BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1020523 przez Marta1985
Zdjęcia piękne.

Przepraszam że nie piszę ale z telefonu to szału można dostać ...

Gosia dzięki że pytasz - wszystko ok wczoraj coś mnie kulo w dole brzucha ale dziś już ok B) robię wszystko normalnie ale czasem mam wyrzuty ze za dużo ale z bartkiem w ciąży też miałam krążek i urzadzalismy mieszkanie. GOSIA A w Bytomiu jest ten oddział dla wcześniaków ? Byłaś zadowolona ? Martynka mnie nastraszyla i nie wiem .... no bo u mnie nie w szpitalu nie ma oddziału dla wcześniaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020528 przez Gosia 2712
Hejka :)
Widac, ze niedziela, bo i na forum cisza :whistle: :whistle:

Marta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020535 przez Marta1985
No właśnie 2 osoby które znam to przewożone były do Bytomia właśnie ... A w Katowicach nie wiem szpital ma wcześniak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020559 przez malutkamilka
A co to forum nie można było się dostać...

Ja zalewy do śledzi przygotowałem pod wieczór będę dokanczac.
Zaraz zabieram się za obiad i lecę po filety rybne by rozmrozić na jutro do ryby po grecku. Jutro ciasto i ryba po grecku i wsio bo reszta moja mama i babcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020576 przez Gosia 2712
Hejka :)
Tez nie moglam wejsc na forum :S
Co tam u was dziewczyny? Jak sie czujecie?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020592 przez PaulinaJ
Może im serwer padł :)

U nas szaro i leje. Tak więc dzisiaj dzień w domu. . . do 13 gniliśmy w łóżku :whistle: :pinch: Jeszcze tak długo mi się nie zdarzyło. Ja robię dziś śledzie w pomidorach :) reszta jutro. Dla naszej trójki to są i tak ilości śladowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020663 przez LeNa 2405
Ja dziś byłam na co tygodniowej wizycie w szpitalu Mocz czysty ciśnienie też ok. Małemu ładnie serduszko bije. Miałam też test na obciążenie glukoza... I szpital ma normę 5.1 a mój wynik 5.3 nie każą się martwić za tydz pobiora znowu do sprawdzenia... Bardziej się przejęłam bo wyniki nerek znowu są złe...

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020665 przez moniab26
Widzę, że wy też nie mogłyście się tu dostać a ja już winą obarczyłam swój komputer :)
U mnie karp pływa w wannie w ogrodzie, śledzie kupione gotowe, dzisiaj upiekę placki i ubiorę wreszcie choinkę.
Muszę też jechać z młodym do lekarza bo okropnie kaszle i zaczął w nocy gorączkować, syrop podajemy od trzech dni i nie pomaga, pewnie nie obejdzie się bez antybiotyku ale wolę na święta nie zostać z nim bez wizyty.
Też nie możecie spać w nocy? Ja od kilku dni wstaję ok 4-5 a dzisiaj jest trzecia a ja już na forum :) :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020667 przez natkka
Cześć Dziewczyny :)
U mnie masakra, mam nieposprzątane na święta, choinki też brak :( zresztą te święta będą naprawdę mało świąteczne. Mam tatę w szpitalu więc całe święta będę kursować pomiędzy sosnowcem, radzionkowem, tarnowskimi górami i olesnem :(
Byłam na weekend w wiedniu i powiem wam, że jest tam pięknie :) ale urodziny były jedne z dziwniejszych na jakich byłam w całym moim życiu. Na szczęscie udało mi się szybko zadzwonić do męża żeby zanim wejdzie do "restauracji" ściągnął muszkę i wyjął poszetkę bo wyglądałby jakby się urwał z innej bajki :P To były prawdziwe urodziny w gronie bohemy artystycznej :P
Dziewczyny piszecie, że macie już torbę spakowaną, czy któraś mogłaby napisać czego ja tak w ogóle potrzebuje, bo mam mętlik w głowie :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020719 przez Gosia 2712
Hejka :)
Ale cieplutko na dworze hehe 11 stopni i slonce swieci :laugh: fajne Swieta sie zapowiadaja :P az okna w domu pootwieralam :)
Czekam na dwoch kurierow z zamowieniami dla mojego synka :D

Marta w Katowicach jest jakis oddzial dla wczesniakow, ale jest gorszy niz ten w Bytomiu... W Bytomiu maja III st referencyjnosci, wiec juz taki porzadny
(tak przynajmniej slyszalam, ale jak sie myle to niech mnie ktos poprawi... u nas w
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
tez niby jest oddzial dla wczesniakow ale nie dla takich skrajnych maluszkow... i pewnie ten w Kato tez taki jest)

Lena dobrze, ze wyniki ok i mam nadzieje, ze z tymi nerkami to nic powaznego...

Monia zdrowka dla synka :) dobrze ze idziesz od razu do lekarza, bo faktycznie gdyby go przez Swieta rozlozylo to mogloby byc nieciekawie... Ja ze spaniem nie mam problemu cale szczescie i jak tylko zasne to spie jak zabita :D jedyne co to zaczynaja mi wracac dolegliwosci z Itrym :S nic mi nie smakuje i po wszystkim, nawet po wodzie mam niesmak :S

Natkka wspolczuje kochana :( zdrowka dla taty mam nadzieje ze to nic powaznego i wyjdzie szybko ze szpitala...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020723 przez natkka
Gosia tata miał wymieniany staw biodrowy, niestety całe święta spędzi w szpitalu :(
Współczuje dolegliwości, mam nadzieję, że niedługo ci przejdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020788 przez clue
Natkka zdrówka dla TATY a dla Ciebie / Was duuuużo siły !!
to Twoje urodziny świętowałaś w Wiedniu ?
co do torby szpitalnej - zależy gdzie będziesz rodzić, w Pyskowicach np w ogóle nie potrzeba zabierać rzeczy dla dziecka.

Ja nawet nie wiedziałam, że w Bytomiu taki oddział specjalistyczny jest...

Gośia, mam nadzieję, że dolegliwości odpuszczą i się najesz w te święta :)))
ja już czekam na karpika, mniam mniam :))))
i doczekałaś się tego kuriera? chwal się co tam zamawiałaś :>

ja już Wam i Waszym Brzuszkom życzę spokojnych świąt, i duuuuuużo zdrówka ! raczej jutro już tu nie zajrzę.
pozdrawiamy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020797 przez Martynka__89
Nattka w mojej torbie znajdują się: dokumenty ( karta ciąży, badania, papiery z pobytu ze szpitali, grupa krwi) duże podpaski, podkłady, szlafrok, 2 koszule nocne do karmienia, wkładki laktacyjne, stanik do karmienia, skarpetki, majtki jednorazowe, płyn do higienny intymnej biały jeleń z kozim mlekiem plus żel do ciała biały jeleń, kapcie, gumka do włosów, papier toaletowy, mokre chusteczki, chusteczki higieniczne później muszę dopakowac wode niegazowana, sztucce, kubek, pasta, szczotka do zębów, grzebień. To chyba wszystko. Dla Darii przygotuje ciuszki na wyjście ze szpitala, fotelik. Clue a do szpitala dla dziecka bierze się oliwke, żel i sudicream, pampersy i chusteczki mokre ? Ps. Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałam negatywne opinie o szpitalu w Bytomiu, moja koleżanka z pracy rodziła w szpitalu w Rudzie i chwali sobie, a urodziła wczesniaka. Znowu kuzynka od męża urodziła córkę w 32 tygodniu w szpitalu w Starych Tarnowicach było wszystko w porzadku i po ok. 2 tygodniach wyszły do domu.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020798 przez Martynka__89
Nattka dużo zdrowia dla Taty !! Wszystkim Wam życzę zdrowych, pogodnych oraz radosnych Świąt:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020810 przez Gosia 2712
Hejka :)
Przede wszystkim to zycze Wam Wesolych Swiat, spokojnych oraz spedzonych w gronie najblizszych osob :)

Natkka wspolczuje :( i zycze tacie szybkiego powrotu do zdrowia po operacji :)

Clue doczekalam sie hehe a nawet dwoch :D jak bede miec chwile to wstawie fotki :)

Martyna ja w Bytomiu w szpitalu spedzilam lacznie ok poltorej miesiaca i zlego slowa nie powiem, bo bylam zadowolona

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl