BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 5 miesiąc temu #1047416 przez kameame
Oj tak, pływanie super :) ja z mezem jesteśmy instruktorami pływania i mamy tez specjalizacje dla niemowlaczkow :) kąpiel krótka bo tylko 20 min, ale na pierwszy raz wystarczy (max 30-35 min) obowiązkowo po takiej kąpieli pół godzinki na kanapach w holu basenu, także cała otoczka przed u po trwała dłużej ale warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047422 przez magmus88
Jej kame! Ale super! :) Sama bym poszła z maluchem ale nie mam stroju hahaha. Musiałabym zacząć od siebie ;)

Smerfetka, opowiadaj co to się u Was wydarzyło...

A ja mam katar :( łeeeeeee

Dziś byliśmy na kontroli bioderek :) wszytsko ok. Już nie musimy się pokazywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047434 przez Sevilla
Madziu u nas w porządku. Basiek ćwiczy na macie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047435 przez Sevilla



Ja się w szycie wciągnęłam, więc w wolnej chwili albo szyje albo sprzątam, a że Basia mało śpi w ciągu dnia to mam istną gonitwę.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047566 przez magmus88
Sewi - słitaśna ta Twoja Basieńka :) Pokaż nam rodzeństwo! :)

Madzia Ty tak samo :P

Poza tym zaktualizujcie suwaczki, żebyśmy wiedzieli ile te nasze maleństwa mają :)

Ja dziś mam odwiedziny. Przyjdzie do nas moja przyjaciółka. Mąż w pracy więc sobie pogadamy ehhe :)

W Sobotę idziemy na 8 urodziny moich chrześniaków. A w niedzielę do rodziców na barbórkę :)

Ostatnio kupiłam półki małemu do pokoju bo takie łyse ściany mieliśmy. Dziś mąż przed pracą przykręcił.... Ale się mały uplakał boroczek.... wystraszył się wiertarki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047613 przez madzialenka
Magmus J na tle nie mogę coś suwaczka zmienić a przy lapku nie pamiętam kiedy siedzialam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047737 przez magmus88
heja :)

No to Madzia - najwyższa pora zasiąść do kompa :D

My dziś idziemy na urodziny :)

A zaraz się wybieramy na spacerek... ostatnio byliśmy trochę uziemieni....

A jakie są wasze plany na dziś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1047743 przez madzialenka
Ja sprzątanie pranie prasowanie spacer zakupy czyli nic nadzwyczajnego;) później zmmlodym porobie jakieś plastyczne robótki bo musi pocwiczyć manualnie bo mankut z niego i rączka ciężko jeszcze chodzi mu;/ mam za sobą pierwszą wywiadowke;))

Magmus a czemu uziemieni?; ( pokaż półki i gdziemkupilas powiedz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047832 przez Sevilla
Magmus a tu moja starsza pociecha, oczywiście w dresiku mojego dzisiejszego wykonania. I gdyby nie ten dresik, to nie wiem czy dałby sobie zrobić zdjęcie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047834 przez magmus88
Hejka :)

My mieliśmy dość intensywny weekend hehe. albo nawet tydzień hehe.

Zaczęło się w czwartek.... odwiedziła nas moja przyjaciółka, w piątek byli teściowie, w sobotę byliśmy na urodzinach moich chrześniaków a dziś u rodziców z okazji barbórki.... Jutro znowu mamy fitness, we wtorek prawdopodobnie szczepienie, w środę znowu fitness a w czwartek kontrola w poradni rehabilitacyjnej... a w sobotę urodziny siostrzeńca ehhehe.

Cornick - jak tam Wasza rehabilitacja??

Nie wiem już czy się chwaliłam... Mały potrafi się ładnie przewrócić z plecków na brzuszek. Co prawda póki co tylko na jedną stronę ehe ale jest to już nasz sukces :) i coraz częściej chwyta stópki! :)

Sewi.... Ty chyba żartujesz, ze Twój maks ma 3,5 roku.... chyba suwaczek Ci źle działa heheh. Matko jaki kawaler! Powiedziałabym, ze ma z 8 lat! Patzrąc na to zdjęcie - taki dorosły :) A co do dresiku?? Piękny!!!!!!!!!!! Jesteś krawcową? Czy to tylko taka pasja? Świetny, na serio :) i super myszki :)

Madzia - półki kupiliśmy w black red white. A uziemieni byliśmy przez pogodę.... osiedle nie odśnieżóne... wózkiem się przedostac - tragedia!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047858 przez Sevilla
Magmus suwaczek nie kłamie mój kawaler ma 3,5 roku. Zaufaj nie odbiega od swoich rówieśników. Tak już wyglądają trzy latki. Dopóki nie urodziła się Basia wydawał mi się że on taka jeszcze mała istota, a jak urodziła się Basia to dopiero zauważyłam jakiego byczka mam w domu.

Krawcową nie jestem. Raczej samoukiem. Moja babcia jest krawcową, więc zmysł mam chyba po niej. Teraz chce się zająć szyciem na sprzedaż.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1047859 przez magmus88
Sewi - mam takie odniesienie, że mój siostrzeniec teraz w neidziele będzie kończył 3 latka.... Chyba, ze te zdjęcie tak wyszło, ze wygląda na takiego faceta :) No ja też pamiętam ten moment jak mały przyjechał pierwszy raz odwiedzić Bartka.... jaki wydawał się "wielki"! A wcześniej też taki maluch.

Szyj, szyj... teraz ma to wzięcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048048 przez madzialenka
Magmus ładne półki ;))

Sevilla no to teraz widać jak dużo wolnego czasu miałaś że szycie wkradlo się jeszczew harmonogram dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048049 przez Sevilla
Haha no Madzia o ile czas po 20 dla siebie się liczy to od tej godziny mam go mnóstwo aż do 6.30 z przerwami na karmienie Bachulca :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048061 przez madzialenka
Hahaha Sevilla ale mam nadzieję że w porywach też śpisz?;) ją jestem śpioch i za nic nocy nie oddam kiedy mogę pospac zwłaszcza ze swojego czasu miałam megaproblemy ze snem i wtedy ttrafiłam czas na usiłowanie by zasnąć ;)) heh. Jak zrobisz coś na 134 rozmiar to się zglosze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl