BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #932740 przez Cania
Popycham...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932741 przez Cania
I znow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932742 przez Cania
I ostatni raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932745 przez misiana
Cania napewno czymś tam sie podzilę jak tylko ktores zdjecia dostaniemy :) Fajnie ze juz lada dzien bedziecie sie przeprowadzac na swoje alsne mieszkanko ;) podziel sie z nami twoim talentem artystycznym w pokoiku Julki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932758 przez Cania
Misiana to raczej proby sama nie wiem czego, na pewno nie talentu :p

Na zdjeciach jeszcze nie wszystkie dmuchawce gotowe.


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932785 przez martyska
Hej :-)

Misiana fajne zdjęcia :-) już na facebooku widziałam :-)

Cania cudne dmuchawce :woohoo: och jak ja bym chciała mieć już swoje mieszkanie i zrobić jakieś fajne rysunki Igorowi a nie chwaląc się coś tam umiem ;) ale to za jakieś 3 do 5 lat jeszcze

Boziu patrzę na moje suwaczki i nie wierze :blink:

My mieliśmy trochę ganiania bo w piątek na naukach do chrztu byliśmy no i zakupy pomału bo chrzciny robimy w domu skromnie obiad tort ciasto kawka herbata :-) jeszcze tort muszę zamówić i oczywiście nie wiem w co się ubrać :evil:

Mój synuś to śpioszek mały zasną nam o 21 obudził się o 4 później o 7 i jeszcze przysną do 8 a teraz też śpi najedzony obok :-)

A w największym szoku byłam w piątek musiałam go obudzić o 17.30 bo spał a na 18.40 nauki to ubrałam go włożyłam do wózka i tak spał dopóki nie wróciliśmy czyli 19.30 myślę sobie no to nocka z głowy ale wykąpałam go nakarmiłam i o 20.30 już spał do 3 :-) i później do 6 :-) mój śpioch

W ogóle zrobił się taki kochaniutki budzi się rano z uśmiechem a to jest takie fajne :-)


Załącznik nie został znaleziony





A jak siedzę z nim i mam go na kolanach pleckami do mnie to mi normalnie siada :woohoo: zmienia mu wtedy pozycje bo to za szybko przecież

Aaaa i moja siostra urodziła B) Oskarek 3000 i 51 cm :-) to chyba na tyle jeśli chodzi o nas :-) jak tam wam weekendzik mija ?


Ale pogoda paskudna :angry:


Załącznik nie został znaleziony




Przymierzałam mu czape na zimę :laugh:


Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932795 przez magduska
witam :laugh:

martyska, piekny Igus ;) czas leci szybko :cheer:

cania cudne malunki ;) juz zazdroscimy pokoju, :woohoo: :kiss: my Fabiankowi pokoj zrobimy moze w przyszlym roku, jesli dokonczymy dół w tym roku, bp juz kaski nie ma na meble na gore, do sypialni i do pokojów :( :( a juz bym chcial cos urzadzac.

W piatek bylismy w krakowie, odebralam wkoncu swoj naroznik do salonu i kupilismy stół :) a krzeszla beda moze za 3-4 tygodnie, bo nie bylo koloru takiego,jaki mi potrzbny, wiec czekamy na realizacjie zamowienia ;) mam nadzieje,ze do Swiat Bozego Narodzenia pochwale sie swoim dzielem hihi, bo narazie nie ma czym

martyska
my tez robimy chrzciny w domu, w swieta, zreszta u nas malo osob okolo 10 moze 12 z dwojka dzieci ;) , a po drugie i tak przygotowuje sie na swieta,wiec troche wiecej zrobie rzeczy :) za pierogi bede sie zabierac niedlugo i uszka i moze paszteciki,zeby miec z glowy,a reszte rzeczy pomoze mi mama i tesciowa,jedna cos zrobi i druga, chyba hehe :unsure:

A co to za nauki do chrztu :woohoo: :woohoo: ? trzeba na cos chodzic? U nas ksiadz robi chrzty w swieta o 12.00, a ja nie chce tyle czasu spedzac w zime z malym w kosciele, bo u nas taka msza ciagnie sie 1,5 h :woohoo: a maly napewno nie wytrzyma,wiec bede prosic o 15.00 o chrzest, najwyzej doplace mu :evil: zeby sie nie pluł

A czy juz wszystkie prawie dzieci maja chrzest? Agni chyba cos pisala o wiosnie, ktos jeszcze w przyszlym roku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932806 przez misiana
Hejka :*
Cenią śliczne dmuchane, nie marudzić ze nie masz talentu :-) ja to nic nie potrafię narysować :-D

Martyska Igorek jaki duży na tych zdjęciach :-) a właśnie co wy za nauki macie?o czym wam tam mówi? My nie mieliśmy nic takiego i jestem ciekawa

Martyska my mieliśmy chrzest razem ze ślubem i żadnych nauk co do chrztu nie mieliśmy.

Nasz smyk kończy dziś 3 miesiące :-* ale ten czas zlecialo

Załącznik nie został znaleziony



Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932807 przez Cania
Hej :)

Mala nie robila kupki dobre kilka dni, ale nie prezyla sie, brzuszek ja nie bolal ani nic. Ale jak mi dzis przywalila... Zdecydowanie zdrowa kupka :) teraz nia wymeczona spi, bo sie nad nia napracowala heh... Tylko cos mi malutko dzis je. Mam nadzieje ze po drzemce sie rzuci :)

Martyska ooo nauki do chrztu? Tez pierwsze slysze :) co to za wynalazek? :) nic takiego nie mielismy a Jula juz ochrzczona :) zdjecie na samolot swietne! :) a na mieszkanko w koncu sie doczekacie :) kurcze ja mam 28 lat i dopiero ide na swoje (bankowe :p). Takze spokojnie :)

Magduska oj meble... Zanim meble sie pojawia to tez troche minie :) poki co w tym tygodniu maja byc do kuchni. Na razie jest tylko zestaw mebli do salonu (dwa slupki i stolik rtv :p) i do lazienki (slupek + szafka umywalkowa) wiec nie nawalilo :) ale od czego sa materace itd :p najwazniejsze zeby byla lazienka i kuchnia, z reszta damy sobie rade :) bo poki co tez kaski zaczyna brakowac, 30tys ot tak poszlo :( mimo sledzenia promocji bez vat, szukania w internecie (plytki lazienkowe kupilismy 20% taniej) itd... no ale choc tyle ze agd juz czeka tylko na podlaczenie, a kuchnia przyjedzie lada dzien :) takze wlasciwie zostaly nam meble do pokoikow i jakis naroznik + stol :)

Misiana na pewno bys cos umiala namalowac, nie mow ze nie :)

Ale wszystkie dzieciaczki juz duze i jakie usmiechniete :)
Podziękowania: martyska, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932810 przez misiana
My tez poki co wynajmujemy, ale w przyszlości marzy nam się jakis własny kat .. ;)
Według Twoich obliczeń Cania mam jeszcze 7 lat ;D
Tez jestem takiego zdania byle była zrobiona podłoga sciany kuchnia i łazienka i można mieszkać :D
ah jak Ci po cichutku zazdroszczę .. :)
Może i bym cos narysowala ale pewnie jakiegoś garbatego kulfona hahaha :woohoo: :P
A co do tego ze Jula Ci mało je, to moj igor wczoraj i przedwczoraj tez mało jadl a dzisiaj w nocy z zegarkiem w reku co 3 godziny jadl calego cyca i zasypial dalej, takze od 19 spal do 9:15 :D

Mój misiek zasnął okolo 10:30 DAŁ MAMUSI WSZYTSKO NA BLYSK POSPRZATAC w domku + altana bo moj tydzien, zdazylam usiasc odpoczac i pisac post a on juz marudzi ;) no nieatety na ogarniecie swojej osoby juz zabraklo czasu ;) ale cóz takie uroki hehe

Miłej i spokojnej niedzieli ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932813 przez martyska
Haha Misiana on nie tylko na zdjęciach taki duży w końcu 7 kilo i rozmiar 74 o czymś świadczą :laugh:


Ja to bym chciała też przed 30 być na ''swoim '' kredycie mieszkaniowym :laugh: ale mam jeszcze 7 latek do 30 ;)

Och tak pieniądze to przykre jak wszystko obraca się wokół nich :evil: ale jestem takiego samego zdania co wy podłoga ściany kuchnia łazienka i można mieszkać :side:

A co do nauk to serio nie macie ???? :blink: u mnie w mieście są. Mówi jak będzie to wszystko przebiegać co będzie mówił co odpowiadamy mówi o grzechu pierworodnym o wychowywaniu w wierze i więcej nie pamiętam :cheer: ale normalnie podpis muszę mieć ze byłam my i chrzestni :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932828 przez magduska
to martyska mnie zaskoczylas z tymi naukami :woohoo:

My nie bralismy kredytu, troche trwala budowa tego domu,ale pomalu i do celu ;) u mnie moj duzo rzeczy robil sam i na tym oszczedilo sie, zeby bylo na cos inne, ale ciesze sie,ze jestem juz na takim etapie ;) wiadomo dzisiaj bez pieniedzy ani rusz, tak juz jest,ze zycie obraca sie wokol nich, bez nich tez bylo by zle. Co z tego,ze placimy skladki, jaki i tak trzeba chodzic prywatnie i za wszystko placic :( moja babcia ma zacme, nie widzi na jedno oko, a niedawno uszkodzila drugie i bardzo juz slabo widziala :( dostala skierowanie do szpitala, na operacjie, zawiezlismy ja, a tam mowia,ze za dwalata zabieg,ale niby miala w trybie pilnym, to za pol roku :evil: masakra jakas, w koncu mama znalazla prywatna klinike i zrobili jej ten zabieg, ale koszt wszystkiego z wizytami,lekarstwami itd 5.000 :unsure: no ale coz na zdrowiu sie nie oszczedza, a mama widziala, jak babcia zalamala sie tym wszystkim,ze niewidzi,wogole przestala jesc, mama na sile kazala jej jesc i powiedzial,zeby sie nie martwila,ze poradzimy cos na to, nie bylo wyjscia, zdrowie wazniejsze, babcia juz jest szczesliwa i to najwazniejsze :) A moral wlasnie taki,ze bez pieniedzy ani rusz, za wszystko trzeba placic. Szlag mnie trafia,ze przyszlo mi w takim kraju zyc i ,ze moj syn bedzie mial to samo, chyba,ze cos sie zmieni,a w to watpie :evil: :evil: :evil: Jak maja ludzie przezyc za 1200zl, pisza,ze sredno polak zarabia 3.000 :woohoo: :woohoo: kuzwa gdzie :evil: biora takich debili pod uwage, gdzie zarabiaja po 10-15.000 i zawyzaja nam srednia, a zwylky szary czlowiek musi czasami zyc za 1.000zl :evil: :S

sory za marudzenie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932838 przez staślubania
Hej:-)
Martyska nam się udało z naukami, bo 14 września po chrzcie Stasia
proboszcz wprowadził taki obowiązek. A u nas chrzestni z daleka to nie
wiem jak by to miało wypalić;-) udało się:-) Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932860 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny,
Ja dziś w nocy nie pisałam, bo to już był prawie ranek:) Mała spała od 20.00 do 5.30. To na pewno zasługa tego owijacza, bo noc wcześniej jej nie zawijałam i budziła się 2 razy.
I mam do Was pytanie, tzn. do tych piersią karmiących. Czy Was też tak zalewa gdy macie dłuższą przerwę??? Ja dziś obudziłam się tak zalana, że szok. Cała bluzka, poduszka, materac. Wkładki mogłam kręcić, a to te nocne z Canpola. Ale tak myślę, że może lepiej że mi się przelewa niż żebym miała zastuj i zapalenia.

W ogóle Emilka miała zatwardzenie-nie mam pojęcia po czym, bo nic słodkiego nie jadłam. I polecam Wam wszystkim wlewy MeliLax. Miodowe, naturalne wlewy. Ja mam takie też. Jest wersja dla dzieci i dorosłych-są naprawdę skuteczne:) I można kupić na sztuki więc taniej.

Cania pokój Julki zapowiada się świetnie:) Bardzo ładne dmuchawce:)

Martyśka, ale Igorek zrobił śmieszną minkę na tym pierwszym zdjęciu:) On się fajnie uśmiecha:D

My mieliśmy spotkanie przed chrztem w kancelarii. Musieli być rodzice i rodzice chrzestni. Ksiądz wypełniał księgę i pouczył nas o ceremonii chrztu, co, kiedy, jak i gdzie:) Więc też można nazwać to naukami:)

My kupiliśmy mieszkanie w 2012 roku w grudniu - tzn.wtedy już załatwiliśmy kredyt-a dokładnie w sylwestra-to był ostatni dzień programu Rodzina na swoim więc załapaliśmy się na dofinansowanie. Przez 8 lat dopłaca nam państwo. Wtedy to było na lepszych zasadach, bo mogło być to mieszkanie stare itd. Teraz musi być stan deweloperski. Udało nam się, ale czasem mam już dość. Chciałabym mieć malutki domek, gdzieś pod lasem:)
Ale już nie narzekam, dobrze, że udało nam się tak to załatwić wtedy, bo przynajmniej "jesteśmy na swoim":)

Magduśka to co piszesz o składkach, wizytach prywatnych i pieniądzach to...ja widzę to tak samo :dry: Dupne państwo... A te zarobki to porażka...masz rację, do jakiś dofinansowań czy pomocy z państwa, biorą pod uwagę nie wiadomo jakie zarobki. My np.wg zarobków męża i moich (teraz już ich nie mam ale kiedyś, to jesteśmy bardzo bogaci...aha...jasne...opłacimy, internet, telefony i inne rachunki, czynsz, kredyt i ledwo na życie starcza... martwię się co to będzie jak mi się kuroniówka skończy - a właśnie, zasiłku mam aż 400zł. Spoko nie. I nic od państwa się nie nalezy, bo tacy bogaci niby jesteśmy... szkoda poruszać ten temat...
A w ogóle, to nie powinni nam żadnych składek zdrowotnych ściągać, bo i tak wszyscy muszą chodzić prywatnie. Mąż teraz zęby naprawia i rozumiecie, że na NFZ może tylko mieć zrobione Jedynki, Dwójki i Trójki a reszta tylko prywatnie! Śmieszne co?

Dobra nie narzekam już.
U nas dziś było pięknie i ciepło jak w lecie. Byliśmy na długim spacerku pod lasem:) Uczę się noszenia w chuście. Mała początkowo płakała, a teraz już jej się to chyba podoba-spała wtulona we mnie:) Opłacał się ten wydatek:)

Buziaki:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932870 przez Cania
Martyska, misiana ja sie tez nawynajmowalam za cale studia i kilka lat pracy :) ale nareszcie! :D choc w koncu i tak bedziemy chcieli budowac dom, ale wtedy to juz powoli. Na razie chcielismy ta tansza i szybsza wersje realizacji swoich marzen :p zeby juz nie placic za wynajem tego, co moglismy placic na kredyt... A udalo sie nam wziac na 15 lat a nie na 30 wiec perspektywa domu wcale nie jest taka odlegla :) ale ja tu o domu a ledwo mi starczy na skonczenie tego mieszkania :p tzn na meble mi nie starczy :)

Magduska zazdroszcze ze bez kredytu! :) podziwiam bo to na pewno duzo wyrzeczen. A co do tej sredniej to niestety srednia arytmetyczna jedt bardzo wrazliwa na odstajace obserwacje, czyli dzianych prezesikow zarabiajacych po 15 kola i wiecej. Dlatego lepsze do sredniej sa centyle a zwlaszcza ten dzielacy grupe na dokladne polowy. I wtedy wiemy ze polowa zarabia mniej niz dana kwota a polowa wiecej. I jest to juz dokladniejsza srednia :)

Marzena widze ze chusta sie sprawdza :) wyglada pro! :)
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl