BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1021766 przez PaulinaJ
Gosia bryka fajna :) też braliśmy ją pod uwagę :P

sposoby-na-kolke.pl/
tu można zamówić krople :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021770 przez Gosia 2712
Dobrze wiedziec, ze one sa dobre :)
Paulina a jestes w Holandii to moze warto isc tam do apteki moze tez beda? i nawet czesto taniej wychodzi kupienie bezposrednio niz zamowic ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021771 przez PaulinaJ
No tu są ponoć :) nawet w drogeriach :) muszę się rozejrzeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021775 przez clue
cześć :)

Martynka hop hop? co u Ciebie?

Paulina to szalej tam na zakupach, nie żałuj sobie :woohoo:
a ruszyło coś w sprawie tego ch... facebookowego?

Gosia - wózek śliczny ! mam słabość do szarości :silly: mój wózek też jest szary :silly:

Natkka ja w lidlu czekam na papcie i jakieś takie kąpielowe klapki, mają być jakieś na dniach :) w domu nie używam a do szpitala się przydają :P

kropelek nie kupuję, nie będę kusić losu :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a z praniem zacznę działaś coś pod koniec stycznia. Póki co chcę spakować torbę, siedzi mi to ciągle w głowie.

ja już czekam na jutrzejszą wizytę, bardzo się niecierpliwię :) jutro muszę doprowadzić się do porządku, skosić trawnik i takie tam :D ale ławo nie będzie, już to wiem, na samą myśl się pocę :D :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021779 przez clue
u nas pada śnieg :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021780 przez Gosia 2712
U nas tez pada wlasnie snieg :D

Paulina no to moze znajdziesz je tam :) fajnie by bylo :)

Clue powodzenia na wizycie :) koniecznie daj znac co tam :) ojjj wspolczuje "koszenia" :P hehe idzie sie nagimnastykowac :whistle: tez musze spakowac torbe do szpitala, ale jakos tak zwlekam :S boje sie zeby nie wykrakac sobie tym czegos :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021832 przez studentka dietetyki
Proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021854 przez natkka
clue, ja też nie chcę kusić losu z tymi kropelkami, w ogóle nie kupiłam prawie żadnych leków. Jak coś to aptek w okolicy od groma. Mogłabyś się podzielić informacją w której aptece takie cuda? Może na priv?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021877 przez moniab26
Te kropelki są niekoniecznie dla dzieci - ja sama je biorę jak mam wzdęcia - są bezpieczne także w ciąży więc to żadno kuszenie losu zwłaszcza, że u siebie nie mam takich " złotych " aptek a swego czasu próbowałam podawać espumisan i niby substancja czynna jest dokładnie ta sama to skuteczność Sab nie do porównania, ostatnio wyczytałam, że to kwestia dawkowania, że wystarczy zwiększyć dawkę espumisanu ale ja wolę nie zwiększać sama dawek leków - skoro producent dopuszcza taką ilość substancji to chyba nie robi tego bez przyczyny.

Odebrałam wyniki z wymazu i na szczęście nie wyhodowały się żadne paskudy GBS - Oskarem miałam i dostawałam przed i po CC antybiotyk i mały też zaraz po urodzeniu swoją dawkę musiał przyjąć a teraz wszystko idzie jak w książkach piszą ( odpukać ) :) . Tak więc cierpliwie czekam do 2 lutego na wizytę i staram się nie przemęczać - tzn przestałam już chodzić do pracy, robotę w domu rozciągam więc na cały dzień a i na herbatkę do mamusi w międzyczasie sobie wyskoczę :P a mam jakieś 30-40 m więc wielce się nie zmęczę.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021881 przez natkka
Monia to super, że nic nie wyhodowali. Dziewczyny wy wszystkie już miałyście ten wymaz robiony? Bo ja jeszcze nie i wydawało mi się, że mam do tego jeszcze sporo czasu a tu widać, że nie bardzo.
Może ja w takim razie poproszę ciocię od J. żeby mi kupiła te kropelki i wysłała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021882 przez Martynka__89
Jestem :) dziś mam wizytę o 20 nie mogę się doczekać. Chyba zaczęły się u mnie pojawiać skurcze co jakiś czas (bóle miesiaczkowe) do tego wkładka dość mokra. Ja już zaczynam wariowac:( dziś w nocy miałam taki realny sen że obudzilam się zlana potem. Śpię sobie u siebie w łóżku mąż przytulony do mnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i nagle zaczynan ba niego krzyczeć jak on może na mnie sikac. Dosłownie poczułam między nogami wodospad. Obudził się i mówi że nie jest głupi i w życiu by na mnie nie nasikal. Podnioslam kołdrę, a On do mnie mówi że wszystko jest mokre i że oprócz wody między nogami mam krew. Wstałam z łóżka wyleciała reszta płynów, pozylam się na podłodze i zaczęłam przec. Krzyczalam żeby pogotowie wezwał, główka wyszła. No i się obudziłam, sen był tak realny że na samo wspomnienie mam ciarki. Ciuszki dla malej mam już poprane jeszcze czeka mnie prasowanie drugiej partii. Pierwsza jest już w worku próżniowym i czekają na swoją właścicielkę. Żadnych kropelek nie kupuję, przy Mateuszku nic takiego nie potrzebowałam. Mam nadzieję że tym razem będzie tak samo. Gosia wózek super :) też oglądam w szarosciach. Jeszcze się okaże że nie zdążę i będę pożyczać fotelik do szpitala. Gosia jak by co to tez mam blisko do Bytomia, jak byś chciała na pw mogę podać mój nr. Tel :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021894 przez MatkaWariatka86
Witamy się i My po długiej nieobecności :)
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU :)!! SZCZĘSLIWEGO ROZWIĄZANIA! :laugh: :cheer: :cheer:
Wczoraj miałam wizytę :) Młody waży 1900 i ma się dobrze :) aleeeee śpieszy mu się na świat :( szyjka skrócona :( mam leżeć i nic nie robić bo inaczej szpital:( dostałam lutke da razy dziennie . Jak tam u Was z szyjkami ? ile mierzą? Mam wrażenie że mój Gin dmucha na zimne i w rzeczywistości nie est tak źle... moja ma 28mm a ostatnio miała 34mm. Za dwa tyg kolejna wizyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021899 przez Martynka__89
Chciałam bym mieć taką szyjke, moja ostatnio miała 1.8 i pessar zakładany. Zobaczymy jak dziś.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021910 przez natkka
A ja nie wiem ile ma moja, bo moja gin mówi tylko że wszystko jest w porządku i tyle. Czasem myślę, że może to i dobrze bo ja się nie stresuje, jest dobrze to jest dobrze i nie mam czego porównywać.
Matkawariatka to odpoczywaj :) na pewno wszystko będzie dobrze :] no i młody to już taki konkretny :) jestem ciekawa jak tam Tośka bo ostatni jak ją ważyła to było 1088 g ale o był koniec listopada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021911 przez Gosia 2712
Hejka :)

U mnie dzisiaj jest bialo :whistle: a nie moglo tak posypac w Swieta? :whistle:

Martyna wspolczuje snu :S mi sie dzisiaj snilo, ze jestem w ciazy i krew mi zaczela leciec :S wstalam mokra doslownie :S chyba za duzo o tym wszystkim mysle :S napisz koniecznie po wizycie :)

MatkaWariatka fajnie ze sie odezwalas :) i witaj w gronie krotko-szyjkowych :S wspolczuje, ja od ponad 2 miesiecy nie wychodze z lozka, bo mam juz rozwarcie i szew zalozony na szyjke, wiec wiem co to znaczy :S teraz to nawet nie wiem ile ma moja szyjka, ale 4grudnia przed zalozeniem szwu miala 25mm

Natkka ja tez jeszcze nie mialam tego wymazu robionego...

Monia fajnie z e wyniki super :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl