BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1055721 przez Smerfetka005
o Lustig pocieszylas mnie, czekam zatem :)oby cos wyskoczylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055723 przez madzialenka
Lustig to ile się chluptaliscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055725 przez magmus88
o Lustig - super! Ja też się z małym wybieram (mój mąż nie jest basenowy hehe) ale czekam na wiosnę :) aż z tego powodu kupiłam sobie nowy strój! hehe :)

Madzie, dzięki, ze pytasz. Wydaje mi się, ze mały ma się lepiej ale dalej kaszle. Jutro chyba pójdę z nim jeszcze do lekarza, niech go osłucha.

Bartek dziś tez miał neispokojną noc i chyba wiem czemu... powoli pokazuje się drugi ząbek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055727 przez Smerfetka005
o Magmus idziecie z zabkami jak burza!:) ile razy wasze maluchy spia w dzien i po ile?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055747 przez Lustigpaula
Madzia, w samej wodzie 25minut. Ogolnie od wejscia do wyjscia wyszla godzinka.
Maż też nie jest basenowy, byl ze mna pierwszy raz , ale nie bylismy dla siebie tylko dla Olka,wiec nie marudzil,że siedzi w brodziku :cheer:

Co do spania, Olek ma dwie drzemke i trwa to tak do godziny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055766 przez magmus88
Lustig - mój mąż nie basenowy tzn w ogóle się nie moczy hehehe. Nie wiem czy w życiu miał kąpielówki :D

Co do drzemek - do półudnia 15 min - pół godzinki , później spacer więc poytrafi i 3 godzinki spać i później najczęściej nic... ale zdarza się po godzinie 17 zdrzemnąć jeszcze na 15 min.

My dziś na ćwiczeniach byliśy po tygodniowej przerwie... ale mi go było szkoda bo upłakał się jak nigdy :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055779 przez sandra911
witam Was jeszcze raz :) nie wiem dlaczego ostatnio wciąż urywało mi posty...
Zacznę od początku mam na imię Sandra, jestem mamą dwóch chłopców, starszy w pażdzierniku skończył 3 latka a młodszy ma 8 miesięcy, termin miałam na 4 lica dlatego od początku Was podglądałam. Niestety jakoś nie miałam odwagi napisać, więc zrozumiem jeśli jest już za pózno, a jeśli mnie jeszcze przyjmniecie będzie mi bardzo miło :) co prawda mały się trochę pospieszył bo urodził się 31 maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055781 przez madzialenka
Sandra nigdy nie jest za pozno by dolaczycna forum;))szkoda ze jednak noe zrobilas tego wwcześniej; ))
Magnus jak ślicznie chłopczyk siedzi i się chowa;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055793 przez Sevilla
Sandra na dołączenie nigdy nie jest za późno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055795 przez magmus88
Sandra witaj :) nigdy nie jest za późno :)

Oj Madzia, ładnie to tak podglądać hahaha :)

Sandra - jak chcesz do nas legalnie należeć... prossimy o zdjęcie tego małego, niecierliwego szkraba :) Napisz coś więcej. Jak Brat zareagował na młodszego lokatora, jak się w ogóle macie, z jakich regionów jesteś :) i co tylko przyjdzie CI na myśl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055798 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055799 przez magmus88
Cornick - no on był cały czas w sumie okrąglutki... dlatego zawsze dziwiło mnie czemu mówią, że za mało waży ... ale tak, karmię go ile mogę hehe. Chciałam iść na kontrolę dziś do pediatry ale jest na urlopie. Myślałam, ze przy okazji go zważę. Ale nici z tego.... jak go wazymy u siebie to łądnie przybrał :)

Smerfetka - też rzuciło mi się w oczy nowe zdjęcie - super.

Cornick... no i widzę, ze w temacie dzieci trochę lód stopniał :D córeczki się zachciało?? Hahaha powiem CI szczerze, ze mi też :D

Ja też mam spacerówke taką od gondoli... ale jeszcze jej nei wyciągałam.... Ale wiem, ze jest spora. Bo gondolę teraz też mam dużą :) Prawie 90 cm :) Więc jak go zapakuję w zimowy, grubaśny kombinezon to jeszcze miejsce zostaje :)
Biedny Jasiek :( no ale myślę ze czeka to każde z naszych dzieci :) ale przynajmniej nauczą się na własnych doświadczeniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055805 przez madzialenka
Cornick Jaś zalapie co i jak i będzie dobrze.początki zawsze są trudne sama dobrze i tym wiesz kochaną;)

MAGMUS tak jakoś wyszło że podejrzalam;))ją ciągle śledzę tamten watek;))

Sevi ją póki co nadal nie mogę załadować strony trwa to wieki i wyskakuje błąd a na tle musiałabym ściągnąć Messenger czy coś.ale będę dalej dziś próbować

Puscilam P na wlajaze z braćmi którzy są kawalerami i oznajmił że nie wróci dziś na noc do domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055806 przez magmus88
Madzia... dziś poniedziałek, więc mało kto imprezuje heheh Gorzej by było w weekend.

Madzia, to czemu się nic nie udzielasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1055807 przez madzialenka
Magmus bo póki co to ja Nie staraczka a tam taką zwartą grupkę tworzycie więc wiesz..

No może i mało kto ale wieczni kawalerzy i on bo ma 3dni wolnego;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl