BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #908341 przez martyska
No to ja bym Marzena na twoim miejscu miejscu sprawdziła innym szpitalu jeśli bedą mówić tosamo to znaczy ze musisz czekac a moze cos rusza z porodem no ale to moje zdanie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908347 przez Cania
Tosienka gratulacje! :) dorodny chlopiec, wręcz chlop jak dab! :) teraz odpoczywajcie, zdecydowanie zasluzyliscie :) wracaj szybko do siebie! dużo zdrowka dla Was! :) jak już nabierzesz sil to czekamy na zdjęcia :)

MarzenaBZ może faktycznie podjedz do innego szpitala... Dziwne to takie ze mecza Cie w kolko te bole regularne i nic z tego nie wynika... trzymam mocno za Ciebie kciuki! Już niedługo będzie po wszystkim i będziesz trzymala maleństwo w ramionach! ja się musiałam tez wyczekać, miałam skończony 41tc, no ale ja nie miałam zadnych boli. Jestesmy z Toba!

oj Martyska, Lyanka... to nie jest 'troszke' brzuszek :D :) No ale jak tylko będę pewna ze już mogę cwiczyc i nie zrobie sobie dziadostwa po cc, to się biore za dziada! dzisiejsze wazenie dodalo mi otuchy, bo tylko +2kg :) wiec jak się wezme za siebie to będzie chwila moment, a zrzuce więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908440 przez tosienka
a to Igor tuz po porodzie, w rzeczach szpitalnych bo u nas tak jest, na wyjscie ubierasz swoje. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908461 przez MarzenaBZ
Hej Dziewczyny!
No tak,ja w dwupaku to wyspana a Wy pewnie jeszcze odsypiacie albo trwacie w wirze kupek,cyca i pologu!

Tyle razy juz pisalam do moderatorow,ze nie wyswietla nam ostatnich postow,gdy zaczyna sie nowa strone,ale oczywiscie nikt na to nic nie poradzil.

Drazni mnie to,niby Tosienka ostatnia wstawila posta,ale nie zobaczymy bo ciagle jest poprzednia strona,dopiero wchodzac w odpowiedz to widze.
Moze ktos z was ma tez tak i sprobuje napisac w bledach i sugestiach,bo mnie juzchyba nie sluchaja;)

Zycze milego dnia:* niech Wam amaluchy zdrowo rosna!

PS. Maggi a Ty juz czy jeszcze nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908467 przez rewelka1312
Marzena trzymam kciuki napewno zaraz tez do nas dolaczysz choc przyznam ze nie zazdroszcze Ci tego co Cie czeka:)
U nas dzis w miare przespana noc ufff bo jak juznadchodzi wieczor to ja juz placze normalnie... Bez sil jestem a dzis wstala tylko z 3 razy i od razu usnela, ale kladlam ja w rozku i zaowazylam ze w tym moment usypia musi byc opatulona bo tak sama nie chce

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908473 przez misiana
MarzenaBZ ja tez trzymam kciuki zeby szybko cos sie rozwinelo ;)

My dzisiaj mielismy w nocy 2 pobodki, musze mojego malego po cichu pochwalic ze przesypia mi w nocy 6 h, potem po jedzeniu go odkladam i spi dalej sam w lozeczku ;) po kapieli chwile z nami posiedzi, potem go klade, lezy sam w lozeczku troszke marudzi ale zaraz zasypia ;)

Tosienka gratuluję maleństwa ! ;) czekamy na zdjecie kolejnego igorka, bo nie dodalo :)

Cania lLyanka nie tylko wam zostaly brzydkie obwisłe z restepami brzuszki ;( smaruje sie juz trzemakremami na zmiane :D lada dzien chce zaczac powoli cwiczyc zeby do wrzesnia troszke go zgubić ;)

Wczoraj mielismy zalatany dzien, nie maialam nawet kiedy zajrzec tu i napisac ;) powiem wam tylko ze suknie i bolerko na slub mam juz wybrana, bizuterie kupioną ;)

A tak moj synek spi z misiem od tatusia :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908483 przez martyska
Hejka laski


Mój mały budzi mi się w nocy co dwie godziny ale zje i zaraz znów śpi więc nie narzekam a muszę wam powiedzieć że mój organizm chyba już się do takiego trybu dostosował bo nawet zmęczona nie jestem :blink:

AAA w końcu chłodniej to i Iguś się tak nie męczy

Ja już od rana ogarnełam mieszkanie małego i siebie teraz położyłam go do łóżeczka i widzę że odlatuje już wiec jest git :laugh:

Misiana mam nadzieje że pochwalisz nam się kiedyś już w całej okazałości gotowa do ślubu:-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908487 przez gabi28
Dzien dobry .

Mój Oluś też śpi teraz.. ale na balkonie.Na spacerek nie bedziemy dzisiaj szli,bo jednak te upały nie są dobre dla takich malych dzieciaczków.
wczoraj była u mnie położna..rychło w czas- jestem 4 tyg po porodzie :) ale ogólnie fajna kobitka. Mówiła,aby dziecko do dwóch miesiecy w nocy nie spało dłuzej bez jedzenia niż 5 godzin.

Ktoś pytał czy ta herbatka na brzuszek pomaga.. Mojemu Olkowi pomaga.. dzisiaj zrobił kupkę bez żadnych bólów ,prężenia się... więc jest dobrze :)

idę troszke ogarnąć mieszkanie i może zafarbuje sobie włosy-tylko boje się że maly się obudzi a ja będę w trakcie farbowania :)

MIŁĘGO DNIA MAMUSIE. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908488 przez Cania
Heja :)

Jula dzis dala czadu, miskolilismy sie z nia od 1 w nocy do 5 nad ranem... W koncu chyba ze zmeczenia usnela. Masakra heh. A zazwycaj tak ladnie nam spi :)

Tosienka cos mi nie wyswietla zdjecia. Ale moze dlatego ze czytam na telefonie. Pozniej sprawdze na kompie :)

Misiana wiec jestesmy umowione na cwiczenie! :) ja bym juz zaczela, tylko jedni pisza ze po cc mozna juz na kilka dni.po porodzie a inni zeby sie wstrzymac nawet do konca pologu, czyli 6 tyg... I co tu robic? Btw wybralas juz suknie? :)

Marzena widze ze jak tworzy nowa strone to nie eyswietla jej poki nie ma co najmniej chyba 4 postow. Skoro tyle razy to zglaszalas i nikt sie nie kwapi to nie wiem czy w ogole wiedza jak ten problem rozwiazac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908490 przez Cania
Heja :)

Jula dzis dala czadu, miskolilismy sie z nia od 1 w nocy do 5 nad ranem... W koncu chyba ze zmeczenia usnela. Masakra heh. A zazwycaj tak ladnie nam spi :)

Tosienka cos mi nie wyswietla zdjecia. Ale moze dlatego ze czytam na telefonie. Pozniej sprawdze na kompie :)

Misiana wiec jestesmy umowione na cwiczenie! :) ja bym juz zaczela, tylko jedni pisza ze po cc mozna juz na kilka dni.po porodzie a inni zeby sie wstrzymac nawet do konca pologu, czyli 6 tyg... I co tu robic? Btw wybralas juz suknie? :)

Marzena widze ze jak tworzy nowa strone to nie eyswietla jej poki nie ma co najmniej chyba 4 postow. Skoro tyle razy to zglaszalas i nikt sie nie kwapi to nie wiem czy w ogole wiedza jak ten problem rozwiazac...

Gabi skad masz ta polozna? Ze szpitala czy ktorejs przychodni w tarnowie?

Załącznik nie został znaleziony




Ale mi dodalo posta razy dwa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908520 przez rewelka1312
Hej dIewczyny:) a ja zaowazylam ze jak malej nikt nie budzi spi sobie ladnie w dzien teoche pozniej pomarudzi to i w nocy ladnie spi a jak przyjdZie tesciowa i ja wybudza to potem mam problem w nocy .
Cania u nas to samo od 2 do 5 tej pobudka ja juz nie raz padalam na twarz a nie wiem jak to bedzie jak moj do pracy pojdzie.... Jestem zalamana:/
Czasami dopada mnie ten baby blus ale jak spojrze na mala to mi odchodzi wszytsko:) to sie tylko tym pocieszam ale chwilami braknie mi sil choc jest juz coraz lepiej:)
Najgorsze jest to tak jak bedac w ciazy pisalam ze sie boje co bedzie jak mala sie urodzi chodzi mi o tesciowa, ja roUmiem ona sie cieszy to jej pierwsza wnuczka i nawet dostalam od niej zloty pierscionek jak urodzilam mala milo z jej stony ale ona mysli ze bedzie sie juz bawic z mala a przeciez takie malenstwo tylko je i spi. I jak jest po jedzeniu mala zasnie to ona przychodzi i ja lula w wozku grzechotka sie bawi smoczka daje czego my nie chcemy uczyc itp... A potem ja sie bujac musze. Juz moj dostal zjebe ze on ma to zalatwic. A wczoraj jak prYszla i czekala az mala sie obudzi to jak na zlosc mala spala jak susel hahahah:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #908521 przez misiana
Martyska pochwale Wam sie zdjęciami suknie po slubie dopiero hehe ;) takze po 19 wrzesnia ;)) cierpliwości ;)

Cania suknia wybrana, tylko ja wypozyczam, nie kupuję nowej bo potem problem ze sprzedaza i wgl ;) ale wybralam pierwsza która przymierzylam i która juz w necie wpadla mi w oko ;) Niby juz sie nie moge doczekac ale strasznie sie boje hehe ;D jeszcze troche zalatwiania zostalo obraczki, kwiaty, ubranie dla malego, takie tam pierdolki dla mnie jak bielizna podwiazka buty i najgorsze ksiadz bo mamy z nim maly problem, potem to spotkanie z katechetka srodowiskowa i najwazniejsze rozwiesc zaproszenia musimy na dniach ;D a najlepsze jest to UWAGA !! że nie pamietam dokladnej godziny tego naszego najwazniejszego dnia :D wiem tylko ze miala to byc 16 albo 16:30 ;D

A i powiem Ci że Julka ślicznie w tym kompleciku wyglada :) bardzo mi sie takie rzeczy podobają u maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908547 przez wiolcia1004
Witam!
Tosienka gratulacje!
Gabi28 ile dajesz tej herbatki malemu??
Ach te nasze dzieciaczki slodkie")
Rewelka wstaw fotke malej:)
Misiana dobre ale wiesz wazne ze wiesz mniej wiecej o ktorej godzinie slubujecie heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908569 przez malgorzatawalak
Hej dziewczyny :)
Tosienka gratulacje :) zycze wam duzo zdrowka i teraz odpoczywajcie sobie :)
Ja dzis mialam calkiem niezla noc ale niestety maly musial byc na butli... :( niestety mojego pokarmu nie starcza i maly sie nie najada...
Lece dziewczyny bo maly marudzi... :(

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #908577 przez maggi
Tosienka gratulacje! duzy chlopak:)

MarzenaBZ ja tez nadal 2w1. Dzis byłam na ktg znowu, jak sie nic nie zacznie dziac to w poniedzialek mam sie zglosic na oddział juz, i beda podejmowac decyzje co dalej.
Wspolczuje Ci tych bóli, umęczysz sie zanim urodzisz, może rzeczywiście spróbuj do innego szpitala nastepnym razem.
Wygląda na to że bedziemy sierpniówki :laugh:

Miłego dnia wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl