BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

9 lata 11 miesiąc temu #877386 przez vika
Alex też jestem tego zdania....dlatego nie przyjmuję każdej prośby o przyłączenie do grupy...nie dlatego,że kogoś tam nie chce tylko nie znam i nie wiem kto to jest....
dziewczyny ktore nie są przyjęte niech się przedstawią na forum lub napiszą mi PW.....
muszę wiedzieć kogo przylączyć ..... :)
i nie uważam by to bylo chamskie ....po prostu grupy na FB są bardziej tajne ...założyłam tą grupę z myślą o tym by sie nie krępować wpisów zdjęć itd itp.....:)
Hmmmmmmmmmmmmm pomidory :P od samego początku jem co dzień i również już teraz zajadam się nimi jak jabłkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877390 przez martyna_89
Alex moj tymek budzi sie ok 5 i u siebie w lozeczku juz nie zasnie chyba ze siedzialabym przy nim tak jak ty-godzine. Wiec tez go biore do naz i co? Zasypia w ciagu chwili! I tak spi do 7.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877408 przez sylwia.v
Witam ponownie!!! :)
Długo mnie nie było , mam nadzieję ,że wybaczycie tak długą nieobecność, ale dużo pracowałam i jak wracałam do domu to padałam i szłam spać...Ale czytałam regularnie :laugh: Całe szczęście mam już dla was więcej czasu :laugh:
Doktorek wypisał wczoraj zwolnienie, bo powiedział, że tyle godzin na nogach nie jest wskazane.. tym bardziej, że zaczęły boleć mnie strasznie plecy..

Na wstępie Vika wysłałam prośbę o przyłączenie do grupy na fb :)
I mi się bardziej podoba wersja z żółtymi bucikami, bo są bardzo oryginalne ;)

Dziewczyny ja mam takie ciągnięcia i lekarz powiedział, że to jak najbardziej normalne.

Wczoraj byłam właśnie u doktorka i słyszałam Moje Serduszko!!!! :kiss:
Dzidzi takie śliczne :blush: zdrowiusieńkie i wszystko ok :) Ma aż 4,22cm :laugh:
Trochę się martwiłam bo wniki miałam liche...wyszło mi CMV :dry: ale póki co wszystko jest jak najbardziej oki :) widzieliśmy nawet naszego Skarba w 4D :laugh: doktorek dostał nowy sprzęt i ćwiczył na nas więc za free :laugh: i oto mamy piękne zdj 3D.
Widać niestety tylko buziaczka, ale szczęśliwa jestem bardzooooo!!!
Zapamiętam ten dzień do końca życia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877421 przez xpatiiix3
ferri ja śpię na brzuchu ale z podkurczona jedną nogą to mi wtedy brzucha nie uciska :D hehe

sylwia piękny buziaczek fasola :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877425 przez chłopek
hej ja to sporadycznie jestem, tez cche na FB do grupy dołaczyc, juz na takiej jednej jstem ale jak z Seba byłam w ciazy powiem wam ze lpiej na fb sie pisze bo sie wszystko ogarnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877427 przez chłopek
Ferri ja tez mam ok Tsh ale musze dalej brac eutyrox

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877433 przez sylwia.v
a ja TSH mam jeszcze podwyższone ale już dużo lepiej, a na brzuchu spać nie mogę choć uwielbiam ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877437 przez ferritka
chłopek, mówisz?? no to ja może poczekam do wizyty i póki co nie bedę odstawiać jeszcze...znaczy postanowiłam brać go co drugi dzień ,jakoś tak na podtrzymanie bardziej tego niskiego wyniku :blush: :blush:

ja też teraz śpie z taką podkuloną nogą bardziej na boku z przechyleniem na brzuch ...kurde bardzo lubie na brzuchu, a teraz to pewnie nie brzuch mnie uciska tylko bufet zawadza :S


a co do swędzenia, to zaczełam smarować się rano i z wieczora z wieczora na mokrą skórę, swędzenie ustało :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877439 przez chłopek
ferri ja biorę 100 a miałam 88 powiedził ze musi byc bo w ciazy jest wiekze zapotrzebowanie,
a ja spie na brzuchu i mi to nie przeszkadza, amortyzacja w sadełku jeszcze jest :) musze isc do ortopedy bo mam cyctę pod kolanem i strasznie mnie boli a co bedzie jak bede miec wiekszy brzuszek obciazenie wieksze bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877450 przez ferritka
ja mam dawke 25 ...no to nie odstawiam biore jak bvrałam a na wizycie zapytam ;]
chłopek, idziemy łeb w łeb ciekawe która się pierwsza rozpakuje ;p

ej, siedzę na tarasie i mnie trzaska już na heban :S jak w podstawówce kiedy się do opalania człoweiek olejem smarował :blush: musze nos dosmarować kremem bo jeszcze chwilka i mi odpadnie B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877482 przez chłopek
ferri znajac mnie to przenoszę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877487 przez Alex_87
Martyna u nas w łóżku też zasypia w minutę, nawet czasem smoka nie potrzebuje :ohmy: Odkąd skończyła 3 miesiące spała mi ładnie od 20 do 6 sama w łóżeczku, a teraz im starsza to jej coś odbiło :dry: nie wiem za bardzo jak to rozegrać, moja mama mówi, żeby brac do siebie, bo jestem w ciązy i musze odpoczywać a tak męczymy się obie. Poza tym mówiła mi, że też spałyśmy z nimi w łóżku, a też miała nas rok po roku, ale szybko nam przeszło. Może i jej minie...

Sylwia a co to jest CMV?
Zdjęcie fajne :)

A ja już postanowiłam, że za 2 tyg idę prywatnie na USG, będę wtedy miała skończone 11 tygodni, bo jakoś po 14 tyg wydaje mi się za późno na to USG, więc chce mieć na spokojnie wszystko pomierzone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877491 przez chłopek
ja mam usg w 13 tyg, i póżniej pewnie w 21tyg, ale chyba tez pójdę prywatnie może wczensiej będe płec znała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877499 przez martyna_89
Alex ja go biore do siebie, te dwie godz mnie nie zbawia a tymek zadowolony no i spie a nie siedze przy lozeczku:/ bo nieraz jest tak ze siedze godzine on niby spi ja sie klade a po 5min pobudka. Ja kolejne usg mam 21go maja i z tego co gin mowila to ze to tak na styk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #877503 przez xpatiiix3
A mój Marceliński spi ze mną od początku ;D czasem przesypiał u siebie, ale zazwyczaj ze mną a jakoś hmm z 10,5miesiąca miał to łóżeczko złożyłam bo nie było sensu żeby pokój zagracało tylko :P Teraz codziennie zasypia i budzi się obok swojej mamci :D i wsio heheh ale powoli Go będę przyzwyczajać jak się przeprowadzimy, bo będzie miał swój pokój, a u Nas będzie drugi dziec spał w pokoju :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl