BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 8 miesiąc temu #1002194 przez Inna607
Witam :)
Ja weekend spędziłam w pracy, ale wczoraj zamienilam sie na pierwsza zmiane i spędziliśmy super popołudnie w parku w cieniu Nadia sobie biegala sama a jamam super filmiki, zapoznala sobie kolege ale kolega zaraz plakal jak Nadia chciala sie bawić heh.
No i mamy Wrzesień dużo sierpniowych bobasow idzie do żłobka. Zdajcie relacje jak Wam poszło:)
Zmeczona jestem okropnie po tych drugich zmianach jeszcze te upały ale raczej do października bede pracowac a od listopada wracam do domu.
Moja mama juz Nadia sie nie zajmuje, szwagierka bedzie sie zajmować Nadia te 2-3 godz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002201 przez asienka87
Witam, dzis w koncu zaczynamy remont :)
ehh, chciałąbym być już po :)
farby wybrane, panele do pokoju małego też i płytki na przedpokój, na łazienke jeszcze nie mam pomysłu :P ale wiem na pewno, ze jak będzie łazienka robiona to na 2 dni wyprowadzam sie do mamy albo siostry :)

Aggi super, ze weekend sie udał ;) u nas tez straszne upały ;/ wyjść z domu sie nie da ;/ chciałabym zeby było troszke chłodniej bo chociaz mogłabym z Kacprem cały czas na poku przebywac...
ja nie daje herbaty, w ogóle nic nie daje prócz wody, bo Kacper nic nie chce :P probowałam soki, kakao, herbate owocowa, nie chce :P
fajny fotograf ;) czekamy na zdjecia ;) nooo, Kacper juz biega konkretnie :P ostatnio zagadałam sie z kolezanką na placu, patrze a Kacpra nie ma..wystraszyłam sie... a on już biegnie za dziećmi,to był moment :P

Inna fajnie, ze szwagierka zgodziła sie zajmowac Nadią :) to rezygnujesz z pracy? a jak tam relacja z mężem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002205 przez aggi
inna ważne ze masz komu dziecko zostawić :) zaufanej osobie :) właśnie, rezygnujesz z pracy?? I tez ciekawa jestem jak z mężem? I jak uszy Nadii? Milion pytań hehe :)

asienka byle remont szybko przebiegnie! Dużo wam z ubezpieczenia dali? Dużo musicie dołożyć do remontu? To Kacperek rozbiegany i odważny :) Maksiu ani jedno ani drugie. Ale też nie ma kontaktu z innymi dziećmi nad czym ubolewam :( na blokach jednak mnóstwo dzieci place zabaw itd.. A tu u mnie jedno wielkie nic.. Jedynie z kuzynka się widuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002218 przez Inna607
Aggi chetnie na wszystkie pytania odpowie. :)
Uszy Nadii zagojone ale kolczykow nie włożyłam i nie bedzie miala za bardzo sie przestraszylam.
Co do opieki nad Nadia no cos moja mama nie chce sie zajmowac robila to tylko dla kasy albo pod przymusem a ja nikogo do niczego zmuszac nie bede.
A z kolei ja nie chce by zajmowala sie Nia szwagierka bo jej nie ufam bo nie miala do czynienia z tak malymi dziecmi ale wyjscia zbytnio nie mam.
Od pazdziernika zaczynam szkole a w pracy nie mam wolnych dni jestem wykończona i nie mam czasu pobyc zbytnio z Nadia wszystko w biegu pozatym jak bym pracowała i uczyla sie to cala sobote mnie by w domu nie bylo. Mam umowe do konca pazdziernika i raczej jej nie przedluze ale czasu duzo wszystko sie okaże jak wyjdzie.
Z mężem no coz mam powiedziec jest nijak jeden dzien super drugi beznadziejnie czyli standard.
U nas fajerwerkow nie ma i nie bedzie jestesmy dla Nadii i to widac i najbardziej mnie cieszy jak jestesmy w zgodzie i Nadia jest wtedy taka szczesliwa. Wiem jedno narazie tak musi byc Nadia bez swojego ukochanego tatusia nie byla by taka szczesliwa a to dla mnie najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002292 przez aggi
inna ale moja mama też za długo z Maksem nie posiedzi, czasem go po prostu jej zostawiam na dole i idę a on samowolkę ma ;) jak już naprawdę coś majstrować zaczyna to moja mama wtedy rusza do niego. Ale to trochę inna sprawa bo 15 minut a 3h.. pewnie za te 3h też by chciała by płacić :P no ale ważne że masz z kim dziecko zostawić. A co do męża trochę masz rację, niech dziecko nie widzi kłótni, bo wtedy jej się w głowie namiesza choć i tak to trochę chora sytuacja, ale ważne by dziecko miało poczucie bezpieczeństwa :) myślałam że masz już umowę o pracę na dłużej i dlatego pytałam czy chcesz rezygnować ;) a szkoła w jakim kierunku? żłobek planujesz? kiedyś coś pisałaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002306 przez kakadu
:) wszedzie żłobki a u nas srednio poszedł do przedszkola, stwierdziłam ze koniec siedzenia z babcią, za rok zerówka a on dobrze pokolorować nie potrafi a to już 4 latka... malutki mój jest biedny ma zapalenie ucha... a co najgorsze ja sama zaraziłam go zimnem. Miałam na ustach i pocałowałam biedny taki ma strup, gorączka antybiotyk.... cięzki temat, w nocy trzeba nosić bo uszko, tak mi go szkoda, więc bujam calą noc a rano do roboty...padam na łeb.

upały są męczące my cały weekend w domu, u nas chłodno, góra już jako tako więc chłopaki starszaki mają już swoje pokoje, ale mimo sprzątania kurzy się nadal...

inna jaka to szkoła ? u nas w firmie dla której pracujemy jest taki program pracy zdalnej z domu, gdzie ma się podstawę + prowizję, polega na umawianiu spotkań. Jest umowa zlecenie co prawda ale z pełnym zusem ubezpieczeniem i etc. gdybyś chciała wiecej info to daj znać.

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002480 przez aggi
dzień dobry :) 17st, pochmurno achhhhhhh na to czekałam :silly: jak nie będzie padało to biorę Maksa na spacer po drzemce :whistle: w końcu normalna pogoda B)

nocka u nas dziś do kitu tak szczerze.. w ogóle Maks był cały dzień jakiś dziki wczoraj. Płakał o byle co, a tak naprawdę okazało się że wieczorem rozchodziło mu się o.... ostrężyny... ;) jak zobaczył przez okno dziadka zmierzającego do krzaka to tak się popłakał że gile na podłodze były :blink: :blink: no a że wieczór był to tylko kilka mu dałam ale on jeszcze.... w efekcie dostał borówki i wciągnął 250g niemal całe opakowanie bo potem to ja już też jadłam bo on wszystko do pustek musi zjeść :pinch: a i tak był płacz... więc może brzuch go w nocy bolał, bo o 00;20 się obudził z mega płaczem i chyba z godzinę płakał.... potem już S do niego wysłałam, bo nie wiedziałam co robić, na rękach nie, w łóżeczku nie.... ughhh. Ale jak już zasnął to pospał do 7. ;) ale noc masakra ;)

kakadu wpadaj częściej napisać co u Was :D zdrówka dla najmniejszego ! Biedny zapalenie ucha to ból niemiłosierny :( wiem bo miałam nie raz :( wierzę CI że padasz po całym dniu i nocy czuwania... trzymajcie się !!

asienka jak się czujesz?? :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002591 przez Ummi
Aggi Hamzuczek pije wode, rumianek (dla dzieci w saszetkach), roibos, dzis np. zrobilam koktajl starszemu i on tez pil - truskawki, jogurt naturalny, zmielone siemie lniane (troszke), owies i arbuz :) starszemu tak lody robie (takie koktajle zamrazam w foremkach na lody to Zuzu tez bratu lize).

Mysmy sie wczoraj wybrali (pociagiem) do CH na poszukiwania prezentow dla rodziny i znajomych, bo wyjazd juz za miesiac. Jak wychodzilismy z domu to strasznie lalo ale na szczescie po poludniu sie rozpogodzilo - tyle dobrze. Ojjjj z dwojka to jest niezle przedsiewziecie - jesc, pic, kp, przewijac, spac, rzecz do zmiany, przekaski.... ale dalismy rade, dzien fajnie spedzony, bo obok jeszcze fajny park z mostkiem, fontanna, kaczkami, tylko Zuzu troche niepocieszony, bo nie mogl sobie swobodnie poraczkowac ;) Aha i efekt - w domu po 21 a nie kupilismy nic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002830 przez asienka87
Witam :)
w końcu nadrabiam :) u nas remont od poniedziałku pełną parą i nie mam za bardzo kiedy tu wejsć ... wybaczcie :)

Aggi to prawfda, dzieci jest mnóstwo :) a on je uwielbia, biega za nimi , smieje się i aż piszczy z radosci :) ale to dobrze, ze oswaja sie z innymi dziećmi, bo w końcu niedługo będzie miał rodzeństwo :D
co do remontu...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a ja całe szczescie czuje sie w miare dobrze.. tylko wieczorami mam kłucie w dole brzucha i w odcinku krzyzowym pleców ;/ musze nospe brac...

Kakadu kurcze współczuje zaplenia uszka :( ja też miałam zimno... nawet nie wiedziałam, ze to az tak moze sie przeniesc na maluszka ;/
co do przedszkola , to tez mysle ze fajnie wysłac wczesniej, bo jednak dzieci dużo sie uczą miedzy innymi...

Inna własnie, jaka szkoła?

Ummi to fajnie sobie poradziliscie ;) a czasem tak bywa, ze sie jedzie po coś, czas leci, a tego sie nie kupi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002990 przez aggi
dzień dobry ;) u mnie trochę się rypie. coś zdrowie niedomaga....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


inna jak czytam że wasze dzieci już biegają to uhhhhh też bym chciała żeby maks chociaż chodził sam :evil:

ummi masz jakiś specjalny roibos ??? podziwiam cię pociągiem z dwójką dzieci i wszystkim innym aaaaaaaa jesteś mistrzynią :woohoo:

asienka echhh a widzisz Maks taki sam sobie jest, z dziećmi doczynienia nie ma i ja się boję jak on się później odnajdzie w przedszkolu???
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003140 przez asienka87
Aggi wspolczuje problemow ze zdrowiem..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no to fakt, ze fajnie jest sie oswoic z innymi dziecmi ale zdrugiej strony duzo zalezy od dziecka wiec nic sie nie martw :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003248 przez aggi
asienka a co kupilas za azot??? Ja póki co mam brodacid podobno działa tylko też kilkanaście dni trzeba smarowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003249 przez Inna607
Witam sie wieczorowo nocna pora.

Aggi bidulko tulimy :*

Asia 16 tydz?! Ale zasuwa Ci suwaczek :)

O szkole juz kiedys pisalam to liceum dla doroslych bo ja niestety kiedy byl czas na szkole to poszlam do pracy i jestem tylko po zawodowce, liceum zaczynam chyba po raz 3 lecz niestety ze wzgledu na wyjazdy za granice nigdy nie skonczylam a nie wiele brakowalo a teraz zmienil sie system nauczania i zaczynam od poczatku i to 3 lata takze nie ma zmiluj musze skonczyc :)
U nas ostatnio sporo sie dzieje glownie Nadia strasznie szokuje pozytywnie swoimi umiejetnosciami jestem z niej mega dumna :)
Aggi Nadka kontakt z dxiecmi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003250 przez Inna607
Nadka kontakt z dziecmi ma znikomy ale ona strasznie lgnie do ludzi, jest bardzo otwarta.
Wspolczuje tej infekcji :(
Przepraszam ze drugi post inaczej sie nie dalo

kakadu chetnie wiecej informacji uzyskam :)
dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003295 przez Inna607
Witam wpadlam zameldowac ze mamy 2 perelki wiecej :)
8 ząbków na pokladnie :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl