BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029673 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki, wieści od Marty


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029677 przez natB
Ale mnie krzyż pobolewa dziś yhhh miałam poodkurzac, ale na razie siedzę i odpoczywam...

marta jesteśmy z Tobą ;).. Co do wód tak mi sir właśnie wydawało, że długo i tak nie będą jej trzymać i malucha... Dadzą radę na pewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029686 przez Heathera
Z wizytami to u mnie patrze w ogóle inaczej niż u Was bo ja od zawsze mam wizyty co 2 tygodnie, ale usg tylko 3 razy w ciągu całej ciąży. Po jednym w każdym trymestrze. A z ktg własnie tak jak pisałam nie wiem jak jest

Koticz u mnie podobnie, pościel dla synka kupiłam nową a jego starą zostawiłam dla córki :) To będziesz imprezkę miała. U nas w marcu urodziny męża są więc też trzeba będzie coś przygotować :)

natB U nas Wiktor też w sumie najdłużej w przedszkolu siedzi. Mąż wozi go przed praca o 6:45 tam są czyli jak właśnie przedszkole się otwiera więc jest pierwszy, czasem jeszcze z 2 dzieci jest. A odbiera go po pracy czyli tak ok 15:10/15:15. Przedszkole niby otwarte jest do 15:45 ale jak mąż po synka przyjezdza to czasem jest już sam, a czasem jest może z 3 dzieci więc też się dziwie że rodzice chyba nie pracują ;O

a u Marty w piątek będzie 34 tydzień bo pisała więc już nie jest tak źle.


U mnie wczoraj była nieciekawa noc. Zasnąć nie mogłam kręciłam się z boku na bok i było mi ciężko chyba mała mi coś gniotła :/ Poza tym wiczorem zaczęło mi tak jakby piec skóra albo drętwieć tuż pod piersiami :/ Miała któraś z Was coś takiego ? Coś mi się przypomina że w pierszej ciązy też chyba tak miałam ale nie pamiętam dokładnie :/

U mnie też dziś dość leniwie. Wstałam dopiero po 11 przez tą ciężką noc. Pralkę wstawiłam więc muszę rozwiesić. Śniadanko zjadłam i muszę obiad zrobić. Dzisiaj bitki z sosem i z ryżem :) Po obiedzie pewnie z młodym do biblioteki skoczymy bo już książki wyczytane ma i tyle będziemy odpoczywać

A i stwierdziłam że zacznę pakować torby do szpitala. Nie mam jeszcze kilku rzeczy ale spakuje to co mam. Bo tak jak w przypadku Marty teraz to nic nie wiadomo kiedy nas złapie i się zacznie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029691 przez Pumcia
Marta ściska, krzyżuj nogi - niech posiedzi maleństwo ile tylko będzie można :)

Heather a- ja właśne dziś tez się wzięłam za pakowanie :) Patrzę na rozpiskę - kurde 2 pary kapci ? a bo jedne pod prysznic - no tak :)

Kurcze myślałam, że wezme większośc z domu a tu - problem. Pizamy już dawno kupione ale reszta ? Szlafrok kupiłam nowy cienki bawełniany ( jak w załączniku ) bo mam tylko bardzo gruby z froty. Musiałam kupić ręczniki bo moje się nie nadają do szpitala :ohmy: klapki pod prysznic wezme ale kapcie ? kurde tez mam tylko takie grube włochate a reszta japonki :pinch: o matko. Dobrze, ze zauważyłam . . .A dziewczyny tantum rosa w saszetkach brać ze sobą ? i starczy mi 6 saszetek jak myslicie ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029699 przez Heathera
Pumcia nom ja właśnie dzisiaj torbę wyprałam tą co dla nie rzeczy spakuję. Fajny ten szlafrok :) Ja mam taki właśnie gruby ale nie będę kupować nowego bo i tak w szlafroku tylko do łazienki będzie się szło a na sali można w koszuli. Klapki japonki mam właśnie pod prysznic a kapcie mam z avonu, mozesz kupic jakies takie nawet w markecie tanie tak chyba lepiej bo w japonkach to bez skarpet będziesz musiała.
Ja tantum rosa biorę. Myślę że 6 starczy, Ja pamiętam że brałam pół saszetki rozpuszczałam i miałam na jedno mycie, więc saszetka na dzień mi starczała a w szpitalu przeważnie się jest z 3 dni chyba że jakieś komplikacje.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029702 przez Pumcia
Heathera Ty po raz drugi więc Cię pomęczę :P a od razu na wyjście ubranie tez pakujesz ? Czy mąż Ci dowiezie pozniej ?

A zwykłą bielizne dopiero na wyjscie prawda ? czy dalej się nosi te poporodowe - sory za głupie pytania :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029703 przez natB
pumciapowinno starczyć... tantum rosa to zbawienie na prawdę :)... octenispet+
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Szlafroczek pierwsza klasa hehhe :D :D nonono :D jak na wybieg :D...

kutwa jak mnie dziś krzyż boli aaaaa....

Uwaga patrzę na niedopakowaną torbę i zaraz chyba ją dopakuję....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029705 przez Mikulinka
hej j TAK NA SZYBKO ... Wietrzyca ja o tym wózku myślałam.... dziś zalatana jestem i do tego pada śnieg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029706 przez Pumcia
Nat - octenisept tez ? a myślałam, że to tylko do pępka dla małego :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029711 przez natB
pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ale jestem zła z powodu tego telefonu nooooszzz kurna mać :/ :/ :/ :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029713 przez Heathera
Pumcia Ja ubrania sobie i dziecku na wyjście pakuje do fotelika i to mi mąż przywiezie bo nie chce mi się tego targać i trzymać na sali. A bieliznę po porodzie to ja biorę majtki poporodowe takie jednorazowe, ale wiem że niektóre biorą np zwykłe bawełniane i na to podkład/podpaska wiec kto jak woli.

natB szkoda telefonu no ale tak jest z tymi rzeczami materialnymi że czasem się psują. Ja mam samsunga ale chyba nigdy więcej takiego nie kupie bo co raz się zawiesza

U nas padał grad, potem śnieg i znowu grad

Ja tantum rosa 2 razy dziennie się podmywałam , ale jeszcze do tego płynem intymnym ze dwa razy



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029715 przez Pumcia
Heathera to mi rozjaśniłaś bo ja kupiłam podkłady poporodowe i 6 par majtek wilorazowych siateczkowych do tych podkładów więc ich będę używac a nie cisnąć się w swoje :evil: swoją drogą - jakoś wyobrażnia mnie poniosła i ciekawe czy jakaś mamusia mądra podkład poporodowy na stringi nakładała ? buahahahahaha o kurde powiedziałam to głośno ? :evil: :evil: :evil: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A z ubraniami zrobię tak jak Ty, bo bez sensu torbę sobie zawalać :)

Nat - octenisept spakowany :P a z telefonem - złośliwość rzeczy martwych :evil: nic Ci nei działa ?Bo u mnie poszedł dotyk razem z szybką i nie mogłam nawet odbierać połączeń :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029718 przez Heathera
Pumcia hehe pewnie są takie agentki co tak robią :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029721 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029722 przez Mikulinka
ja dziś niczym struś pędziwiatr :D .. z zapytaniem o krem do buzi ( wiem powinnam wiedzieć :blush: ) .. przy synku od razu leciał ten.. www.ceneo.pl/26067157 bo gorąco było ... a teraz mam dylemat kupować ten czy inny ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl