BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #909325 przez martyska
Lyanka ja używam sól fizjologiczną po niej się wykicha i jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909333 przez wiolcia1004
Lyanka ja uzywam sol fizjologiczna wkraplam jej po kropelce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909335 przez meniado
lyanka ja uzywam wode morska w sprayu
rewelka a moze zapytaj o zageszczacz do pokarmy - my teraz takiego uzywamy i małej pomaga ze jej sie nie cofa tak pokarm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909344 przez agnieszka89
Hej dziewczyny my od srody w koncu w domu

nie zdążyłam was nadrobic

ciekawa jestem jak karmicie no ja glownie mm czasem tylko moj synek piers pociagnie

ogolem Kacperek jest bardzo grzeczny Placze tylko gdy boli go brzuszek i jak z piersi jesc proboje (nie zbyt brodawki mam dobre i ciężko mu zlapac jak juz wypusci)

Wasze dzieci tex mają bole brzuszków? Jest tak to prosze napiszcie co wtedy robicie!!
My masujemy nosimy w pionie i kladxiemy sobie na brzuchu i klepiemy po pupie co chyba pomaga najbardziej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909345 przez agnieszka89



Oto moj skarb :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909364 przez tosienka
witajcie,
i my już w domciu od dzisiaj, mały grzeczny cały czas jest na piersi, oby tak dalej, dzisiaj już mu odpadł kikucik przynajmniej już go nie ma, ( położne od noworodków gdy zabierały maluchy do kąpieli mu usunęły)
a tu proszę Igor

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909365 przez tosienka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909374 przez misiana
Hejka ;*
mój mały spi więc piszę, ja juz posprzatane, zastanawiam sie co zrobic na obiad hehe
dzisiaj w nocy mały cos popłakiwał przez sen, budził sie wiec jak sie obudzil o 2 i nie mogl zasnąć poszedł z mamusia spać do łózka, tatuś w pracy na nocce był ;)
Ale powiem Wam, że ostatnio mam chyba jakiś kryzys.. jak slysze jak maly marudzi w nocy i mam do niego wstac ogarnia mnie jakies dziwne zmeczenie.. jak slysze marudzenie mowie sobie "znowu? przeciez dopiero co dostal jesc" a patrzac na zegarek minely juz 3 h. Mam wrazenie ze dopiero co zasnelam a on sie budzi do jedzenia..

Agnieszka Tosienka cudne te Wasze maluszki ! Takie do schrupania:) uwielbiam ogladac zdjecia maluszków :)


Lyanka my uzywamy wody morskiej Disnemar ;)

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909377 przez martyska
Ech dziewczyny jestem załamana :( :( :( kiedyś wspominałam że moja siostra też jest w ciąży i ma rodzić w październiku a tu dzisiaj jest na porodówce :( :( :( w nocy dostała silnego krwawienia i okazało się że rozwarcie na 4 miała mieć cesarke ale cukier miała bardzo niski teraz podnieśli jej do 50 i zobaczymy przepraszam ale musiałam się wyżalić bo nie mogę sobie miejsca znaleść :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909379 przez Lyanka
Dziewczyny, dzięki za info odnośnie środków no noska. Już wysłałam męża do apteki :)

Martyska, współczuję tobie i twojej siostrze. Ale mmusicie się trzymać. Siostra jest w szpitalu pod dobrą opieką i na pewno wszystko zakończy się dobrze. Trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909393 przez margollka
Martyska ja urodzilam w pierwszym dniu 25 tyg Marcelek wazyl 710g jesli masz jakies pytania w imieniu siostry to piszcie smialo, jak chcesz napisz na priv mozemy sie wymienic mailami czy na fbdodac do znajomych - wiem jakie to jest wszystko przerazajace i stresujace,

Moj Marcelek juz jest od ponad miesiaca w domu :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909398 przez Magdalen
dzieeki dziewczynki :D
No jakos sobie radze .. mozwe najllatwiej nie jet ale do ogarniecia :D
pozdrawiam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909403 przez staślubania
Gratuluję tosienka:) ślicznie dzieciątko:)
A Staś o 15.00 skończy miesiąc!!!! za tydzień go znowu zważymy:)
Brzuszek boli, espumisan podaję, ale niewiele pomaga, chyba kupię ten bobotic. Pozdrawiam wszystkie mamunie i maluszki:) Marzena - trzymam za Ciebie kciuki.
Nie mam czasu, żeby Wam opisać mój poród, ale kiedyś w końcu to zrobię. W każdym razie to było coś, czego nigdy nie zapomnę i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu:)
Magdalen, jak Cię nie widać to nie widać, ale jak już się pokażesz, to ze swoimi pociechami. Cudne maluchy.
Mój syn też jest przekochany- ostatnio musiałam załatwić parę spraw i na 2 godziny został ze Stasiem. Pełna profeska. Może iść na nianię:) Ma 13 lat ale dojrzalość dorosłego.
Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909421 przez marta0488
Dziewczyny nadal nie ogarniam jak macie czas na pisanie regularnie, ja daje rade tylko podczytywac i to nie na bieżąco. Właśnie ogarnęłam braki bo dziadek lula Młodą więc mam chwile dla siebie ;)

Agnieszka 89 Twoje maleństwo wygląda niesamowicie, te włoski i ciemne oczka-piękna jest :)
W ogóle tyle zdjęć małych słodziaków jeszcze nie widziałam.

Wiktoria nadal je co 2 godziny więc się wyspać nie da ale jak ktoś już pisał - organizm się przyzwyczaja do wszystkiego, a zawsze byłam mega śpiochem :P
Ostatnie dni strasznie marudziła wieczorami i się okazało ze to problemy z brzuszkiem, ale na razie jeszcze nie jakieś silne kolki....oby się nie pogorszyło.
Położna zaleciła dawać popołudniu po dwie kropelki Espumisanu zapobiegawczo.

Cały czas karmie piersią i ładnie przybiera na wadze, ale mam dawać na wieczór 1 butle bebiko żeby dłużej pospała i żeby mama mogła zregenerować siły. Bo położna stwierdziła,że na dłuższa metę to z osłabienia mozna stracić pokarm, a od 1 butli nic jej nie bedzie....Wynik jest taki ze wczoraj dostała pierwszy raz i spała przepięknie(tfu żeby nie przechwalić ;) ), jadła po 5 godzinach potem z piersi po 3 i po 2 więc w porównaniu do tego co wczesniej co 1,5 to się wyspałam na maxa. Zobaczymy jak tam dalej bedzie z brzuszkiem, trzymam kciuki zeby wszystkie nasze maluszki kolki omijały.
Miłego weekendu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909424 przez marta0488
Ps: wkurza mnie to ale nie umiem przerobić suwaczka-jakiś błąd ciągle mi sie pojawia, wie ktos moze o co chodzi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl