BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

8 lata 9 miesiąc temu #998853 przez aggi
inna nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki!

mamaAntka my też mamy ciążę za sobą :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998855 przez Inna607
mamaAntka chyba nie ten mieisac mial byc :) U nas juz roczki byly :)

Aggi :*

O
Ej noo prosilan o chlodniejsze dni ale o 3 dniu deszczu mowy nie bylo yyhh co za fatalna pogoda tego lata albo leje i zimnica albo afrykanskie upaly tak zle a tak jeszcze gorzej :/ :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998867 przez aggi
inna a mi taka pogoda odpowiada bo te upały to udręką były :-) może padać nawet i tydzień jak dla mnie, byle znów po 35 stopni nie będzie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998903 przez kakadu
asienka 2 chłopaków to fajna sprawa :) Wiem co mówie, szczególnie w podobnym wieku, będą się razem bawić, plusem jest to, że ubranka i wszystko będziesz miała, ale najważniejsze ze dzidzia zdrowa!! No ale jeszcze chłopiec może zostać dziewczynką !

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #999085 przez Inna607
Hejo hejo:)

Ja siedze w pracy i sie normalnie nuuuuudze ze az szok :blink:
Ludzie wymarli czy co :P

Nocka no w miarę troche placzaco krecoca ale szlo wytrzymać.
Nadia spala od 19 do 7:30 :woohoo:
I narzekalam ze nie je to teraz je dwie butle. Na kolacje 240 ml mleka i w nocy 180 ml mleka :D no te 240 to nie zawsze na raz ale konczy pozniej :lol:

Ja dzis świętuje:) ale tylko szampan z mamusia i siostrzyczka i do domu :) no i moze jakiego loda sie zje ;)
Nadia juz lata po domu po dworzu :) to takieeee fajneee :woohoo:
W domu to bym powiedziała ze biega a nie chodzi :)

Asienka jak sie czujesz ?

Co u dziewczyn na fb jak pozostale dzieciatka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999273 przez Inna607
Ann Wszystkiego Najlepszego dla Natalki :) Dużo zdrówka i usmiechu na buziulce:)

Dzień dobry poranek mega chłodny a ja z mokra glowa wyszlam na dwór brrr
Uciekam do pracy bo przeciez sroda to prawie piatek tylko dwa dni wczesniej hihi ;)

Mąż zapomnial o moich urodzinach ( czemu mnie to nie dziwi)
A jak mu napisalam to napisal az "najlepszego"
I rano w kuchni czekaly na mnie róże z tesco:p energetyk i Raffaello to sie wysilil no ale liczy sie gest:) My oczywiscie porozumiewamy sie za pomocą smsow i spimy w osobnych pokojach :)
Milego Dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999280 przez asienka87
Witam, my juz szkodę zgłosilismy, teraz czekamy na likwidatora... powiedziałam, ze mamy małe dziecko, ja jestem w ciąży, w mieszkaniu śmierdzi i nie da sie mieszkać, ona zaznaczyła, ze pilne, ale póki co likwidator jeszcze do nas nie dzwonił... zobaczymy..

Inna przykro mi, ale było to do przewidzenia.. i to już dawno... niestety ślub z powodu ciaży nie zawsze kończy się happy endem... teraz życze, aby wszystko udało sie szybko załątwić i aby mąż współpracował, w końcu chodzi o dobro Waszego dziecka..
wszystkiego najlepszego :* oby życie Ci sie ułożyło tak, jak byś tego chciała :)


Aggi nam by sie teraz taka barierka przydała, zeby Kacper z salonu nie wychodził :P
okazało sie, ze pękł jej jakiś wężyk w zlwie w kuchni, nie z jej winy, miałą juz ekspertyzę, wada wężyka...

akurat jak nam zalało mieszkanie, to deszcze były :P w końcu wyszło słońce, wiec moze zacznie schnąć...

Kakadu ja juz sie przyzwycaiłam do myśli, ze będę miałą dwóch synów :D i ciesze sie, bo tak jak piszesz, będą sie razem bawic i w ogóle, są plusy zarówno w wychowywaniu dwóch synów, jak i w tym, ze ma sie parke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999284 przez aggi
dzień dobry sierpniówki :)

Inna spóźnione wczorajsze urodzinowe życzenia :) spełnienia marzeń !
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
eeee no gest się liczy że jednak się wybrał choćby do tego tesco co nie :) a mój nie ma prawa zapomnieć bo mam w drugi dzień świąt bożego narodzenia więc siłą rzeczy pamięta :evil: :evil: :evil:

asienka jak się czujesz?? o kurcze jeden wężyk a tyle szkody :( i to akurat na Was trafiło, oby szybko Wam kasę dali na remont.. u nas barierka zamontowana wczoraj 'na chwilę' na próbę i Maks zrobił tyle krzyku, tyle płaczu i taaaakie łzy że szok ;) No trudno dzisiaj S zamontuje na stałe, mały musi się przyzwyczaić nie ma innej opcji.

Wczoraj byliśmy z Maksem na szczepieniu, waży 11020g :) Klocek :P Ale był grzeczny bardzo, nawet nie zapłakał ani nie jęknął przy wkłuciu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #999352 przez Ummi
Asienka wspolczuje remontu, klopotow i zamieszania :) zawsze mozna popatrzec pozytywnie (czarny humor) - lepiej teraz niz gdyby po porodzie ;) trzymaj sie!
Kakadu z tymi ubrankami to wcale niekoniecznie tak musi byc - np. Hamza ma zupelnie inna budowe niz Yasin i np. wiekszosc spodni po bracie zjezdza mu z tylka i jest za szeroka... ;)
Inna spoznione stooooo laaat !! Szczescia i duzo sil zycze :) spelnienia marzen :)
Aggi - fajnie, ze Maksiu nawet nie zaplakal, ja Zuzkowi musialam rece trzymac bo probowal lekarzowi wyrwac strzykawke z reki... a plakal wniobolosy jak tylko o lekarz dotknal w celu zbadania, ale on teraz ma taki etap, ze nikt obcy nie moze go dotykac - patrzec ok, ale jak tylko dotknie to jest placz... ;)

Do tego rosnie mi chyba alpinista - on sie chce ciagle wspinac - nawet na piekarnik probuje, ciagle to nogi dzwiga haha a w wannie tez nie usiedzi tylko ciagle wstaje a przy tym tak zabawnie dyszy jakby mial nurkowac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999421 przez asienka87
ummi cos w tym jest ;) bo jalby to bylo po porodzie to chyba bym sie zalamala :P
Kacper to znow nigdzie nie usiedzi i wszedzie wejdzie a potem placz bo nie umie wyjsc :P patrzcie gdzie wlazl wczoraj :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aggi no to Maksiu wazy troszke mniej od Kacpra :) brawo dla Maksia za odwage :)
Kacper tez nie lubi ograniczen ale co zrobic:P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999423 przez Inna607
Dziekuje dziewczyny pieknie za życzenia ;)
:woohoo: tak tak wiem stara jestem :P

aggi
No rzecz jasna ze osobno mnie na wynajem narazie nie stac, a do matki narazie isc nie moge wiec zostaje nam mieszkać razem ale osobno :silly:
Chociaz widze ze kilka dni osobno dobrze A. Wychodzą dzis nawet ze mna kilka normalnych zdan zamienił ale ja wien juz ze to krotkotrwale bo nie minie weekend jak znowu bedziemy skloceni hihi
Nawet samochod kupił i w sobote mamy na koncert jechac taaa juz to widze wczesniej sie tysiac razy poklocimy i tyle bedzie z wyjazdu haha ;)
ummi no to u nas w wannie sytuacja identyczna :)
Ahh odpoczelam po pracy czas za obiade sie brać:)
Nadia stanowczo odmawia sloikow a jezeli juz to tylko tyci tyci jakby glodna nie byla a gdy zaraz kto je cos normalnego "doroslego" to Nadia z polowy pokoju biegnie z otwarta buzia hahah :laugh: musialybyscie to widziec :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999809 przez Inna607
I na forum sierpniowek nastala ciszaaaa :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999813 przez aggi
Dzień dobryyyy:-) Beata nie marudz bo jestem JA :P Maksiu dzisiaj spał do 8 z drobnymi ale pobudka na mleko była ;) teraz czekamy na moją koleżankę :-) ma do nas przyjechać :-)

ummi to Zunka ma charakterek :-) ale to dobrze bo w życiu trzeba umieć postawić na swoim :-) hehe :-)

asienka Kacperek wszędzie wejdzie widać, pewnie non stop z miotla biegasz co?? Bo Maks co rusz z kątów wyciąga jakieś kurze i paprochy a przecież sprzatamy .. ;)

inna razem ale osobno hehe no ważne że jest wyjście z sytuacji :-) jak praca? Ja bym się zatesknila za Maksem mimo że czasem mam go dość :p maks też sloiki średnio lubi ale nadal po kilka sztuk na miesiąc kupujemy bo jednak czasem są sytuacje awaryjne kiedy nie mam czasu albo z czego mu ugotowac:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999925 przez Inna607

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A to Nadusia wybrala sie na krótki spacerek :D
Praca daje mi duzo satysfakcji jest czasami ciężko ale jeszcze ciezwj by bylo gdybym jej nie miala fakt tesknota za Nadia jest ogromna ale widze same plusy z naszych relacji wiec bardzo sobie chwale jedynie zmeczenie po pracy jest troche ciezko gdy dziecko chce sie bawic a ja najchetniej bym poszla spac bo nie spie od 4 :p
Jezeli chodzi o moj zwiazek wiesz te razem a jednak osobno jest baaarrdzooo na PLUS :D a szczerze to wszystko wyjdzie po weekendzie jak bedzie miec wolne i ja bede w domu sie okaze poki co nikt zastrzezen do naszej relacji nie ma wiec tylko sie cieszyć:)

A teraz takie pytanie kiedy dziecko w domu powinno nosić kapcie ? Bo nie wiem czy juz Nadii nakladac czy jeszcze bieganie w skarpetach/ na boso moze byc kiedys gdzies czytalam o tym ale mi umknelo:/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999942 przez aggi
inna aaaaa ale pięknie Nadka sobie radzi :woohoo: co do papci to opinie podzielone ale podobno jak najdłużej boso dziecko powinno chodzić - tak zaslyszalam ostatnio od jakiejś podobno mądrej pani doktor, ale chętnie się dowiem też :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl