BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 1 tydzień temu #1033540 przez Mamusia
U nas z karmieniem super..... :) w tydzień mała przybrała ponad 300g... :)
Jem też ostrożnie Ale bez przesady... :)
Co do straconych kilogramów to przytylam ostatecznie do 114 kg A dzisiaj się wazylam i jest 98 kg więc kroczek po kroczku schodzimy z wagi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033561 przez Pumcia
Mikulinka dziękuję ze pytasz :) o dziwo dobrze się czuje, mąż jest więc nie mam co już się oszczedzac : 0). W nocy miałam dość mocne skurcze, myślałam że się rozkręca ale niestety nie - przeszly :)
Byłam wczoraj na wizycie u gin to szynka ma 2,5cm czyli mi się skraca, Szymon Waży 3100 :laugh: także myślę że przejdzie spokojnie :)

Koticz a jak u Ciebie ?

Kurczę dziewczyny chciałabym mieć to już za sobą i pogadać z Wami o karmieniu kupkach itp :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033562 przez Karii
Oj Pumcia juz niedługo, jeszcze chwilka i będziesz tulić maleństwo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033566 przez JoanaG
Pumcia jeszcze moment :) zaraz będzie cycuszek, pępuszek, kupka :D

ubiorę chyba Konrada jak się obudzi zaraz i podrepczemy trochę na dwór, słonko się rozkręciło :) miłego dnia mamuśki :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu - 8 lata 1 tydzień temu #1033568 przez JoanaG
a w ogóle chciałam poruszyć temat może dla niektórych ważny dla niektórych nie, ale zaznałam szoku haha moja mama żywo zabrała się za organizację chrzcin Konrada, bo okazuje się, że żeby zorganizować taką imprezę to trzeba odczekać niemalże jak na wesele jeśli chodzi o lokal :laugh: mały miał troszkę ponad tydzień jak moja mama rezerwowała lokal, dobre co? a do imprezy naprawdę jeszcze kawałek czasu, bo 26.06,a ceny od talerzyka- serio jak na wesele obiad + kilka przystawek+ napoje+ ciasto i tort 140zł/os... tragedia haha





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033569 przez Karii
O no to faktycznie sporo, my planujemy jakos w sierpniu chyba mam nadzieję ze jednak u nas będzie troche taniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033618 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jonatan wazy ponad 3600,na ktg cisza i spokój.Jesli nie urodze to za tydzien mam znow udac sie do szpitala na ktg i usg.termin mam w nastepna srode,wiec zobaczymy :)

Próbuje właśnie namówić pierworodna zeby sie ubrala i przejdziemy sie na dwor przewietrzymy sie troszke Za nami ciezka noc.Jagodka miala zle sny wiec spala w moim lozku a ja spac nie moglam bo mialam wrazenie ze Jonatan mi na plucach lezy i strasznie sie umeczylam...

My chrzciny planujemy na sierpien.Ojciec chrzestny pracuje w UK a chrzestna we wrześniu leci na kolejne chrzciny tez do UK wiec musimy sie do nich dopasowac.Jagoda miala w malej knajpce chrzciny.Jonkowi wolalabym robic w domu i poprostu zamowic katering.W domu bedzie latwiej zapanowac nad dziecmi (glownie mysle o Jagodce) no i taniej zdecydoawanie.zobaczycie co sie bedzie dzialo przed komunia...moja kolezanka ma juz zarezerwowany lokal od kiedy corka poszla do 1klasy a i tak lekko nie bylo...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033626 przez natB
To jeszcze dwie nierozpakowane tak?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do Chrzcin no nam się nie udało ochrzcic Helenki w szpitalu.. Myślałam, że to nie będzie potrzebne...Liczę, ze Bozinka nad nami czuwa... Chrzciny zrobimy pewnie jakoś w maju, w knajpie, nie będzie mi się chciało latać przy garach...
Ceny jak na wesele to fakt, ale jakoś się przeżyje ten wydatek :)..

Nas po powrocie do domu czeka dużo załatwiania. Lekarzy, położna przyjdzie, musimy małej pesel wyrobić, mamy kilka skierowan do specjalistów euh no i obiecałam, że po operacji pokażemy się na oddziale neonatologi :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033940 przez Pumcia
Dziewczyny już 3 razy do Was pisałam i zjada mi posty :/
Szymek urodzony 22. Przez cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033941 przez Pumcia
Waga 3100, 53 cm .
Mam sprawę które mleko polecacie do dokarmiania? Bo chyba mam za mało :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033952 przez Heathera
Pumcia Gratulacje :)
Ja dla Wiktora dawałam mleko Bebiko, ale to jak już miał pół rok, u nas akurat się sprawdziło, ale może niech inne mamy też się wypowiedzą :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033956 przez Pumcia
Mały nam schudl do 2800 i mówili żebym dikarmiala bo mam po cc malo pokarmu. Mam Babilon pepti 1 dha ale to dla uczuleniowcow
. Wczoraj w domu karmilam ale nie zdarzył zjeść już kupka i znów głodny- ponoć jest bardzo lekko strawne a ja takiego nie potrzebuje- dostałam je, myślałam że będzie ok ;)
Dziękuję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034008 przez JoanaG
Pumcia Bebilon ProFutura jest treściwsze. Nie poddawaj się, na pewno będziesz miała morze pokarmu ale musisz popracować nad nim. Doj się laktatorem co 3h 7-5-3min tzn 7 min jedna piers, 7 druga, 5 jedna, 5 druga, 3 jedna 3 druga i pij dużo wody i soków jabłkowych 100%. ze mną w sali leżała dziewczyna po cc i jej laktacja wynosiła zero,ale razem walczyłyśmy i ruszyła dziewczyna w kopyta :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034019 przez natB
pumcia U mnie laktacja mimo SN ruszyła późno bo w 3-4 dobie.. Ale też mała przystawialam jak była na neonatologi i ściągalam w domu laktatorem co 3 h nawet w nocy.. A pokarm mam i to chyba sporo, bo przybiera mała pięknie na wadze... jeśli masz siły i chęci to walcz :) . Uda się :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1034023 przez Pumcia
Ruszyła i moja łaskawa laktacja :) mam sporo mleka, mały się najada a nawet chyba zacznę ściągać :) bo trochę twardnieja. Daje mu jeden cyc do jednego karmienia - cieszę się że poszlo bez większych nerwów.
A jak Wy się czujecie, jak maleństwa?
Ale mi szybko zlecial pobyt w szpitalu. Nie wiem czy post poszedł ale pisałam ze wody mi odeszly, niestety skurczy irozwarcia brak. Lekarz powiedział że tniemy bo szyjka jest wysoko i bez sensu mnie męczyć. Godzinę później byłam już na stole :)
Najlepsze jest to że śmiali się ze chyba była pełnia bo przyjęli aż 8 porodów tego dnia i kilka musieli odesłać bo już miejsc w klinice nie było. Ja byłam ostatnia przyjęta :) Boże aż boję się pomyśleć jakby mnie mieli odesłać do naszego państwowego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl