BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 8 miesiąc temu #924443 przez pauletta
Kinia.

Weszko w oko bo zdj.robila kobitka co bedziemy sesje Mai robic,

Zakochanam :-)
Zobacz :-)
www.facebook.com/profile.php?id=100001049949615
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924459 przez nelka
A u nas było na odwrót. Zosia urodziła się w kwietniu i było bardzo ciepło. Na pierwszy spacer jak poszliśmy to my w krótkich spodenkach i bluzka i było nam gorąco. A ona body długi rękaw, na to jeszcze bluzeczka z długim, spodnie, czapk, zawinięta w kocyk i ta matriałowa osłonka na gondole :ohmy: do dzisiaj się śmiejemy jak ją wygrzaliśmy ale ona była zadowolona, zero marudzenia, cały spacer przespała :cheer:
na noc zwijaliśmy ją w kocyk (robiliśmy taki rożek) i przykrywaliśmy kołderka (mamy akurat taką mniejszą jak do kołysko). Ubieraliśmy na noc też cieplej bodziaka i na to śpiocha. Ogólnie może nawet za ciepło ale musiało jej być dobrze bo przesypiała prawie całą noc.
Jak Zosia urodziła się na wiosne i tak ją grzaliśmy a Marysi urodzi się jesienią to chyba w śpiwór ją będziemy zawijać :laugh:

Kinga coś czuję że jutro idziesz na cc najpóźniej w pon:P masz ukończony 37tc ciąża donoszona, a bliźniacza to już w ogóle... POWODZENIA!!!!

Jak tak dalej pójdzie to z październikówek zrobimy się wszystki wrześniówki :lol:
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924466 przez malvi
Przez nadmiar emocji nie umiem spac. Wczoraj 12.09.2014 o godzinie 21:09 urodzil sie Krzys, sn, 3605g, 54cm, 10/10. Wiecej napisze w dzien ale nie wiem czy chce Wam pisac ze szczegolami o porodzie bo byla to najciezsza i najbardziej bolesna rzecz jaka zrobilam w zyciu. Kocham was za to wsparcie jakie mi dalyscie przed samym porodem. A gdyby nie M to nie wiem jakbym to wszystko przezyla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924467 przez agniesia1604
BRAWO GRATULACJE MALVI!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924470 przez nelka
Malvi gratulacje dla dzielnej mamy!!!!

Najważniejsze że Krzyś jest już z wami! I spory bobas z niego;-) czekamy na zdjęcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924471 przez Ania86
Malvi, Kochana GRATULACJE!!!!!!
Najważniejsze że Krzyś zdrowy a z Ciebie dzielna mama, masz już za sobą :) Dużo zdrówka dla Was :kiss:

Kinga, jak się czujesz?
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924478 przez aneczka25
MALVI KOCHANIE GRATULUJĘ! Wszystko u was ok? Jak mały? A twój M jak to przeżył?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924489 przez munkki
Malvi gratulacje! super ze Krzyś juz z wami:) jak juz wydobrzejesz napisz nam jak się czujecie i jak Malutki odnajduje się w świecie:) pozdrawiamy!

Ale się tutaj rozpedzilysmy... Jagodzianka, Malvi, Kinga czekamy teraz na Was:) a potem who next :)? Połowa z nas będzie wrzesniowkami...
Za dwa dni do szpitala Ewa idzie przecież...
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924490 przez gwiazdka2014
Malvi gratuluje... oo jaki fajny chłopak.... a ile ci mowili że będzie ważył... ja też sprawdzam... :P

Aneczka25 ale masz super avatara... extra

Kinga trzymam kciuki za dziewczynki :)

To później moja kolej... jejku jak ja już tego chce .... dziś mnie coś głowa boli :/

Dziewczyny a kupujecie te specjalne gacie po porodzie :/ ?
Mam pytanie, cały czas mnie to męczy - strasznie- 11 sierpnia moj ginekolog ważył mi Antka - 1725g - 11 wrześnie miałam wizytę u innej Pani doktor ponieważ moj gin jest na urlopie, waga Antka - 3566 g - czy to możliwe żeby aż tyle przytył. Może któreś z nich się pomyliło jak sądzicie?

pauletta moj Antek też już jest umówiony na sesje ... dwa tygodnie po porodzie ;)
Podziękowania: Kinga2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924494 przez munkki
Gwiazdka ja kupiłam babyono, one są jednorazowe, mam 5 sztuk, one są takie wyższe wiec będzie ok po cc. Mam też capol, one są fajne bo niby można je prac, takie siateczkowe. nie wiem czy nie będę ich też traktować jako jednorazowe ;) te siateczkowe zdecydowanie są z.przyjemniejszego materiału;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924496 przez Caroina
Malvi GRATULUJE!!! Szybko poszło. Na pewno było ciężko ale najważniejsze, że masz to już za sobą i Krzyś jest zdrowy. Imponująca waga tym bardziej, że urodził się wcześniej. Jak się czujesz? Jak po pierwszych godzinach z maleństwem? Napisz jak u Ciebie przebiegł poród.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924500 przez dotkawy
Malvi Kochana GRATULACJE!!! Ale duży ten Twój synek sie urodzil!!! Napewno bol byl straszny, ale teraz synek Ci wsz zrekompensuje :) Jak tam idzie Ci karmienie? I w ogóle gratulacje dla szczęśliwego Taty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924502 przez dotkawy
Gwiazdka wiesz co nie znam sie na przybieraniu maluszkow, ale wydaje mi sie ze 1800 w miesiąc to strasznie dużo, moze ta 2lekarka sie pomylila, waga moze sie wahac nawet plus minus pól kilo ;)
Majtki tez kupilam poporodowe, ale niestety musialam wyrzucić, bo okazaly sie za male i w efekcie kupilam 6par zwyklych bawelnianych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924505 przez munkki
Gwiazdka ja to.dwóch lekarzy mierzyło to nie bój nic, ja miałam podobna sytuace! Mam u lekarza taki wykres jak Stasiu rośnie od początku i jest jeden "odchyl " i to właśnie wtedy jak ktoś inny zastępował mojego doktora;) lekarz mi tłumaczył ze.kazdybinqczej używa usg i stad te różnice, tym bardziej ze usg nie jest nieomylne jeżeli chodzi o wagę
kiedy następna wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924506 przez pauletta
Malvi omg. Super gratuluje :-)
Ale duzy chlopak. Za mc byloby pewnie 4 kg jak nic :-) :-) :-)

Kurde teraz juz niecierpliwa bede kiedy ten pazdziernik.
:-) :-)

Sesje chcemy zrobic takie maluszki sa slodziqszne :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl