BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1029627 przez Karii
Super że udało się umówić na usg, ja dzisiaj miałam wizytę wszystko ok, kolejna 4 marca ( żeby było śmiesznie w moje urodzinki) wtedy będzie ktg i wizyta. Ktg będzie teraz raz w tygodniu aż do dnia porodu, a jak to u Was wygląda? Do mnie przyszło dzisiaj zamówione łóżeczko dla Frania, niestety kolor jest inny niż był zamówiony i musze odesłać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029629 przez Heathera
Mikulinka super, że się umówiłaś na usg :) Ja mam w poniedziałek :)

Karii ja nie wiem w sumie jak to u nas jest z tym ktg bo z wiktorem jak byłam w 36 tygodniu trafiłam do szpitala więc tam mi robili a po wyjściu nie doczekałam się wizyty u gin bo już urodziłam więc sama jestem ciekawa jak to będzie

My dziś po obiedzie pojechalismy do Biedronki :) Kupiliśmy adidasy dla małego bo były za 4 dychy świecące, kilka rzeczy do domu i spożywkę no i z Dady był fajny zestaw patyczków dla niemowląt i wacików za 5 zł więc już kolejne rzeczy z wyprawki mogę odhaczyć :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029630 przez Wietrzyca
Mikulinka, super, że udało Ci się umówić to usg! :)

Karii, u mnie jest tak, że wizyty mam co miesiąc, a od 35 tyg chyba już co 2 tyg lub co tydzień, zależy co gin wymyśli. Ale na ktg dopiero w 38 tc chyba wysyłają.

Heathera, ja ostatnio z dady kupiłam podkłady i pamperchy w promocji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029631 przez Heathera
Wietrzyca nom niektórzy niby na pampersy z Dady narzekają ale u nas z Wiktorem się sprawdziły. Na początku używałam Pampersów ale po miesiącu przeszłam na Dadę i były nawet bardziej chłonne niż Pampersy i przede wszystkim cena fajna szczególnie jak właśnie promocja się trafi :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029635 przez Pumcia
Kurde a ja nawet na liście nie miałam pieluszek hahahhaha zupełnie mi z głowy wypadły :) no tak pampersy :whistle:

Wietrzyca mam pytanie odnosnie tego szkolenia Bezpieczny Maluch - czy raczej kobiety chodzą z facetami czy same ? i jak z mężem to przy zapisach trzeba podac liczbę osób ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1029636 przez Wietrzyca
Pumcia, faktycznie zdecydowana większość dziewczyn była z facetami, ale same też były, była nawet jedna z tatą (...albo tak mi się wydawało :P). A tam przy zapisie na stronie się podaje, czy będziesz z osobą towarzyszącą :)

Heathera, moja siostra bardzo chwali Dady, innych już nie kupuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029637 przez Karii
Ja przy Adasiu używałam na początku pampersów s po jakiś 2-3 miesiącach przeszłam na dade, były ok chociaż nie wiem czy rozmiar troche ma znaczenie bo np. pantsy dady (majteczki) były słabe, bardzo sztywne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029649 przez Mamusia
My też tak po miesiącu na dady przeszlismy bo tamsze a prawie takoe same jak z pampersa....

A ja dzisiaj wieczór miałam typowo do płaczu i wszystkiego już mam dosyć.... A.... szkoda gadać....
Ja teraz wizyty mam już co dwa tygodnie... teraz będę miała w poniedziałek razem z USG....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029651 przez koticz
Ja przy corce uzywalam tylko dady i teraz tez kupilam newborn z dady jesli nie bedzie zadnej wysypki to bede uzywac.Ja tez kupilam paczke tych patyczkow z wacikami,podklady do przewijania i 4pack chusteczek z pojemniczkiem a widzialam dzis plyn do prania lovela po kilkanascie zl jesli ktoras uzywa:) juz mam w wiekszosci popranr i poprasowanr ubranka.Czekam na paczke od kuriera bo zamowilam dla corki koldre i poduszke (dzis przyszly) oraz poszewki.Jonek dostanie w spadku po niej.Tak samo z recznikami ona dostanie nowe,zwylke jak dla doroslych a on w spadku te z kapturkiem.Jeszcze musze kupic stojak pod wanienke,jakies bawelniane pantalony na po porodzie,ze dwie pary cienkich rajtuzek i wziasc sie wreszcie za te kocyki z minky.Wybrany juz mam wzor tylko nie moge sie zebrac za zamawianie...Najchetniej to bym sie tam do tego dostawcy przejechala bo nie mam daleko ale sie jakos zebrac nie moge.

Pierworodna ma w marcu urodziny i musze ogarnac prezent dla niej i imprezke urodzinowa :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029653 przez natB
Podczytuje Was cały czas:)

Coś wiadomo o Marcie ? Takie informacje mnie stresuja, moja koleżanka z Łodzi, z którą miałyśmy razem rodzic, urodziła Tymonka w 33 tygodniu...napisała mi, że jest ok i wysłała zdjęcie.. Synuś jest bardzo malutki, ale zuch chłopak.. Odezwę się do nich pod koniec tygodnia :) Basia miała cc wiec niech odpoczywa...

Co do ktg ja juz mam od 30 tyg. Na każdej wizycie u swojej gin, zresztą idę jutro do lekarza i będe się poradzac gin, gdzie mam rodzic.. Jakoś ta łódź mnie okropnie przeraza eh..

Jeśli chodzi o pieluszki, jedna paczkę kupiłam z dady druga pampers :).. Przy Władku na początku używałam pampers, a później dada :).. Nigdy nie mieliśmy problemów z odparzenia, ale też może dlatego że bardzo często zmieniałam pieluszki, a nie na zasadzie aż napecznieje do granic możliwości hehe :P

koticz ooo to czeka jeszcze Was imprezka heh :) fajnie..U nas imieniny Władka w kwietniu, ale prezent dostanie od siostry większy, jak mała wróci do domu :) będzie się cieszył :).. Zresztą siostra musi się wykupić w łaski :P

Wczoraj mąż był w przedszkolu pytać o miejscach, ale oczywiście nikt nic nie wie, tylko Pani dyrektor yhm :/.. A Pani dyr pracuje do 13 :P a mąż do 15, zanim dojedzie do przedszkola jest przed.16.. Mało tego wczoraj jak tam wjechał uwaga była tylko dwójka dzieci..Aaaa ja się pytam, czy Ci rodzice nie pracują?! Wład znowu będzie najbardziej poszkodowany, bo on do.przedszkola będzie jeździć przed 7, a wychodzić przed 16 euh...No, ale my tak pracujemy eh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029656 przez Wietrzyca
NatB, mój kolega w jednej z podkrakowskich wsi usłyszał, że przedszkole gminne działa do 15:00, i co to za rodzic, co do 15 dziecka nie odbierze (a on zanim z centrum z pracy dojedzie to już jest 17:00, więc nie jest dobrym rodzicem). Panie przedszkolanki przecież też chcą iść do domu, hardcore :P
Dał dzieci do miasta do niepublicznego, no bo bez jaj :laugh:

Marta nie pisała żadnych nowości o sobie. Tyle że rozmowa o wodach płodowych się wywiązała to uczestniczyła :)

Pozdrów koleżankę i życzę jej i synkowi dużo zdrowia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029658 przez Mikulinka
Halo listę obecności podbijam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029661 przez Karii
Z tymi przedszkolami y tak jest jak pracowałam to Adasia woziłam do przedszkola przed 7 i wtedy były łączone grupy a i tak były 3-4 dzieci. Teraz jak jestem na zwolnieniu wożę go po 8 to już jest tylko jego grupa i ok 10-15 dzieci. Adaś dużo chętniej chodzi przez to. Ja dzisiaj mam dzień leniucha, w mieszkaniu ogarnięte, obiad gotowy, mam prasowanie ale to poczeka na męża. Adaś urodziny ma 21 kwietnia, koniecznie chce mu je wyprawić ale nie wiem czy troszkę nie przesunę na początek maja aby Franio miał minimum miesiąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1029664 przez natB
Jaja sobie robią te przedszkolanki...
Zresztą
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1029670 przez Wietrzyca
NatB, takie historie to można mnożyć :) heh. Jaja sobie robią.

Karii, ja jeszcze 16 kwietnia na wesele idę :laugh: jeśli tylko będę jeszcze w dwupaku :)

Hej Mikulinka, jak się Twój dzień zaczyna? :)

Też łapię dzisiaj dzień leniucha. Wstawiłam pralkę, a do reszty nie mogę się zmobilizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl