BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 10 miesiąc temu #895344 przez ggabii
Cania no rozbrykał się ten mój maluch jak nigdy. Coraz to bardziej świat zaczyna się wokół niego kręcić i strasznie mu się to podoba.

Agni ale wspaniały rożek. mi by w takich kolorkach bardzo pasowała kołderka do wózka bo zamierzam zdecydować się na szare kolory w wózku.

Kurcze wiem, że jeszcze dla nas nie czas bo niby na suwaczku 35 tydzień a u gin wyszło że to 34 a mały to w ogóle jest na etapie 33 tyg ale ja chcę już mieć malucha przy sobie bo jakaś dzisiaj już jestem zmęczona tą ciążą.... Ech dziwnie się z tym czuję, mam nawet co do tego wyrzuty sumienia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895346 przez kinngga87
Ali ja dostałam w szpitalu dwa pudełka dla dziecka z próbkami i w jednym był smoczek z lovi z napisem i love mummy, a w drugim bezbarwny z aventu ale moja mała nie lubi za bardzo smoczka chyba,że jej ten przezroczysty nie odpowiada.
A o szczepieniu za darmo na pneumokoki to wiem bo już mi położna mówiła i kiedyś o tym czytałam, po za tym dostałam przy wypisie zakres co muszę zrobić np wizyta u okulisty w 4 6 i 9 tygodniu życia, wizyta u neonatologa na kontroli itd, ale dziękuję za informację:).
Jeszcze chciałam Wam napisać że do 8 doby podajemy dziecku witaminę d, a później witamine d plus k do trzeciego miesiąca życia.
A i mam wkładki laktacyjne takie pochłaniające mleko jakby miały żel w środku były bardzo przydatne bo czasami mleko samo nagle zaczęło wypływać, a z takimi to nie ma strachu wyjść na spacer, zazdroszczę Wam tych silnych ruchów maleństwa w ostatnim miesiącu mi nie było dane tego poczyć, za to mała kopie jak chce jej zmienić pieluszkę nie lubi tego :) he he

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895352 przez rewelka1312
hej dziewczyny ja dzis odpoczywam, kuchnia juz ogarnieta jescze chce zrobic wolne miejsce na buteleczki ale nei wiemc zy dzis mi sie zechce:)
Mala taka leniwa juz od 2 -3 dni troche sie martwie ale czytam ze dzieci tez maja takie leniwe dni jak my, nie to ze wogole sie nie rusza ale bardzo malo, nalicze te 10 ruchów po jedzeniu ale wczesniej to tak walila przeciagala sei a moze teraz miejsca jej brakuje.. martwie sie ale to chyba normalne:) Moj P. mowi ze jak mnie kopie to zle bo boli i skacze a jak nie kopie to tez zle hehe...
Jak ja lubie te zdjecia ogladac ale cos oatatnio malo wstawiacie!! ja moz epozniej porobie pokoiku malej juz prawie dokonczony, jutro jedziemy po kosmetyki
HANSEL to kawalek drogi masz nawet do PL ale w luxemburgu benzyna tania to masz fajnie hehe:)
Ja tu niestety mam tylko mojego narzyczonego a on ma tutaj cala rodzine, mame z mezem i siostre jedyna a ja sama jak palec moja mama tak chce do nas przyejchac ale dopiero co wrocila do pracy i nie ma wolnego a tato mieszka w szwecji ma firme na glowie i zone w ciazy wiec tez nie wiadomo kiedy przyjada:(
MISIANA wlasnie nie widac ze jest nisko ja nie wiem jak to zobaczyc bo mi mowia ze jescze brzuch nie opadl i jak nie opadnie to usg zrobia a nie wiem jak to rozpoznac:)
LYANKA juz myslalysm ze moze i Ty urodzilas a co do zdjecia to juz nie moge sie doczekac malwoania wlosow bo to z poczatkow ciazy bo wygladam kosmicznie teraz nawet mama moja sie na skype smieje ze smiesznie to wyglada:)
EWA!!!!!! wiedzialam wiedzialam, tak obstawialam ze pewnie urodzilas taka cisza, a jak poród mialas cc? jak sie czujesz!!!

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895367 przez agnieszka89
szczepienie za darmo na pneumokoki jest dla dzieci urodzonych przed 36 tygodniem lub ważacym poniżej 2500g wczoraj na szkole rodzenia akurat o tym było :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895370 przez Cania
gdzies mi umknelo jak czytałam, ze Hansel ma niedaleko do Luxa :) dokładnie rok temu szykowałam się na 1,5 miesieczna delegacje wlasnie do luxemburga, o Trier tez w trakcie pobytu zahaczyliśmy :) Bardzo ladne okolice, ja bylam zachwycona całym regionem. Finansowo na pewno duzo lepiej, niż tutaj. Ale wiem, ze rozlaka z rodzina potrafi tez dac popalić... to jest niestety cena jaka trzeba czasami zaplacic, jeśli chce się zyc w jakiś godnych warunkach. Twoja mama i siostry odwiedza Was jak już będzie maleństwo? Albo Wy się wybieracie do Polski?

Rewelka moja już tez tak nie bryka jak dawniej :) Tzn rozrabia, ale to jest już nie kopanie, tylko takie przeciąganie się i wiercenie :) bo te maleństwa maja już coraz mniej miejsca...

agnieszka89 ja znam wersje dzieciach o urodzonych przed ukończonym 37 tyg, od mojej mamy która szczepi dzieciaczki w przychodni :D :) musi być wcześniak lub wlasnie wcześniak wagowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895377 przez agnieszka89
Cania kurde z suwaczka to Tobie juz duzo mnie zostalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895379 przez Cania
Agnieszka, no nie zostało za dużo... a i tak się niecierpliwie, ze mala się ociąga heh ;) już bym chciała być po.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895381 przez agnieszka89
Cania tez bym chciała juz po byc Namawiam synka, probuje przekupic odgrazam sie ze w przyszłym tyg chce go juz widziec :P zobaczymy czy sie dostosuje. Ciagle juz mezusiowi truje ze tak bardzo bym juz chciala przytulic mojego synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895382 przez martyska
Właśnie się dowiedziałam że częste głaskanie brzucha powoduje skurcze... :huh:

Niektóre kobiety mają zakaz bo miały przedwczesne skurcze i np nie zaleca się w 3 trymestrze chyba ze ciąża jest donoszona no i dziecko jest gotowe bo to że donoszona nie znaczy że maluch gotowy oczywiście...

Nigdy o tym nie słyszałam...wcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895383 przez agnieszka89
martyska ja czesto brzuchol glaszcze i nie zauwazylam niestety skurczy
Po tych naparach z lisci malin brzuch zaczal sie czesciej stawiac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895385 przez rewelka1312
Kinga fajnie ze do nas piszesz , kazda rada sie przyda :) wstaw jakies zdjecia malutkiej:)
zrobilam pare zdjec malej pokoiku :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895386 przez Cania
Agnieszka namawiaj meza na male co nieco to może synek się pospieszy :) ja mala probuje przekonać od kiedy skonczylismy 37tc ze pora najwyzsza :D ale nic... tylko rozpychanie jej się spodobalo. Maz jej tłumaczy: Julka, jak masz się pchac, to w dol! :)

martyska obilo mi się o uszy z tym głaskaniem brzucha :) ale moja jest chyba na głaskanie niewrazliwa, bo ja głaskam i głaskam a ona jak siedziała tak siedzi :D :) uparta dziewczyna! :) ma swój termin i koniec!

Rewelka, jakie cudne wrozki i motyle! :) kupilas mnie :D :) ach, teraz podpatrze Wasze piekne pokoiki a we wrześniu będę o tyle madrzejsza i trochę pozgapiam :D :P i tez będę dekorować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895387 przez martyska
No ja właśnie też bardzo często głaszcze i nic a tak powiedzieli mojej siostrze w szpitalu bo wam nie mówiłam ale moja siostra też jest w ciąży w 6 miesiącu niestety ciąża zagrożona już dwa razy była w szpitalu rozwarcie na 1,5 cm no i zakaz głaskania brzucha

Rewelka śliczny pokoik taki dziewczęcy ach...cudo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895392 przez agnieszka89
Cania meza oczywiscie juz mecze nawet jak mu sie nie chce to mu gadam ze przez niego maly sie zasiedzi :P oczywiscie w zartach

rewelka ;pokoik cudowny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895394 przez rewelka1312
no tak przyurzadzaniu bralismy pod uwage zeby nie bylo trzeba remontowac znow za 3-4 lata zeby wszystko bylo neutralne , meble sciany, dokupimy pozniej tylko łózko normalne:) tez bym chciala jakies akcenty dzieciece ale dojda jeszcze maskotki a jakbym poprzyklejala naklejki jakies misie itp to pozniej sciany do malowania a tak juz zostanie firanki i dywan zawsze mozna zmienic a ze scian juz nic bym nie zdrapala:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl