BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #895288 przez ggabii
Hah dziewczyny właśnie poczułam jak maluch mi się obrócił. Takiego fikoła wywinął że szok. Główkę czuję dale tam gdzie była ale nóżki gdzieś tam sobie powędrowały. Pffff aż mi się słabo zrobiło.... Ciekawe co organizuje dla mamusi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895294 przez meniado
Ewa gratulacje :)) prześliczny synuś!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895303 przez elmirka_20
Ewcia, GRATULACJE !!! :) Wspaniała wiadomość!!! :) Synek - przystojniaczek - dokładnie tak jak napisałaś! ;) Ach, jak wspaniale !!! :) No to teraz cieszcie się sobą, poznawajcie, odpoczywajcie po trudach porodu i mnóstwo zdrówka Wam życzę! :)

Misiana, Lyanka, Gabi28 - > ale prezentacja brzuszków! :) Zgrabne i ładne! :) Misiana - 39 t.c. naprawdę robi wrażenie !!! :) Ja zacznę w sobotę, czyli pojutrze... Też niedługo.... :) I zgadzam się z Agni, że dużych brzuszchów to chyba nikt na tym forum nie widział! :)

Staślubania, bardzo miło było przeczytać, że masz takie pozytywne nastawienie mimo bólu, jaki Cię dręczy ... Silna Kobietka z Ciebie! ;) I życzę Ci, by jutrzejszy dzień obfitował juz tylko we wspaniałe ciepłe i pełne cudownych emocji uczucia a odbiór nagrody synka zapewne sprawi nie tylko Tobie - Droga Mamusiu - ale synkowi duzo radosci i dumy i całkiem słusznie! ;) Gratulacje! :)

Hansel, to naprawdę bardzo miłe co o nas piszesz. Tym bardziej sie cieszę, że postanowiłaś do nas dołączyć :) I mam nadzieje, że nasza Margolka niebawem się odeziwe i napisze, co słychać u niej i u Marcelka, bo już długo wiesci żadnych nie mamy ...
Czekam na zdjecia wyprawkowe! ;)

Ale mi Ewcia humor poprawiła :) Taka wiadomość !!! :) Tak mnie kłuł ten brzuch, a dopiero niecałe 10 minut temu przeszło. Od 3.00 to się pomęczyłam ... Ale lenia mam tak totalnego, że mężowi już oznajmiłam, by zapomniał o obiedzie ... pojedziemy cos zjeść jak wróci z pracy. Ja dzisiaj po prostu mam wyczerpane baterie. młody sie wypina - całe szczęście bo od tego kłucia, to poważnie już się bałam o niego ... Najchętniej wziełłabym pilota i przewinęła dzisiejszy dzień już do jutrzejszego. Jutro wizyta u lekarza, to zawsze jakies atrakcje ;)

Ali, trzymam kciuki za pomyślną wizytę i czekam na wieści! :)

Ja też nie wyobrażam sobie bym mogła nie myć w szpitalu głowy! :) Zeby nie dźwigać dwóch flaszek (szampon i żel pod prysznic) kupiłam w Biedronce ten taki 2w1 ze słonikiem dla dzieci - on jest rumiankowy i już go używałam, więc wiem, że go dobrze toleruję to sobie ułatwiłam nieco życie ;)

Buziaki Dorgie Mamusie ;**** Wesołego, spokojnego i pełnego zdrówka dnia Wam życzę! :) ;***
Podziękowania: staślubania, Ali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895304 przez kinngga87
dzień dobry
Pępek Victorii odpadł po tygodniu i dwóch dniach jak była położna w domu to został jej w dłoni, a małą dostałam w środe ( urodziła się w sobotę wieczorem) to już miała zasuszony pępek.
Jeżeli chodzi o spanie małej to przeważnie spała mi okk2,5 do 3 godzin budziła się na jedzenie pojadła 20 minut i spała dalej chyba że czkawke miała wtedy się budziła leżała grzecznie i po kilku minutach zaczęła się czkawka, ale od dwóch dni co ją nakarmie i odłoże to się budzi odrazu albo po minucie i karmie ją jeszcze drugi albo trzeci raz. Dziś w nocy obudziła się ok 1 potem o 4 i o 7 ale po kąmpieli wieczorem karmiłam ją 3 razy bo w ramionach śpi a odkładana budzi się ( może mą ją nauczył noszenia:)) A może to taki czas położna mówiła,że ok 2 tygodnia dziecko ma taki etap że ciągle by jadło i było przy piersi. O już się powoli odzywa:), dziś przychodzi położna i omawiamy szczepienia, jak mi szkoda kruszynki że jej będą igłą co chwilę kłuć. A dziś rano jak mała obudziła sie o 7 to do 8 jadła o 9 się obudziła znowu jadła i o 10 ją odłożyłam i 20 minut leżała i usnęła, dziś spytam się położnej czy nosić czy ma leżeć skoro nie płacze tylko gaworzy, nigdy się nie opiekowałam takim małym dzieckiem, a mówią że jak się nauczy na rękach to już potem będę musiała nosić, a muszę wziąść pod uwagę fakt,że niedługo będziemy same dwie.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895309 przez dariak
Witam i ja nadal 2w1 :)

A ja dziś wręcz przeciwnie do Was pierwszy raz od wielu nocy spałam lepiej :)

Co do szamponu też nie wyobrażam sobie pobytu w szpitalu bez mycia włosów, bardzo nie lubię jak są tłuste i tak samo jak ggabii skóra głowy mnie zaraz swędzi.

Postanowiłam zrobić kilka zdjęć ciuszków i wstawić, żebyście nie krzyczały na mnie :laugh: brzucha wstawię popołudniu może :) a kącik małego jak wszystko będzie gotowe, czyli pewnie znając mojego ukochanego nieprędko :/



















Aha i gratuluję cudnego synka Ewa1001, jest prześliczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895313 przez Ali
Jeszcze 2 godzinki, nie wytrzymam z niecierpliwości... ale za chwilkę idę pod prysznic i takie tam to mi czas szybko minie. Mały nawet dosyć aktywny, ale strasznie mnie podbrzusze boli. Także cieszę się, że zaraz się spotkam z gin to mi powie co i jak tam na dole ;)
Dariak świetne ciuszki, body militarne kradnę ;) mam podobny cumelek z lovi, tylko ten i love daddy...

Załącznik nie został znaleziony



Muszę jeszcze dokupić ten z i love mummy... ;) bo jak kupowałam to tego drugiego nie było ;)

Dobra idę się pomału szykować!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895316 przez ggabii
Ali a ja właśnie mam te oby dwie wersje smoczków z I love Daddy i Mummy :) Mój M jak je zobaczył to od razu je wpakował do koszyka z zakupami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895318 przez staślubania
Cania, w środę ustalimy szczegóły. Nie wcześniej. Dokładnie tego dnia gdy Agni będzie miała cc:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895326 przez dariak
jak my kupowaliśmy to nie było ani 'i love daddy' ani 'i love mummy' niestety ; / jak by były to też pewnie byśmy takie wzięli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895327 przez Cania
Elmirka ja kupiłam szampon i odzywke takie male jak do samolotu :) wszystkie kosmetyki takie wlasnie kupiłam :)

ggabii maly bryka? :) ale rozrabiaka się zrobil :)

Kinga podpytaj polozna o pneumokoki jeśli chcialabys mala szczepic, bo dzieci urodzone przed koncem 37tc maja pneumokoki za darmo.

Dariak swietne ciuszki :) ejj a nikt nie chce wrzucić nic dla dziewczynek? :) same chlopiece rzeczy ostatnio :P :D

staślubania wiec to będzie dzień owocny w wydarzenia :) trzymam kciuki żeby do tego czasu jakos Cie te bole oszczedzaly...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895329 przez Agnilla
to ja Wam wrzucam moj rozek i podusie :)
na zadne cc mnie nie wysylajcie, niech ktos urodzi za mnie, plis :)
oj cos czuje w kosciach, ze zbliza sie drzemka :)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895333 przez hansel
Ewa gratulacje, Mały jest przeslodki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895336 przez wiolcia1004
Witam sie i ja!
Ewcia gratulacje kochana mały przesliczny ale mialam czuja jak obstawialm ciebie albo agnille na 3 miejsce heheh:) Nagroda mi sie nalezy hmmm moze w postaci mojej coreczki w ramionach heheh.
A ja jak wczoraj ponarzekalam ze jestem jak zombi to dzisiejsza noc przespalam i tylko jeden raz na siku szok jak nigdy no ale i tak musialam rano wstac zrobic badania wiec za duzo nie pospalam ehheh
Agnni masz zdolna mame:)
Misiana w moim gownianym polo nie ma kaktusowych kisielkow masakra jakas:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895338 przez staślubania
Dobranoc Agni:-) chyba tylko ja jeszcze nie pogratulowałam narodzin kolejnego maluszka:-) Ewa1001, cudny Oluś:-) oby zdrowo rósł i był zawsze oczkiem w głowie rodziców:-) ot dziwny jest ten świat. W piątek 20 ja miałam bóle, a urodziła Ewa;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895341 przez Cania
Agni sliczny rozek i sliczna podusia :) ladny prezent :) mama ma talent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl