BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1055278 przez madzialenka
Heh a myślałam że sama się wyrwalas;))Olek wyrozumiały zatem mężczyzna.już za młodu poznaje świat zakupowy kobiet;)miejmy nadzieję że przez to w przyszłości nie będzie zrzedzil swojej kobiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055283 przez Sevilla
Madzia napisałam na fb, bo tam łatwiej mi zdjęcia w wiadomościach wrzucać odnośnie materiałów.

Ja Basię kąpie codziennie, łatwiej jej się zasypia i nie budzi się tak często w nocy. Tak jakby to był dla niej sygnał, że to już pora na dłuższy sen.

Magmus podobno mydło Bekersa czyni cuda z rossmana. Ale powiem szczerze marchewka to trudny orzech do zgryzienia w praniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055284 przez Smerfetka005
ja kapie co 2 dzien, w lecie kapalismy codziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055319 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055321 przez magmus88
Hej :)

My pluskamy się średnio co 2 dni. Czasmi i codziennie :) nie widzę u nas różnicy w spaniu, więc jak się nie ubrudził za bardzo to kąpiel co drugid zień :)

Cornik :D nie umiem Cie rozszyfrować hehe "Jasiek dziwili wydsjebale" :D

Sewi mam te mydełko... zobaczymy czy zdziała cuda :D

Weszłam dziś z głupoty do takiego nowo otwartego lumpa na osiedlu - nie przyciągał wzrokiem :P ale mówię, a wejdę :) kupiłam małemu 4 rzeczy za 9,50 w sumei :D Podeślę Wam później fotę hehe..

Byliśmy wczoraj na tej kontroli. Pani powtórzyła to co ostatnio. Jakby teraz widziała małego po raz pierwszy to na żadne ćwiczenia byśmy nie chodzili. Mały nadrobił zaległości. A ile się tam upłakał hehe. Jeszcze go lekarka nie dotknęła a on już :D nie poznaję go ehhehe. Kontrola w kwietniu. Jak szybciej zacznie raczkować to przestajemy już ćwiczyć :)

Co do gaworzenia - Bartek mówi sylaby. Najczęściej ma i ba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055333 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055336 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055341 przez madzialenka
Cornick my z Zu mieliśmy jakiś czas temu tak że łączyła sylaby i już mówiła mama baba papa potem cisza i plucie piski itp A od dwóch dni znów łączy i mama baba szkoda że mało świadome że to o osobach jest; )) co do oncych mamy to samo..kto by nie zagadal do noej to placz rozpaczliwy..i jest na etapie;matka musi byc w zaiegu wzroku bo nawet tata nie wystarczy; /

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055343 przez Smerfetka005
z tym mowiniem to mnie zaskoczylyscie, u nas jest gaworzenie owszem ale zadnych sylab nie potrafie jeszczs wylapac :) zawsze myslam ze dziecko zaczyna wypowiadac pierwsze slowa po roczku jakos, ja to dalej czekam na zeby i doczekac sie nie moge..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055349 przez magmus88
Napisałam posta... poszłam do małego i mi go wcieło :(

Smerfetka, to nie są słowa - to jest gaworzenie na sylabach właśnie :) Słowa są już bardziej "świadome"... więc to nie na tym etapie :)

Co do płaczu na widok obcych czy też mama w zasięgu wzroku to lęk separacyjny - normalne na tym etapie rozwoju.... Wcześniej tego u Bartka nie zauważałam. Do wszystkich chętnie szedł. A teraz... tylko sami swoi :P Wczoraj u lekarza to smao hehehe. Tylko się zbliżyła to ryk :D a pamiętam pierwszy raz u niej... to bezproblemowo całe badanie przeszedł .

Co do zębów - doczekasz się Smerfetko :) później wyjdą, później wylecą ehhehe :P

i jeszcze Wam tylko mogę napisać co mi wczoraj lekarka powiedziała.... żeby nie sadzać dziecka. Tylko pomagać mu siadać przez przetoczenie na bok. Czyli tak jak będzie samo wstawało.

Cornick a Wy jeszcze spotykacie się z tą rehabilitantką?

No i jeszcze muszę się wyżalić, ze ostatnie dwie noce mały ma niespokojne... myślę, ze to i zęby i choroba dają się we znaki.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055364 przez madzialenka
Magmus Ty farciaro..super ciuszki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055365 przez magmus88
No nie powiem... udało mi się :D

te dwie pary body są z HM, koszula CA a sweterek nie pammiętam. Z tym, ze sweterk ma taki zgnito zielony kolor, którego na zdjęciu nie widać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055369 przez madzialenka
Wygląda na brązowy ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055373 przez Lustigpaula
Wow, za taką kasę super łowy.

Mój też nie łaczy sylab, bardziej to są krzyki :cheer: . Cierpliwie czekam na "mama". :cheer:

Co do płaczu na obcych, to ma faze,że placze nawet męzowi. Tylko u mnie na rękach musi być..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055374 przez madzialenka
Heheh tak jak Magmus mówi to taki etap u maluszkow;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl