BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu #998417 przez asienka87
Po prenatalnych wszystko ok, dzidzia zdrowa :) lekarz powiedzial ze wyglada na chlopca ale glowy nie da sobie uciac, i zobaczymy na kolejnej wizycie za miesiac 14 wrzesnia :)

Aggi cale szczescie tylko goraczka.. no i niestety nadal sie utrzymuje.. zobaczymy jutro... ja obstawiam wlasnie wiatrak.. dzis musialam niestety zrezygnowac z niego..

Inna ciesze sie ze Nadii przeszlo :) Kacper niestety 2 dzien goraczkuje.. zobaczymy jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998443 przez aggi
dzień dobry ;) noc przespana, tylko mąż mój o 4 do pracy zaczął wstawać i taaaaka niewyspana się czuję.. mimo że Maks o 6 wstał.. no ale spał całą noc :)

byliśmy wczoraj oglądać barierki do drzwi ale psikus nigdzie nic porządnego nie ma :S a ceny w sklepach jak z kosmosu... na allegro pooglądaliśmy i chcemy takie kupić allegro.pl/barierka-zabezpieczajaca-dla-...-cm-i5597545635.html .. czy któraś orientuje się w tym temacie? czy to będzie dobre? Widziałam że dużo jest takich z progiem a moja mama powiedziała że progu nie chce bo się zabić można jak się szybko idzie.. a takich bez progów to tylko to... help jakieś sugestie?

inna super że Nadusia już wydobrzała :) oj nie fajnie teraz takie badziewie w sklepach sprzedają że strach coś kupować :pinch: :sick:

asienka super że zdrowa dzidzia :silly: :kiss: no nie powiem 'a nie mówiłam?' bo jeszcze nie wiadomo ale no cały czas mi się wydawało że Kacperek brata będzie miał :P masz rację odstaw wiatrak i nie bierz Kacpra na wycieczki samochodowe z klimą bo to nie dość zimne powietrze to same bakterie się roznoszą a dziecko wdycha.. może go lekko zawiało, trzymam kciuki by to się nie rozwinęło :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998449 przez Inna607
Hejcia :)
U mnie dzis znaczna poprawa lepiej sie juz czuje w nocy Nadusia tez grzeczniejsza wiec dało sie wyspac:)
Mąż wrocil z nocki i ma dlugi weekend a ja tylko jutro wolne:(
Niby piątek a wogole tego nie czuje :/ chyba sie starzeje hehe kiedys to az sie czekalo na ten piątek a teraz to dzien jak każdy inny :p
Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998463 przez asienka87
Witam :) nocka względna, Kacper troche sie wiercił, z 2 razy budził sie na picie, temp. 38 st., wiec nie podawałam leku, bo taką temp organizm sam musi zwalczać i dziś rano już 37,6.. mam nadzieje, ze bedzie już lepiej :)

Aggi niestety w kwestii barirki nie pomoge, bo my schodów nie mamy, a do kuchni mieliśmy dawać, ale w sumie zrezygnowalismy, bo i tak, jak gotuję to Kacper jest przy mnie i grzebie w wszystkich szufladach :)
myślę właśnie , ze go zawiało... mam nadzieje, ze dzis juz bedzie lepiej :)
co do dzidzi , to moja szwagierka dalej twardo twierdzi, że będzie dziewczynka :P ona przy 2 córkach też na prenatalnych sie dowiedziała, ze będą chłopcy, a potem jednak dziewczynki :) ale dla chłopca już zastanawialismy sie nad imieniem :) Kubuś albo Daniel, Ł bardziej obstaje za Kubą tylko boje sie , ze Kubusie to też takie rozrabiaki :P

Inna ciesze sie, ze u Was już lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998477 przez aggi
inna dokładnie kiedyś się czekało na piątek szczególnie w czasach szkoły a teraz to w kółko to samo, każdy dzień identyczny ;)

asienka ważne że temperatura spada :-) Maks to dopiero rozrabiak kręci mi kurkami z pieca, wciska guziki na zmywarce, chce usilnie zaglądać do śmieci... masakra także u nas dwie barierki na dol będą zrobione , jedna do kuchni a druga z salonu wejście na korytarz wtedy będzie mógł sobie po dużym salonie biegać i nie będzie uciekał do kuchni ani na schody ;) no i jeszcze na piętro musimy kupić na schody ale to w późniejszym czasie bo póki co pilnujemy górnych schodów i korytarza, nigdy nie jest sam na górze ;) oj ładne imiona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998514 przez Inna607
Asienka super imiona szczegolnie Daniel piękne:) mi jak by sie kiedys trafił syn bylby Alan :)
Asia takie pytanko bralas lub bierzesz moze Folik?
Super ze Kacperkowi ju temperatura spada aby nie powrocila juz :)

Aggi ja niestety przy barierkach tez nie pomoge mialam kupowac ale teraz mi nie potrzeba a co do kuchni to radze sobie podkladajac krzeslo pod drzwi a gdy gotuje to staram sie by Nadia sama w kuchni raczej nie zostawala niestety pralka i kuchenka to jej ulubione zabawy, szafki takze wiec slabo z moim gotowaniem jak mala nie spi i nie ma nikogo w domu.

Ale te barierki co patrzalas bardzo fajne ;)

U mnie w małżeństwie cos sie chyba zaczyna dziać ku nie zapeszajac lepszemu jakby no nasze odzywki i klotnie to standrad ale jakos tak mam wrazenie ze jest inaczej.
Choc ostatnio byla powazna rozmowa i powiedzialam wóz albo przewóz moze dlatego :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998625 przez asienka87
Nocka kiepska... choć Kacper od wczoraj nie ma gorączki, to ciagle sie wybudzał, popłakiwał, znów w nocy jadł mleko, drugie rano... jestem padnieta :( miałam iść z nim na drzemkę, ale spał przed południem tylko 40 min... a druga drzemka po południu i to pewnie w samochodzie, bo jedziemy na grilla do mojej siostry... tak wiec dziś ciężki dzień mnie czeka :)

Aggi my całe szczęście mamy kurki od góry, bo mamy płyte z palnikami na górze, zmywarki nie mamy, jedyne co, to do śmieci zagląda :P ale jakoś dajemy rade :) te nasze dzieci takie ciekawskie :)
co, do imion, to obstajemy raczej przy Kubusiu i Julci :) co do płci, to wczoraj mi znajoma powiedziała, że jej 8- miesieczna córa do badań połówkowych była chłopcem :P choć ja już sie przyzwyczaiłam, ze będę miała drugiego synka :)

Inna brałam folik na początku, potem jakiś inny kwas, a teraz juz nie biore, bo "wskoczy/lam: w 4 miesiąc, a kwas do 3 :)
temperatura całe szczęście od wczoraj nie wróciła :) 2 dni była..
ciesze, sie ze u Was lepiej :)

miłego weekendu :* mąż dziś w pracy... ale za to idzie dopiero w środe na noc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998673 przez Inna607
No i zapeszylam:( ehh no cóż czego można sie spodziewać, jeden wspólny dzień w tygodniu i pokazuje nam ze zycie razem nam nie po drodze:(
Nadia dla mojego męża jest calym światem, ja sie nie licze niestety nie przesadzam juz obserwuje od dluzego czasu co sie dzieje próbowałam przymykac oko ale niestety z przysięgi małżeńskiej nie zostalo nic.
Chyba czas przejsc do konkretów tylko jak za to sie wziąć?
Gąska chyba by twoja pomoc sie przydała:)
Zwolajcie gąske na forum jak możecie:)
Pozdrawiam cieplutko
U nas dzis burza deszczowo popoludniem od razu lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998709 przez asienka87
Dziewczyny tragedia :( sasiadka zalala nam mieszkanie.. cale :( pech chcial ze ani jej nie bylo ani nas... dwie godziny nas zalewala... farba tapety panele meble wszystko ponisxczone... lozko musielismy na smietnik wyniesc bo cale mokre.. przemoczone...kuchnia remontowana 3 lata temu, sypialnia rok temu.. panele do wymiany, wszystko do malowania, sciany mokre... panele juz maz i znajomi sciagaja a ja z Kacprem u tesciow.. nie wyobrazam sobie remontu teraz :( dobrze ze my i sasiadka mamy mieszkanie ubezpieczone...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998713 przez Inna607
O matko Asiu ;( współczuję. Ściskam Cię mocno :*
Tylko się nie denerwuj za mocno:(
Ehh cóż za nieodpowiedzialnosc... Jak to sie stalo ? Zostawila kran wlaczony i wyszła z domu ?
Kurcze słaba sytuacja bo chyba troche u tesciowej Ci przyjdzie mieszkać zanim mąż doprowadzi mieszkanie do stanu uzywalnosci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998734 przez asienka87
Inna maz zostal na mieszkaniu z szwagrem i dzwonil mi ze duzy pokoj najmniej uszkodzony i tam damy rade funkcjonowac tylko jest zagracony meblami z sypialni Kacpra i z korytarza.. najgorszy wlasnie maly pokoj i korytarz- cale do remontu.. sufity sciany, podloga..kuchnia tez zalana, ale maz powiedzial ze jakos musimy ja ogarnac bezrozkrecania mebli bo mamy na wymiar ido tego przykrecone plyty miedzy dolnymi i gornymi polkami..lazienka i tak do remontu ale tam najmniejsze szkody : P najbardziej mi szkoda sypialni i kuchni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998777 przez Inna607
Ojej to bardzo nieciekawie, matko male dziecko ty w ciazy i teraz remont Ohh nie zazdroszcze :( jedyny plus wszystkiego ze jest lato i jak juz sie pomaluje to do wieczora wyschnie ale jednak jakis czas bedzie ciężko:( przytulam mocniutko.

Mnie niestety też czekaja zmiany i zupelnie nie wiem jak to ogarne ale przedluzac tego nie ma najmiejszego sensu. Moj mąż przed dwa dni doskonale mi pokazal ile dla niego znacze. Jedynym słowem
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
tak mnie dzis podsumowal moj jeszcze mąż:) cudownie prawda kochany nie ?
Tak mi szkoda Nadusi i jak ja mam ogarnac opieke na mała i prace ? Przeciez jak moja mama chce pieniadze, tak tak ja mojej mamie ciagle place za opieke nad mala choc jest z nia tylko 3 godziny dziennie w tyg to mi nie zostanie zupelnie nic z tygodniowki. Do niej isc mieszkac z mala nie mam szans mieszkanie za małe i jeszcze te wzdychania sluchac nie na moja glowe no nie dam rady poprostu .
Jutro jesZcze z matka rozmawiac bede ale nie wiem czy cos z tego wyniknie normalnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998837 przez aggi
dzień dobry mamusie ! Witam po weekendzie. Spędziliśmy go w górach tzn w sobotę byliśmy pochodzić i S zbierał ostrężyny na wino :whistle: a wczoraj w domku :)
barierki zamówione z tej aukcji co Wam tu wkleiłam :) Inna niestety u nas krzesła już dawno się nie sprawdzają bo Maks je odsuwa :P

asienka jacie ale współczuję ! :( jak do tego doszło? zostawiła krany odkręcone? Echhhh ważne że ubezpieczenie było, życzę CI szybkiej naprawy szkód! trzymam kciuki kochana :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

inna no cóż nie powiem że mnie to zdziwiło bo mnie nie zdziwiło z tego co przez ostatni rok pisałaś to można wywnioskować że on wcale a wcale się z Tobą nie liczył.. nigdy... przykro mi to pisać ale tak to właśnie wyglądało.. współczuję Ci bardzo bo ślubem wplątałaś się w chorą sytuację.. nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale zaciskam kciuki byś coś wymyśliła.. może jakaś kawalerka na wynajem? trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998842 przez Inna607
Aggi wiem wiem że to nikogo nie zdziwi a wrecz chyba wszyscy odetchna ze nareszcie zmadrzalam ale tak jak juz kiedys pisalam odejsc od faceta a odejsc od ojca swojego dziecka to dwie różne sprawy.
Niestety ciężko to przechodzilam bo mimo ze chcialam to zrobic wczesnie nie mialam jak teraz mam prace jakos sobie poradze wtedy nie mialam ani jak ani za co.
Jezeli mam sie na mnie wyprze i mi nie pomoze zostanie wynajac kawalerke ale oplaty sa kosmiczne i dopoki sąd mi nie przyzna jakichkolwiek alimentow bedzie u nas bardzo krucho bo w to ze A. Bedzie placil dobrowolnie nie uwierze:p
Najwazniejsze ze decyzja podjeta i nie ma odwrotu teraz zostaje działać:)
Dziekuje za kciuki trzymaj bardzo mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998848 przez MamaAntka
dziewczyny ja ciążę mam już za sobą, życzę wam wspaniałych 9 miesięcy! to niezapomniany czas dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl