoczucie sobie poprawię :)

Marzena wspolczuje, nie wiem co bym tej sasiadce zrobila ..A co do zdjec to my juz mamy jeden album 200 zdjec pelen i jeszcze kilkanascie ( z 20-30) zostalo ktore sie nie zmiescily już. Teraz juz kolekcjonuje zdjecia na kolejne wywolanie :)

Cania my mamy jedna pobudke czasem dwie i tak jak u Ciebie przebieramy dupkę, jemy i spi dalej i tez trwa to moze z 15-20 minut :)
Cania nie umialam dodac filmiku wiec dodalam na konto google.pl i wrzucam link jak wczoraj moj misiuni zdobyl swoją nowo-ulubioną zabawkkę Miki'ego ;)

plus.google.com/u/0/10805190712722075617...08051907127220756175

Buziaki i milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932350 przez Lyanka
Hej diewczynki :)

U mnie dzisiaj kiepska nocka, pobudki po 1, po 2, po 4 i teraz :/
Synkowi brzuszek dokuczał, bo takie bąki czasami puszczał, że hoho i jak zawsze strasznie się kręcił przy tym i prężył...i myślę, że to moja wina, bo skusiłam się na kawałek ryby smażonej na kolację....ech :(
Ja nie wiem kiedy to nam się z brzuszkiem unormuje. Staram się trzymać dietę, ale czasami ciężko jest i tak się chce zjeść coś innego,niż gotowana pierś, marchewka, czy drobiowa wędlina.
A teraz sama na siebie jestem zła jak widziałam jak synek się męczył :(
Chyba mnie też jakiś dół dopada i jeszcze to niewyspanie. Ale muszę się wziąć w garść, bo dzisiaj dużo rzeczy musimy z mężem załatwić. Jedziemy do restauracji załatwić formalności na chrzciny, później mamy kupić upatrzony dla Kubusia strój na chrzest, później do księdza, na zakupy i jeszcze pewnie coś wyjdzie w praniu.
Szatke juz kupiłam na Allegro w kształcie koszuli i do tego świeczka :)

Dobra, juz nie smęcę :) miłego dnia dziewczyny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932364 przez Cania
Julka zrobila sobie jeszcze jedna pobudkę o 5, a potem spala do 8:30 :) wiec zdazylam zrobić pranie i siebie ogarnąć :D

Marzena oooj zabiłabym sasiadke... może jej powiedz ze jak się zamiata balkon to na szufelke i do smieci a nie na balkony nizej? to samo tyczy się zarówno kwiatkow jak i smoly... w regulaminie mojej spoldzielni jest nawet ze nie wolno kwiatkow przelewac heh... poczytaj czy cos jest u Ciebie i może a gdzies zglos, niech ma baba problem :) co do zdjęć z dzieciństwa to mój tato akurat miał zrobiona ciemnie i bawil się w wywoływanie, wiec mam trochę zdjęć z niemowlęctwa :) oczywiście jeszcze czarno bialych :)

misiana a widzisz, takie metody :) bo mam filmik jak mala przytrzymana za kolanka tak żeby się jej nie podnosily siada :D

Lyanka przykro slyszec o Waszych brzuszkowych problemach. kurcze ja już mało co diete trzymam, nie jem tylko jakiś cebul, kapust, porow, ale tak to raczej wszystko, smażone tez... no ale dzieci roznie reagują.
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932368 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932374 przez Cania
gabi28 oj... ale to tak po porodzie zostało? kurcze mam nadzieje ze sama się skroci bo operacja to jednak operacja... najważniejsze tak jak piszesz, ze nie jest to dla Ciebie niebezpieczne! trzymam kciuki żeby samo poszlo w dobra strone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932426 przez Ewa1001
Hej.
Czytam was codziennie ale jakos nie mam czasu odpisac. Teraz wyszlam z synkiem na spaverek. Pochodzilismy troche a teraz siedze na hustawce za domem a maly spi.
Marzena współczuję ci tych nieprzyjemnych dolegliwości. U mnie jest wszystko ok bo mialam cesarke. A co do sąsiadów to poprostu masakra! Ja mam wlasny dom i jednego sasiada na przeciwkp. Myslalam ze bedziemy mieli spokój bo tylko jeden sąsiad a on debil jeden zakupił sobie kilka kurek i psa i zrobil im wspolna klatke przed samym naszym domem. Normalnie jak słyszę tego piejacego koguta i szczekahacego psa to mnie krew zalewa. Ile ja sie z nim o to wyklocilam i na policji byłam ze mi spokój zakloca i g... moge zalatwic. Wolno mu bo to jego! A ja juz od 5 rano nie spie bo jak nie pies szczeka to kogut pieje. Normalnie koszmar! Nuenawidze tego dziada sasiada mojego wrrr.
No to sie wam wyzalilam ;p
Synuś moj zdrowy tylko w dzien ma problemy z zaśnięciem. Za to noce przesypia tylko x jedna pobutka około 4 rano i spiny do 7 ( jak mnie zwierzyna sąsiada wczesniej nie obudzi!).
Misiania slicznie twoj maly radxi sobie ba brzuszku. Moj jak lezy ba brzuchu to na zabawki tylko patrzy jeszcze nie wyciąga raczek. Tylko hak siedzi albo lrzy na plecach to bawi sie maskotkami.
Cania moj tez gdzies od 2 tygodni nir chce lezec. Tylko siedziec i koniec. I tez ciagnie tak glowe i ramiona do góry ze noje sie cos sobie zrobi. Ostatno odkryl ze moze zlapac sie boków wozka. Skubany praeie siada sam jak sie tych bokow przytrzyma.
Ide dalej chodzic z Olusiem bo juz sie kreci za dlugp stoi w miejscu :p
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932449 przez Cania
tez już mamy dlugi spacerek za sobą :) dwa kolka po całym osiedlu i jeszcze wizyta w biedronce na zakupy :) mala nie spala przez pewien czas ale była bardzo grzeczna :)

Ewa faktycznie skubany! :) Julka jeszcze bokow wozka nie odkryla ale mysle ze to kwestia czasu :) jesteśmy ponad dwa tygodnie za Wami wiec kto wie, może niedługo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl