BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029754 przez Karii
Mi tez kompletowali przesyłkę 2 dni i trzeciego dnia doręczenie było, ja do pupci kupiłam linomag a w razie wypadku sudocrem, z Adasiem też to używałam i nigdy nie było żadnych odparzeń. Mam nadzieję ze tym razem też nie będzie do tego skłonności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029755 przez natB
Co do rozstępów to niestety nie ma reguły. Bo geny i tak zazwyczaj robią swoje... Ja ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie nabawilam się żadnego rozstępu. No ale taka już moja uroda, zresztą smaruje się tylko oliwka dla dzieci ;)

Jeśli chodzi o testy kosmetyków dla maluchów itp ja polecam sprawdzać na srokao.pl :) wszystko tam jest... Kurna nadrobie.Was później ciężko się pisze z tego tel eh :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029773 przez koticz
Ja tez polecam linomag na poczatku uzywalam tego z misiem i rozowa nakretka
,sudocrem na zaczerwienienia.Jesli zdazylo sie odpazenie to najlepszy na swiecie jest tormentiol!


Ja jeszczebo pakowaniu nie mysle :/

Moja corka ma ur. 4 dni (w tym roku 5dni) po swoim tacie :) a syn bedzie mial plus minus 2 tyg przede mna :) cala 4 z pierwszej polowy roku :) biegam po sklepach w poszukiwaniu prezentow dla nich a dzis w pepco kupilam malej ciuszki na impreze.

My tez bedziemy kupowac prezent od Jonatana dla Jagody oraz planuje namowic Jagode zeby kupila cos od siebie dla Jonatana :) i niech sie wymienia przy pierwszym spotkaniu :) ostatnio corka tarmosila mi brzuch mowiac "Jojek ja chce bawic a ty spisz" <3





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029783 przez Wietrzyca
Dzień dobry, jak spalyscie? :)

Zosię obudził właśnie taty budzik, no co się tu dzieje! Ja już nie pośpię dzisiaj, tak się rozbrykala i Was wita :P

Koticz, pochwal się strojem dla małej na imprezę.
A to zawołanie że Jonek śpi - przeslodkie! :)

NatB, Heathera , ależ Wam zazdroszczę z tym brakiem rozstępów... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029784 przez Mikulinka
hejo
A dzięki nawet całkiem po ciężkim dniu padlam . Coraz ciezej mi jest i takie "wyprawy " muszę odchorowac . A dziś zapowiada się kolejny dzień podobny do wczorajszego. Od rana musze leciec do spółdzielni(a to jest kawalek drogi ) a popoludniu usg. No waśnie mała coś mało się rusza albo ja taka zaganiana ze niezauwazam ....
Dobrze ze dziś to usg. może mnie to uspokoi .. bo już myślałam o kupnie takiego cuda do mierzenia tętna płodu ..
Wczoraj weszlam do smyka i upolowalam dwa pajace 56 za 3 dychy .. Szukalam bodow kopertowych sle nie mieli ...A no i kupiłam paczkę dad (ostatnia) .
Co do rozstępów to ja jestem jak tygrys ...
Miłego dnia laseczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029786 przez Wietrzyca
Mikulinka, to czekamy na wieści z usg! :)

Ja miewam takie dni, że mała się mało rusza, nie wiem od czego to zależy - chyba od ciśnienia i pogody :P. ostatnio moja mama próbowała ją poczuć przez prawie godzinę i nic! A przyszła w domu 22:00 i wtedy mała się łaskawie odezwała ze zdwojoną siła :P dzień do dnia nie podobny.
Ale jak ją zobaczysz na usg to na pewno będziesz spójnejsza :)

Czyli tygryskowych mam jest więcej :) niech żyją tygryski!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029798 przez Heathera
Hejoo
Ja znowu nie mogłam zasnąć długo i się kręciłam :/
Dzisiaj muszę poodkurzać i obiad dokończyć no i czekam na rzeczy dla psa bo mają dzisiaj przyjść :) A tak poza tym nudy

A jak tam u Was ?

Mikulinka daj znać po usg :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029804 przez natB
A my dziś z Władem w domu :)... mały nie chciał iść w środę do żłobka, więc mu wychowawczo obiecałam, że w czwartek i w piątek zostanie ze mną w domu :P :P hehe... no i tym sposobem dziś jestem na pełnych obrotach :)... pogoda cudo, więc godzinę spędziliśmy w ogrodzie :D Wład chodził od krzaczka do krzaczka, gonił koty, a ja siedziałam na ławeczce :P... ok idę na obiad i zaraz Was nadrobię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029806 przez natB
Ej ej z tymi tygrysami to nie przesadzajcie :P... błaaaagam :)... to jest piękny stan no i niestety z rozstępami trzeba się liczyć :)...

I ja mam dziś usg i wizytę na 17:20, pewnie wejdę do gabinetu ok. 19 :D znając ,,lekki" poślizg mojej gin :)... mamy dużo do pogadania dziś.. mam nadzieję, że mi pomoże i rozwieje wszelkie wątpliwości :)...

Ja kupiłam od koleżanki 3 pary butków :) w tym dwie nowe :) i to z przesyłką za całe 15 zł :D :D




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029822 przez Mamusia
To ja dopisuję się mam mających rozstępy ja je mam od pleców już mi sie zaczynają niestety i ramiona i piersi również tygryskowe....

Mikulinka pisz jak dzidziol :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029833 przez Mikulinka
hej hej no ja tylko na chwile bo mam tu w domu małe tornado które mnie już wykańcza ...
Więc córka zostaje córką jak widać na załączonym zdjęciu ... :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029841 przez Wietrzyca
NatB, toż przecież mówię, niech żyją tygryski! :)
Super deal tymi bucikami!

Mikulinka, super zdjęcia! I buziak ładny, cieszę się, że jest ok :)

Mamusia, a po pierwszej ciąży też tak miałaś?

Oto efekty mojej pracy nad ścianą, plus mąż powiesił półki :) pokój będzie ogarnięty, jak w dużym będzie szafa w końcu :P



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029842 przez Pumcia
Nat - ale słodkie te buciki, piękniutkie :woohoo:

Mikulinka - tylko się cieszyć, ze jest wszystko w porządku :silly:

Wietrzyca - wow ale suuuuuuuuuuper - masz dziewczyno talent :woohoo: :whistle:

A ja byłam dziś na szczepieniu z chrzeniakiem - przyszłym :O) i wiecie co ? 1 zastrzyk to szczepionka 5 w 1 plus druga przeciw żółtaczce - siostra zapłaciłą 120 zł - to chyba normalna cena co ? Słyszałam wczesniej, że one są strasznie drogie więc się zdziwiłam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029849 przez Mikulinka
Dzień dobry :)
Jak nocka?
NatB bucki fajowe nic tylko ubierać i chodzić na spacerki :D
Wietrzyca superowy pokoik a drzewo czaderskie .
Co do szczepień to ceny sa zróżnicowane zależy od producenta ;) ale jeśli ktoś nie wie to dla wcześniaków szczepionki sa darmowe tj, pneumokoki i 1w5 . Pumcia ja płaciłam dla Adasia ( bo jeszcze nie było 5w1 darmo ) 180 za 5w1 . Także trzeba się dowiadywać . Można samemu tez zamówić w aptece bo czasem to wiesz przychodnia ma zyski od każdej szczepionki a ceny nie zawsze maja tanie .
Marta co u Ciebie ? Zaglądasz tu jeszcze?
Ja zaczynam dziś trochę pakowanie do remontu ...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029851 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki, dzień dobry.

Jak ja się wczoraj do spania nie mogłam ułożyć, każda pozycja była zła. Ale jak się już udało, to padlam. ;)

Pumcia, z tymi szczepionkami to jak Mikulinka pisze, zależy jaka i gdzie. Bo czasem możesz nawet kupić sobie sama w aptece, a czasem przychodnie ich nie chcą, bo nie chcą brać odpowiedzialności np za zły transport przez rodzica (u mojej mamy w przychodni tak jest). Takze trzeba się wcześniej dowiedzieć. No i w zależności od przyjętego planu szczepień, kilka szczepionek ma dawki przypominające (wydatek x razy), a do tego te pneumokoki i rotawirusy są drogie, bo dla dzieci urodzonych w terminie są pełnopłatne. Wiem że siostra z chrzcin na to przeznaczala.
Choć niektóre gminy sponsoruja dzieciom rotawirusy z tego co wiem, trzeba się już w gminie rozpatrzyć.

Mikulinka,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja jeszcze wczoraj w biedro kupiłam te chusteczki 4pak, jeszcze się załapałam na promo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl