BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1018961 przez LeNa 2405
Nio w sumie ja też dużo chodzę to w pracy do 16 później godzinka w autobusie wracając do domku. W Czasie jazdy czuje jak się kręci. Panikara jestem... Mam nadzieję że młody nie przejmie tego po mamie

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019103 przez PaulinaJ
Cześć wam ;-)

Ja dziś u mamy. Wogóle mam takiego pecha ostatnio...dzisiaj nas "okradziono". Zabrali nam z konta 1 000 zł :( Dużo, nie dużo...dla mnie sporo. Nie mam ani złotówki w portfelu. Ktoś mi się wkradł na fejsa...podszył się pode mnie i pisał z Szymonem. Akurat gadaliśmy o wózkach i ta osoba, że kupuje wózek bo jest okazja...zaczęła kręcić , że źle wpisuje identyfikator do konta i hasło...no i Szymon się dał wkręcić i podał wszystko do logowania. Podał kod smsa i wózek "kupiony". A mnie nawet w domu nie było...wyłam jak głupia. Nic nie opłaciłam bo za co. Nie dość, że dużo nie mieliśmy to jeszcze mi jakiś skursywyn zabrał :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019110 przez Gosia 2712

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019126 przez natkka
Paulina
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019164 przez Gosia 2712
Hejka :)
Co u was? Widze, ze nam forum umiera :S szkoda :(

Ja caly dzien leze i szczerze mowiac to na nic nawet weny nie mam przez to lezenie :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019168 przez Inna607
Gosiu a jak sie czujesz ? Co lekarze mówili przy wypisie ze szpitala? Kochana lez i pachnij:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019171 przez Gosia 2712
Inna a dziekuje dobrze sie czuje :-) lekarz jak mnie zbadal przed wypisem to powiedzial, ze szew trzyma i jest wszystko ok :-) i smial sie ze mam lezec i mezowi palcem pokazywac co ma robic :laugh: :P mam sie nie przemeczac wiec leze wedlug zalecenia :whistle: :P 28go mam wizyte u niego to sie okaze czy jest dalej ok :-)
A co kochana u Ciebie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019172 przez moniab26
Paulina bardzo mi przykro ale ludzka podłość nie ma granic, okradać w tak beszczelny sposób w dodatku przed samymi świętami - w głowie się nie mieści.

Gosia tak jak pisze Inna607 - leż i pachnij - to dla dobra maluszka.

Ja dzisiaj trochę zalatana, próbuję zorganizować paczki świąteczne dla pewnej rodziny ( w sumie nawet ich nie znam osobiście - tyle co ze słyszenia ). Mają 6 małych dzieci i ojciec - pracując na czarno połamał się dość poważnie, rodzina została bez grosza i po prostu głodują. Dziesięcioletni chłopiec dostał 5 zł żeby kupić chleb i mleko dla braciszka i zgubił je w szkole to tak rozpaczał, że cała klasa płakała razem z nim, rodzice zorganizowali składkę na najpotrzebniejsze rzeczy ale idą przecież święta i jakoś nie mogę tak pozostać obojętna.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019181 przez Inna607
Gosia to super lekarz :D
Mam nadzieję że mąż spisuje sie na medal :)
A u mnie dziekuje jakos leci bo jakos musi.
Gosia bliżej niż dalej jeszcze troszkę dasz rade dwa miesiace z kawalkiem i możesz wypuszczac synka :) my trzymamy mocno kciuki śledzimy Wasze losy i czekamy na dobre wieści:) buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019218 przez natkka
Gosia ja myślę, że to kwestia świąt - każda z nas ma tyle teraz na głowie. Normalnie przed świętami zawsze jest urwanie głowy, a tu naprawdę trzeba w końcu wyprawkę jeszcze szykować :P
My wczoraj byliśmy pakować paczki bo razem ze znajomymi braliśmy udział w szlachetnej paczce i robiliśmy paczkę dla matki z trójką dzieci :] wyszło nam 15 paczek :] które pakowaliśmy w kartony, potem w kolorowy papier i wstążka :)
Poza tym biegam do pracy, teraz jeszcze w dodatku chora (więc jak wracam to idę zwykle spać) no i od czasu do czasu próbuje ogarnąć jakieś zakupy świąteczne :) mam do kupienia 20 prezentów :)
NO i niestety w dalszym ciągu jeśli chodzi o sprzątanie świąteczne to jestem w rozsypce :( nie mam nic porządnie posprzątane :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019225 przez PaulinaJ
U mnie atmosfery świąt nie czuć :P nawet nie mam za co prezentów zrobić...mam nadzieje, że tą kurwę samochód potrąci :pinch: :whistle:
Spać po nocach nie mogę...budzę się. Śni mi się co chwile ta akcja...jak palanta dorwiemy to założymy mu sprawę. Żebym ja w 7 miesiącu ciąży musiała takie nerwy przechodzić...

Szymon w środę wraca do domu..musi mieć swojego kompa żeby na policje iść bo u mnie nie ma nic. Nawet rozmowy...tak jakby ktoś wszystko pokasował z mojego profilu. No i pewnie Ip u niego da się jakoś sprawdzić. Wątpię żebyśmy odzyskali te pieniądze...ale nie mogę tego tak zostawić. Bo jak to...będzie mnie ktoś okradał a ja to oleje...tak być nie może.

Natkka faktycznie czas wyprawkę szykować :P Muszę się wziąć za kupowanie chemii i pierdów do szpitala ;-) W końcu wózek już kupiłam hahaha ( :( ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019251 przez Gosia 2712
Hejka :)
Inna maz sie bardzo dobrze spisuje :) jestem z niego dumna, bo bardzo duzo robi no w sumie to on wszystko teraz robi

Natkka w sumie to chyba masz racje :P kazda swietami zajeta :P

Paulina dobrze, ze tego tak nie zostawicie i mam nadzieje, ze szybko odzyskacie kase i zlapiecie sprawce

Monia ty mialas szew zakladany? Powiedz mi czy ciebie cos bolalo po nim? Od wczoraj pobolewa mnie brzuch pod spojeniem lonowym, to jest taki bol jakby na okres, macica mi nie twardnieje i nie mam plamien ale ten bol mnie troche martwi :S mialas cos podobnego moze?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019265 przez natkka
Paulina dobrze, że tego nie zostawiacie :) tak się nad tym zastanawiałam i trochę to wygląda jakby to zrobił ktoś kto was zna :(
Gosia mam nadzieję, że to nic poważnego i przestanie cię boleć.
Próbuje dzisiaj posprzątać pokój Tośki, ale mam już dosyć :(
Za chwilę spróbuje wam wrzucić komplet jak kupiła mojemu mężowi na mikołaja (tzn. Tośka w nim będzie chodzić, ale to mój mąż go chciał) - jest z lordem vaderem i napisem "don't mess with my daddy" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019313 przez natkka
Gosia jak się czujesz dzisiaj, przeszedł ci ten ból?
Ja dzisiaj mam wizytę u gin, bo później ma wolne do końca roku z tego co pamiętam :]
Dziewczyny nie mogę uwierzyć, że już zaczęłam 30 tydzień :woohoo: jak ten czas leci, a z wyprawką nadal jestem w lesie :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019326 przez Gosia 2712
Hejka :)
Natkka wczoraj przez caly dzien moze z 4 lub 5 razy poczulam ten bol, a dzisiaj poki co jest ok wiec troche sie uspokoilam :) Moze to maly mi tam uciska i dla tego tak boli, bo on jest bardzo nisko i glowka napiera na szyjke... :dry: jak bedzie sie to czesciej powtarzac to dopiero zadzwonie do gina. Powodzenia na wizycie i daj koniecznie znac co tam Ci wyszlo :) Mi tez fajnie czas leci i nie ukrywam bardzo sie z tego ciesze :D wyprawki tez wiekszej polowy jeszcze nie mam, bo w sumie to mam tylko ubranka i pare pierdol, wszystkie te wieksze rzeczy kupimy po nowym roku :)

A jak tam wasze brzuchole? Moze sie pochwalicie? Moj ma juz rowne 100cm :D (pod pepkiem)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl