BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1019957 przez natkka
Martynka przykro mi, ale teraz musisz leżeć i dbać o siebie :) spedzicie święta spokojnie razem i będzie też fajnie. Najważniejsze żebyś wytrzymała jak najdłużej :) każdy dzień w brzuszku mamy jest dla Daria ważny :) trzymam kciuki żebys wytrwała jak najdłużej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1019974 przez LeNa 2405
Nio ja właśnie wróciłam z usg Mały waży 1165g pokazał mi Twarzyczke

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020041 przez Natalia1991
GOSIA mialas racje, nie bylam w temacie, troche mnie tu nie bylo i nie zdazylam jeszcze wszystkiego nadrobic,,,
Ale juz duze te nasze dzieci... dopiero byl sierpien i dwie kreseczki a teraz juz 1500/ 1200 jeszcze chwilke i zaczniemy wypelniac nasza tabelke danymi z porodu :D
Swoja droga ciekawe ile moj urwis wazy... ostatnio jak bylam na usg to mial 400g w 22tyg.... a teraz bede miala dopiero usg 4 stycznia i wychodzi ze w 31 tyg... tez sie wygina we wszystkie strony, czasami zasadzi kopniaka, smieje sie do meza ze ma wywijac do poki jest w srodku, bo pozniej moze sie to skonczyc tak jak z Bartusiem- beda obaj z nogami w gipsie lezec :p a tak na serio to mam nadzieje ze i Bartosz sie przez ta zlamana noge czegos nauczy i bedzie spokojniejszy a nie taki szogun, ale jakis trudno mi w to uwierzyc.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020134 przez Marta1985
Martynka nic sie nie bój ja mialam 19 mm szyjke i rozwarcie na 1 palec i w pierwszej ciazy i teraz mam pessar i normalnie funkcjonuje takze jezeli nie ma skurczy i nie twardieje ci czesto brzuch to nic nie stoi na przeszkodzie donosic ciaze ja Bartka urodzilam w 38 tc. czyli w terminie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020174 przez Gosia 2712
Hejka :)
Cos ostatnio meczy mnie zgaga :S caly przelyk mnie pali :S bleeee :sick:

Clue fajnie ze wpadlas :) moglabys czesciej zagladac :P ciesze sie ze u was wszystko ok :)

Natkka mam nadzieje, ze to tetno po ciazy sie uspokoi i nie trzeba bedzie z tym nic robic :)

Martyna jak tam po wizycie? Dobrze, ze ci chca ten pesser zalozyc to na pewno pomorze :) najwazniejsze, ze nie masz skurczy :) trzym sie jakos juz nam nie duzo zostalo do konca :) Daria juz ladnie wazy, kawal kobitki :D a lekami sie nie przejmuj jak maja pomoc to lepiej je brac :) ja tez mam sterte lekow, samego duphastonu biore 3*2 dziennie :S

Lena ciesze sie, ze z malym wszystko ok :) a masz fotke twarzyczki? pochwal sie :D

Natalia looo to dlugo czekasz na wizyte teraz :S

Marta a co tam u ciebie? jak sie czujesz?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020195 przez Martynka__89
Byłam wczoraj na wizycie. Moja szyjka 18 mm i od razu został założony pessar. Gdyby zaczęła się akcja porodowa mam jechać do szpitala w Rudzie Śląskiej mają tam oddział dla wcześniaków. Jak akcja zacznie się w Lutym to do Pyskowic. Podjęliśmy z ginekologiem decyzje że będzie 2CC, mamy już wstępnie ustalony termin rozwiązania jak dotram 22 Luty. Będę w 38 tyg. 5 dniu. Muszę bardzo uważać bo każdy dzień jest bezcenny dla Małej:( Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. Ciężko jest. Doktor mówi że najlepiej dotrwać do 35 tygodnia. Pessar będzie wyciągnięty przy CC.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020217 przez moniab26
Martynka__89 dobrze, ze wszystko zostało zauważone na tyle wcześnie, ze jeszcze można coś zrobić, dostałaś leki, założyli ci pessar i leż kochana teraz plackiem a na pewno dotrwasz do końca, trzymam mocno kciuki. Ważne jest też, że masz z lekarzem ustalone co masz robić w razie W, nie będziesz panikować tylko torba w rękę i do odpowiedniego szpitala. Ja mam torbę swoją spakowaną od sierpnia - odkąd wróciłam ze szpitala wszystko sobie naszykowałam, teraz dołożę tylko rzeczy strikte poporodowe - majtki, podkłady itp. i niech sobie czeka. Dla małego spakuję torbę w lutym, żeby sobie nie pomyślał, że już pora wyłazić ;)

Gosia 2712 podobno jak zgaga piecze to dziecku włoski rosną i może coś w tym jest bo mnie Oskarem też paliła jak cholera i urodził się z długimi i gęstymi włosami :laugh: Domek fajny - taki zgrabniutki a piżamka... tez w dechę :laugh:

Jak tam u was przygotowania do świąt? Ja zrobiłam sobie już dzisiaj zakupy żeby przed samymi świętami nie łazić po sklepach tylko skupić się na pieczeniu placków - jak dotąd szłam na skróty i kupowałam gotowe tak w tym roku postanowiłam zabłysnąć talentem kulinarnym i cukierniczym, zobaczymy co z tego wyjdzie, chociaż mój Sylwek jest jak odkurzacz na słodycze to pochłonie wszystko ;)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020248 przez PaulinaJ
Cześć wam :) ale żeście naskrobały. My od dzisiaj w Holandii :silly: Podróż przeżyta :) nie było wcale źle. Mania przespała a ja nawet okej...nie mogę narzekać :)

Natalia1991 współczuje ;-) moja Panna na dzień dziecka w tym roku sobie rękę złamała :whistle: Poszła skakać na dmuchany zamek !!



Natkka no niestety sesje są drogie...a noworodkowe pewnie jeszcze droższe. My teraz robiłyśmy bo były promocje świąteczne :) za 11 zdjęć w sumie zapłaciłam teraz 90zł :P

Clue oni nie zakładają drugiego konta tylko się włamują na fejsa ;-) i to właśnie ta sama osoba...

Martynka powodzenia !! Obyś pozostała 2w1 jak najdłużej :kiss:

Gosia Brzuś słodki :blush:

Ja byłam na wizycie w środę. Bez USG. Pozamykana jestem więc doktor życzył mi szerokiej drogi :) Następna wizyta 6 styczeń. Ciekawe kiedy ustali mi termin CC.
Kolejna pratia fot :)












Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020249 przez PaulinaJ

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020362 przez clue
Martynka, kochana, leż i odpoczywaj, masz pessar, zwiększoną dawkę lutki, przecież dotrwasz do lutego !!
ściskam Cię mocno, z Darii już kawał babeczki :)
aż nieprawdopodobne, że już terminy cc się ustala :) widzisz jak już niewiele czasu zostało :)?
jak tam w ogóle podoba Ci się nowy gabinet?

Gosiu, sexi mamo, postaram się częściej zaglądać :)
ale masz zgrabny brzuszek!
mi na zgagę w pierwszej ciąży pomagały migdały i wyeliminowanie z diety słodyczy i cytrusów.
zauważyłam, że teraz też, jak sobie za dużo pozwolę i nażrę się kinder czekolady, to też mnie pali :P
a co do włosów i zgagi - u nas się nie sprawdziło, miałam potworną zgagę przez całą pierwszą ciąże a moje dziecko po dziś dzień ma mało włosów :P

Paulina, Mania jak zwykle urocza :) świetna z niej mała modeleczka :) ręce układa, noga na nogę założona, pełna profeska :))
będzie miała świetną pamiątkę. Wypoczywajcie w tej HOlandii :)

Natalia, takie urwisy są najlepsze :) ja uwielbiam chrzesniaka mojego męża, jest czasami taki niedobry, wiecznie gdzieś włazi, to drzwi, to tapczan, to parapet, to stół, żywe sreberko :) choć wiem, pewnie jako jego mama inaczej na to patrzysz :P

Monia, ja mam zamiar jutro robić porządki i postanowiłam, że przemaluję lampę w sypialni.
a w niedzielę piekę ciasteczka i jedziemy z młodą po choinkę. Prezenty już od tygodnia czekają. jakoś nie czuję w ogole tych świąt w tym roku.

zaczynają Wam puchnąć nogi/dłonie? mi od kilku dni wieczorem puchną dłonie, muszę obrączkę ściągać, bo mnie ściska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020373 przez malutkamilka
Cześć dziewczyny, jestem i was podczytuje ale jakoś już brak czasu na odpisanie. Męża mam już drugi tydzień w domu i wieczory całkowicie poświęcamy naszej trójce.

W dzień powoli ogarniam a syfu co nie miara bo ciągle coś się wykancza. Ale najważniejsze że drzwi mam w pomieszczeniach.
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Choinkę już wycielismy i ubralismy ale muszę dokupić kwiaty albo kokardy bo mam mało ozdób w kolorze czerwonym i lysawo wygląda.

Poszyłam dwa komplety pościeli dla córci i becik plus ochraniacz na szczebelki i poszwe na kolderke do wózka. Zostało jeszcze obszyte serduszek na baldachimie i będę w nowym roku prac pracować i układać.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020396 przez Martynka__89
Paulina zdjecia super :) jak urodzi się malutka to chciałam bym jakaś sesje dla moich Babelkow. Dziewczyny ale rosną te wille dziecięce:) Clue gabinet doktora T. teraz zwala z nóg:) i nawet parking ma :) nie źle "awansował". Dziś pakuje torbe do szpitala, mąż pojechał z Mateuszkiem na zakupy przy okazji dałam mu liste co potrzebuje do szpitala. Cieszę się bardzo że T. chce być przy moim CC i dobieramy termin kiedy on jest i kiedy już na spokojnie można:) dochodzi do mnie że to coraz bliżej.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020413 przez clue
noooo, z parkingu fest się cieszę, tamte manewry pod starym gabinetem mnie nerwowały :)
T zawsze stara się być przy cesarce, chyba, że ma urlop.
Jak rodziłam córeczke, to dzwonili po niego i przyjechał specjalnie o 23.30.

Malutka - piękna mama, choinka również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020418 przez Martynka__89
T. mówił że w któryś weekend Lutego go nie ma wyjeżdża do Niemiec. Super że dba o Nas :) o swoje pacjentki. Szkoda że przy pierwszej ciąży nie wiedziałam o Nim.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020437 przez Gosia 2712
Hejka :)

Martyna dobrze, ze od razu Ci gin zalozyl ten pessar, teraz bedziesz miec troche ta szyjke zabezpieczona i oby jak najdluzej wytrzymala :) Zaciskaj kochana nogi tylko tak porzadnie :D do lutego musimy wytrzymac wszystkie w dwupaku :)
Slicznego masz brzusia :)

Monia cos w tym moze byc, bo duzo razy slyszalam o tym ze sie sprawdzalo znajomym :) ale ja mam nadzieje, ze ta zgaga mi przejdzie, bo to nic przyjemnego :S
Heh u mnie przygotowania do Swiat stoja w miejscu :S moj M. codziennie w pracy po 10h i jak wroci jest padniety, a ja nie mam sumienia go tak gonic jeszcze do roboty :S Na wigilie jedziemy do moich rodzicow wiec nie musi nic szykowac, troche posprzata w razie gdyby ktos przyjechal i zrobi jedna salatke i kupi kawalek ciasta ... W tym roku skromnie bedzie :)

Paulina udanego wypoczynku w Holandii :) Jej ale sliczne te zdjecia macie :) :woohoo: Mala modelka Ci rosnie :)

Clue no mam nadzieje, ze czesciej bedziesz zagladac :whistle: mi poki co to nie puchna ani nogi, ani rece

Malutkamilka slicznie wygladasz :) fiu fiu :whistle: :P pochwal sie co uszylas :P heh ja tez mialam takie plany z szyciem :whistle: chociaz dobrze, ze zdarzylam kocyki poszyc :)
Sliczna choinka :)

U mnie tez juz stoi :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl