BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 7 miesiąc temu #927635 przez MarzenaBZ
Ahahahaha Cania,niezle haselka!
Usmialam sie na zaboj. Choc nie do smiechu mi,gdy tylko o tym pomysle...

Ali ale synek urosl. Z poprzednich zdjec wydawal sie mniejszy!

Dobra,ja zasypiam. Zycze milej nocy! I w miare przespanej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927637 przez MarzenaBZ
Akcja popychanie rozpoczeta!
3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927638 przez MarzenaBZ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927640 przez MarzenaBZ
1

No powinno juz wyjsc!

A przy okazji- moja mala dzis po kapieli zrobila ogromna kupke w recznik :woohoo: a smiala sie przy tym na calego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927685 przez staślubania
Misiana pięknie wyglądasz:)
Marzena, tylko czy pralka to wytrzyma he he :laugh:
To popychanie postów też mi się kojarzy z tym co córcia zrobiła w ręcznik :laugh:
Jednym słowem nasze forum często ma: ZATWARDZENIE!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny poradźcie, muszę kupić lodówkę, ale nie wiem jaką wybrać. Będę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki, bo już jobla dostaję jak czytam o tych wszystkich systemach NO FROST! A nic nie jest napisane wprost.
Rewelka, to z tym zbieraniem wody w wiadra, niezłe. Deszczówka miekka, dobra na cerę. Może i teściowa przejdzie na tryb ekologiczny hi hi
Narka, czekam na lodówko-porady ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927689 przez MarzenaBZ
Cześć Dziewczyny!
Wpadłam na chwilkę życzyć miłego dnia:)

Staślubania - zatwardzenie na forum-o tak, potrafi bardzo męczyć!!!!!!!!!!
A co do lodówki, to ja się nie znam. Jak wybieraliśmy naszą to zależało nam żeby miała duży zamrażalnik na dole, nie na górze i była w miarę tania:) No i klasa energetyczna się też liczyła:) mamy Beko ale dokładnie Ci nie powiem jaką, bo tego nie umiem znaleźć. A No Frost, to chyba taka której nie trzeba odmrażać.

Idę dziś do ortopedy, na tę pierwszą wizytę z dzieckiem. A jutro szczepienie, zobaczymy co mi doktorka powie.
W końcu słonko wyszło, ale zimno jest makabrycznie eh....

Ok życzę Wam Mamuśki miłego dnia:*
Podziękowania: staślubania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927692 przez Lyanka
Cześć mamunie ;)
Ale zimno u mnie dzisiaj. Rano podobno tylko 3 stopnie było brrrrr..... Włączyłam nawet taka malą farelke żeby mały nie zmarzł.
Ale przynajmniej jakies słońce widać za oknem, to może później wyjdziemy trochę na jakiś spacer :)

Wczoraj byla u mnie koleżanka w odwiedzinach :) sympatycznie spędziłyśmy popoludnie i nawet Kubuś byl bardzo grzeczny ;)
Jeszcze wczoraj teściowa przyniosła mi jabłek, to wieczorem robiłam w słoiki na szarlotkę :)
Dziewczyny, mam do was pytanie. Czy któraś z was ma może taki usypiacz dla dziecka do łóżeczka? Bo się ostatnio zastanawiałam nad tym.
Niby synek mi całkiem dobrze śpi, tylko druga połowę nocy po karmieniu często zostaje ze mną w łóżku, a jak odstawiam go do łóżeczka to się wybudza i ani myśli spać. Dziś myślę - będę twarda i konsekwentnie zaczekam aż padnie, ale po pół godziny siedzenia przy łóżeczku, podawania smoka, przykrywania lub ściągania kolderki z buzi wymieklam :) i zabrałam syna do łóżeczka. Po 5 minutach wtulony w moje cyce zasnął :) ech.....
I co tu robić? Poradzcie coś.....

A jeszcze wczoraj się uśmiałam, bo położyłam synka na kocyki na podłodze na brzuszku poleżeć i jak dojrzał telewizor grający, to tak się zapatrzyl, że szok :) A jak wylaczylam, to w płacz hihih :) już się zaczyna pomyślałam sobie :) A tak to wyglądało

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927694 przez staślubania
Marzena, tez sie nad beko zastanawialam, ale te modele które mi się podobają to sporo kosztują (jak dla mnie). Oczywiście wiem na czym polega system no frost, tylko wkurza mnie ilość modeli, każdy ma inne oznaczenie literowe i zanim dojdziesz dlaczego jeden ma końcówkę SS a drugi SA lub TI to już dziecko woła jeść :lol: Wyjdzie tajk, że kupimy co sie pierwsze napatoczy, byle było duże i z niezłą klasą A i w miarę niedrogie.
Dzięki za opinię, beko będzie nadal w kręgu mych zainteresowań, podobnie jak samsung
Lyanka, mały śliczny telemaniak :cheer:
Nic Ci w tej materii nie poradzę, bo Staś póki co ładnie śpi w łóżeczku, tylko musze go zawsze opatulić. Wczoraj już paliliśmy w centralnym, bo chłodno po deszczu sie zrobiło. Ale dziś słonko pięknie wita to może znowu wróci ciepełko choć na dzień lub dwa :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927711 przez Agnilla
Staś dam Ci model lodówki ale zabierz ode mnie moja teściową! ;) przyjechała do Poli bo w pt idziemy na wesele, ale chyba do piątku ją zamorduje.gada jak najeta, a czasu zamiast więcej mam mniej , chce już przyszły tydzień ;) czytam Was noca jak sciagam mleko, także jestem na bieżąco
Misiana gratulacje! :kiss:
Lyanka chyba pokaże Poli zdjęcie Twojego małego, niech się wstydzi ze prawie najstarsza a głowy na brzuchu nie podnosi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927716 przez Lyanka
Agni aż się uśmiechnęłam do komputera jak przeczytałam o Poli i tym zdjęciu, że chcesz pokazać :cheer:
Może powinnaś ją czymś zainspirować ;) może telewizor też zadziała hihih.
Mój Kubuś też nie zawsze chce podnosić główke....musi mieć do tego humor ;) Ale jak już podniesie, to długo trzyma i się rozgląda na wszystkie strony.
Najlepiej mu to idzie przed kąpielą i jak kładę go na podłogę :)

Co do lodówek, to mi jakoś najbardziej odpowiada Electrolux. Jakoś tak i u mnie i u znajomych się sprawdza ta firma. Ale oczywiście to kwestia gustu :)
Cenowo też jest w miarę.
Podziękowania: staślubania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927731 przez Cania
hej Dziewczyny! :)

Ali moja Jula tez po szczepieniu 6w1 była senna, jak zasnela o 17 to tak nie na dzemke tylko już na noc! i musiałam ja budzic o 21 żeby jeszcze cos zjadla. Ale oprócz tego zadnej innej reakcji nie było w stylu podniesionej temperatury, wiec i Wam tego zycze :)

Staslubania ojj ja tez będę w najbliższym czasie na etapie wybierania agd do kuchni ale jeszcze się nie doktoryzowalam... Z tym ze ja będę miała lodowke w zabudowie wiec tu trochę mam mniejszy wybor heh. Zazwyczaj do zabudowy jest tylko kilka, a tych wolnostojących caaala masa :) na pewno będę patrzyla na klase energetyczna. I no Frost tez by się przydal ale nie znam się na tym.

Lyanka o jakim usypiaczu mówisz? Może jakiś link do allegro zebysmy wiedziały o czym mowa? :) ja mam tylko taka przytulanke z kawałkiem miękkiej szmatki, dzieci jak maja cos miłego przy karku/glowce lepiej spia :) a co do telewizora to Jula tez za nim patrzy :D już jej czasami reka zasłaniam albo faktycznie gasze bo zamiast cyca ciagnac to tv oglada! a badzmy szczerzy jeszcze z mezem niebardzo przywiązujemy wage do tego, by filmy które oglądamy nadawaly się dla dzieci :P A kto wie co chłonny maly umysl podświadomie wylapuje!

Marzena zawsze przy wycieraniu malej po kapieli daje jej pupe na ucięty kawalek podkładu do przewijania (jeden dziele na 4) i w ten sposób lapie nieprzewidziane wypadki :D ale jeśli to była wielka kupka to mysle ze i ten podkład by nie dal rady heh... A dziś rano jak zostałam sama bo maz pojechal na mieszkanie pracować to Julka zrobila meeega kupke (ostatnia jakakolwiek - tez wielka, była w sobote, wiec miała do nadrobienia heh). Także mnie przyatakowala z rana :P Niestety pampers tej proby nie wytrzymal i wylazło, bleee... Na szczęście pod cieplejszym ciuszkiem miała bodziaka który dzielnie wzial wszystko na siebie :)

Agni haha, moja tesciowa tez czasami jak przyjdzie mi pomoc to tez okazuje się ze mam mniej czasu niż więcej, chce mnie zagadać! :) Ale to zlota kobieta wiec nie mam jej tego za zle :) Czasami tylko chce pomoc az za bardzo. Wystarczy ze się zaczne rozgladac za pieluszka która lezy obok mnie a ona już wstaje i się rzuca żeby mi podac, choć jeszcze nie wie co :)

Jula spi ale zaraz ja będę budzic, przebierzemy pieluchę, cos zjemy i na spacerek, bo słoneczko pięknie swieci! Tylko termometr pokazuje straszliwa temperaturę, wiec musze wygrzebać dla niej cos cieplego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927750 przez staślubania
Agni, :woohoo: :woohoo: :woohoo: o mały włos bym się kawą zakrztusiła. Dawaj teściową, pakuj w karton i GLS-em w te pędy do mnie. Ale najpierw model lodówki!!!! Teściowe powinny obowiązkowo przechodzić kurs: "Jak efektywnie pomagać synowej", oczywiście w tym samym czasie kiedy młodzi chodzą na nauki przedmałżeńskie ;)
A co do podnoszenia główki, może kładź przed Polą jakieś foty "ciach", np. naszych forumowych chłopaków-słodziaków. Zadziała, nie zadziała, ale spróbować można ;)
Lyanka, jakieś 3 tygodnie temu, jak położyłam Stasia na macie edukacyjnej, która była na dywanie, tez tak mocno sie podniósł zadowolony, trzymał główkę dłuuugo i rozglądał się na boki. Ale w końcu się zmęczył i łup nosem ...... syrena zawyła. Od tej pory wolę kłaść go na twardej kanapie lub na przewijaku. Tu jak rypnie noskiem to nie ma płaczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #927752 przez Agnilla
Taaa chcialabys, ja Ci wyśle lodowe a Ty nietopery nie weźmiesz ;) ja mam Siemensa, model podam jak mnie posadza do więzienia za morderstwo chociaż jak w afekcie to może się z tego wywine ;)
Polozylam pole na brzuchu podparlam ręce i może z minute wytrzymała ;) może spróbuje na podłodze, podłoże pod nos taty skarpetki to się nauczy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927756 przez staślubania
To ze skarpetkami to niezły patent :woohoo: Tylko nie używaj tych co już stoją, bo se Pola twarz porysuje i tyle będzie z Twoich lekcji ;)
No to już modeluniunia nie zobaczę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #927764 przez magduska
witam, wreszcie i u nas wyszlo slonce, choc okropnie zimno, my juz od jakiego czasu przepalamy w domu i puszczamy podlogowke,zeby ogrzac dom :) wtedy bardzo cieplutko jest i maly nie marznie przy kapaniu i wogole, ale od przyszlego tygodnia ma znow wrocic 25 stopni :)


staślubania ja mam lodowke z Samsunga i jestem bardzo narazie zadowolona, zreszta postawilam na prawie caly sprzet do zabudowy z Samsunga i nie narzekam.Ja zamawialam z OleOle, fakt z systemem No Frost, ale co dla mnie wazne, ma system wakacji, ustawiam temperatore lodowki i zamrazalnika jaka chce, ma dodatkowa fajna komore swiezosci ;-) wysoka nie jest ma 175 cm,ale pojemna zamrazarke :P ma tu masz model:
Samsung RB29FERNCSS

ja tez malego klade na macie edukacyjnej,ale na lozku i wtedy maly ma miekkie ladowanie,a dzis jak pieknie gaworzyl w niej chyba z 10-15 minut :cheer: radocha wielka

Agni trzeba sie cieszyc hehe :evil:,ze juz jest sroda i do konca tygodnia blizej niz dalej :whistle:

misiana gratulacjie slicznie wygladalas :cheer:

Dziewczyny mam pytanie,kiedy trzeba naciagac cycusia :S bo zawsze zapominam sie zapytac,od kiedy trzeba to zaczac robic :silly: ale mam nadzieje,ze udzielicie informacji,bo nasze forum lipcowek-to najlepszy punk informacyjno-konsulitngowy w necie hihi :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl