BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 4 miesiąc temu #1049349 przez Lustigpaula
Kochane Mamusie, życze Wam wspaniałych świąt z najbliższym. :kiss: to już nasze drugie śeìeta na forum,ten czas tak leci : :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049350 przez Lustigpaula
Ps. Zostane ciocia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049490 przez magmus88
Hej :)

Wesołych Świąt po świętach! :)

Przyznacie, ze to były magiczne Święta? :)

Gratuluję Wam ciocie :) Anna już namacalna, Lustug - u Ciebie jeszcze trochę hehe. Czyżby termin podobny do naszych? :)
Anna jak się siostra i malutka czują?

Sevi - śłiczne maluchy. Tez mam podobne zdjęcia pod choinką hehe :)

Jak się czujecie? My dziś odpoczywamy w domu... bo te święta to taka bieganina...

Jutro idziemy na rehabilitację - ciekawe jak nam po swiętach pójdzie hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049508 przez madzialenka
Oj Magmus magmus;))
My tylko w pierwsze święto u teściowej byliśmy na dwie godz.A tak w domku na spacerach i tyle.święta święta i po świętach to fakt.dlatego świat też nie lubie;) szybko się kończą a przygotowania trwają znacznie dłużej do nich.my mamy się ok.jutro na szczepienie.ciekawe czy urosła i ile moja pana;)) heh.przywracanie obracanie opanowanie do perfekcji.Z maty po chwili jest już na podłodze i tak w kółko.jedyne co mnie martwi to to że z brzuszka się nie obraca właściwie wcale na plecki. Za to z pleckow non stop.no i chyba łóżeczko opuscimy już bo te girki zarzuca na górę i czasami ułoży się tak że jej wiszą na barierce a rękoma się podnieść próbuje komicznie wygląda to ;) sama jeszcze nie siada choć się podciaga.dwa ząbki jak były tak są.ja od piątku na antybiotyki byłam.dziś go kończę.to chyba bylo by na tyle co u nas.a reszta mamus jak tam? Przyszlym i obecnym ciocia gratuluje serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049525 przez magmus88
Madzia a ile Twoja pannica już ma?

Aż tak się rozchorowałaś, ze antybiotyk?

Mój Bartek też właśnie z pleców na brzuch co chwilę.... tylko właśnie problem z brzucha na plecki. Ale ... wczoraj udało mu się już kilka razy w ciągu kilku minut, także jesteśmy na dobrej drodze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049528 przez madzialenka
Magmus 15.12 skończyła 5miesiecy.. ja się aż brak nie martwię.wszystko na luzie póki co;) nadrabia jak dla mnie innymi rzeczami;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049540 przez magmus88
Madzia, ja też się nie martwię :) bo moim zdaniem i tak dużo potrafi i potwierdza to nasza Pani rehabilitantka :) Poza tym jak dziecko obraca się w jedną stronę to ma 6 tygodni żeby dogonić drugą. Więc zostały mu jeszcze jakieś 4 hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049543 przez madzialenka
Doberek.my już po szczepieniu. Mała waży 7800 i ma 69 cm.Pani nie kazała się martwić tym obracanie na plecki. Mamy jej pomagać jedynie; )) 3sek płaczu i spokój.następne szczepienie w lipcu S wizyta kontrolna W kwietniu; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049544 przez magmus88
No to pięknie :)

My mamy szczepienie w połowie stycznia. Jasne, ze nie ma się co martwić tym obracaniem.... moja znajoma, co ma dwa miesiące starszego chłopczyka jka mój Bartek też chodzi na rehabilitację gdzie ja, i ona mi mówiła jak jej mały miał 5,5 msc, ze dopiero uczą się przewracania na boki. Także wszystko na spokojnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049545 przez madzialenka
Każde dzieciątko idzie swoim tempem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049639 przez Sevilla
Ja tam się tym nie martwię. Basia dopiero dzień przed świętami zakumała że można się obracać z pleców na brzuch, w drugą stronę ni huhu nie czai bazy. Za to jak tylko zakumała, że sama może się przewracać na brzuszek, tak opanowała pełzanie tyłem i na boki. Do siadania jest pierwsza, oczywiście.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049728 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049792 przez madzialenka
Kochane wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok.niech przyniesie on niezapomniane chwile i dużo szczęścia dla Waszych rodzin.A wszystko co źle poszło w noepamiec razem z mijającym rokiem.

Sewilla Basia sama siada czy jak sadzasz tak się trzyma ?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049808 przez magmus88
Madzia! Bardzo dziękuje za życzenia. Również chcialam życzyć wszytskim mamusiom - wszystkiego co najlepsze :) spokoju, cierpliwości i wytrwałosci :)

Dziewczyny - jak tam rozszerzanie diety Waszych maluchów?

I miałam jeszcze pytać... jak tAm @?? U mnie dalej cisza. Chociaż ostatnio wydawało mi się, ze mam objawy owulacji ehhe także zobaczymy czy małpa przyjdzie :)

Anna - gratulacje dla siostry. Może masz złe wspomnienia, dlatego tak się nastawiasz. Ja mam takie zdanie, ze poród to nie była pestka.... ale bez problemu moge rodzić ponownie. Nie mam żadnej traumy.... Większe znaczenie ma dla mnie ten pięny stan jakim jest ciąża. To było cos magicznego! Naprawdę, nie umiem się nadziwić do teraz :)

Szkoda, ze nie macie aktualnych suwaczków :(

Mój bąbel kończy jutro 5 miesięcy :) że też ten czas tak zapinkala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1049844 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl