BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #932450 przez Cania
ojj zatwardzilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932452 przez Cania
wiec może jakies zdjecie :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932454 przez Cania
spacerek :)


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932459 przez Ewa1001
Cania wlasnie jak zobaczyłam wiek Twojej Juli to az mnie zatkalo. Jaka silna :) niech te nasze maluchy leżą bo w zyciu jeszcze sie nachodzą i nasiedza a nalezenie zabraknie im czasu :p
Ja jestem na drugim spacerku jesli mozna go tak nazwać :p ja siedze ns ławce s maly spi mi na kolanach ;)

Oto dowód

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932460 przez Ewa1001
Cania wlasnie jak zobaczyłam wiek Twojej Juli to az mnie zatkalo. Jaka silna :) niech te nasze maluchy leżą bo w zyciu jeszcze sie nachodzą i nasiedza a nalezenie zabraknie im czasu :p
Ja jestem na drugim spacerku jesli mozna go tak nazwać :p ja siedze ns ławce s maly spi mi na kolanach ;)

Oto dowód

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932464 przez Ewa1001
Sorki za podwojny post ale pisze z telefonu i probowalam edytowac a dodalo nowy :/

Aaaa... w kauflandzie jest promocja na pampersy :)

Dziewczyny czy wasze dziecoaczki jak tak twatdo zasna to jakby chrapia? Nie wiem czy mojemu cos w gardle siedzi czy chrapanie odziedziczył juz tak wcześnie po tatusiu ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932467 przez Magdalen
Ewa a coś wiecej o tej promocji napisz.. bo własnie musze kupic pampersy... ;D
Każdy dzieciaczek świetny ;D No a nasz Igor model to chyba wszystkich pobił.:)
Gabi trzymam kciuki zeby wrocilo do normy wszystko :*

Jaki rozmiar ciuszków teraz nosza te maluchy w przyblizonym wieku mojej Ninki ????? i po ile waza. ???:D
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932473 przez Cania
Madziu widze ze Julka jest w podobnym wieku jak Nina :) kilka dni temu zapakowałam wszystkie 62 do pudla po pampersach i czekaja kolejnego :P lub az moja siostra się wezmie za jakies dzieci :P Bo już były na Julce takie bardzo naciagniete :P a nosimy teraz 68 choć ciuszki sa jeszcze dosyć luźne :) i niektóre bodziaki i spodenki 74. Chyba zależy od producenta :) Julka wazy juz 7 kg, wazylam ja kilka dni temu :) No ale jak się urodzila to był wielki smok bo 4590 :) takze zdecydowanie pierwsze miejsce na forum i na oddziale :P Wiec skads te kilogramy się biora :)

Ewa tak, zdarza się malej pochrapywać :) I czasami mam koncert, Jule z jednej strony a meza z drugiej :D :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #932475 przez Magdalen
Noo Cania Twoja to łada kruszynka byla hehe ;)
Jezuu wieeecie cooo..... robiłam porzadki w szafce amelii to co za małe wek i to co letnie do wora. i te wszystkie za małe poszly dla niny i to na teraz a z 3 4 miesiace temu amela to nosiła... ja jestem przerazona jak ona rośnie.... dluugi tółw ma nogi krotkie w suumie tez nie sa.;/ glowa urosła a miala malutka taka fajna..;) niby doobrze, ze rosnie ale tak szybko do tego to przeciez dziewczynka ;) hmmm
14 we torek na 3 miesiace idziemy na szczepienie dowiem sie ile wazy ale podejrzewam ze ponad 7 juz chyba bd.;D uuuuuf
A co do tegoze mode za soba szalejaaa to fakt ! Nina nawet zapłakac nie moze bo Mela sie drze na mnie zebym jej ratowala siostrzyczke ;) baje jej czyta pokazuje obrazki gada do niej "aguu aguuu"
heh faaajnie tak... kochaniutkie sa ;*
No nic trzymajcie sie :*

Ps. a co do promocji pieluch to sa te tescowe loves baby 2 op za 50zl. moze i bym sie skucila , ale nie wiem jakie one sa .;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932499 przez trufla
Magdalen my używamy tych Tesco zielonych i są rewelacyjne :) Wytrzymują nawet 14h :) My jesteśmy zadowoleni i pupa Ali też. Możesz też kupić na sprawdzenie małą paczkę i zobaczysz jak u was się sprawdzą.
Podziękowania: Magdalen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932539 przez misiana
Nasz skarb juz śpi :) co prawda dzień był.pełen.wrażeń mały zjadł jak wróciłam od fryzjera około 9 o 12 pojechaliśmy na sesje zdjęciowa z okazji niedzielnych trzeciomiesiecznym urodzinki małego i nie chciał.jeść co mu chciałam dać cycka on w płacz wręcz wrzask.zrobiliśmy kilka zdjęć i znów płacz ale 24 zdjęcia się naprawdę udały :) nie mogę sie doczekać efektów. Od rana spał 15 min zasnął.dopiero około 13;30 jak juz nie szło.robić zdjęć nic nie zjadł.i spał.do 17. W końcu się przestraszyłam obudziłam go ładnie zjadł i pojechaliśmy na wieś do mojej babci po orzechy i buraczki wróciliśmy wykazała go, poplakal powrzeszczal zanim.zaciągnął porządnie chcą musiałam go bujać żeby ciągnął odłożył go do łóżeczka i śpi od 19 :-)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932550 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932559 przez Magdalen
A te tescowe to one takie foliowe sa czy takie miekkie jak np Pampers ? Cienkie , grubee?? hmmmv :D
Gabi trzymaj sie kochana :* eh
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932562 przez misiana
Gabi kochana trzymaj się, będzie wszystko dobrze :* mam nadzieje ze szyjka sama się skróci i obejdzie się bez operacji i ze małemu po.żelazie przejdzie :*
Podziękowania: gabi28

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #932564 przez gabi28
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl