BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 2 miesiąc temu #1055395 przez magmus88
Wczoraj się wyżaliłam, ze mieliśmy ciężkie nocki... Bartek to chyba podchwycił bo dziś już było ok :D tylko budzenie na jedzonko :) standardowo 1 i 5.30.

Dziś już chyba ponad pół godziny chodzi w woreczku na mocz bo muszę zanieść do analizy i jak na złość mu się nie chce siusiać ehhehe.

Co do moich łowów... tam naprawdę było tanio bo np. takie body po 5 zł a jeszcze była promocja -50% na ubrania dziecięce :) dlatego taka tanioszka hehe. W innych lumpie za takie body zapłaciłabym minimum 12 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055404 przez magmus88
Sprawdził się najgorszy z moich scenariuszy hahahha. DObrze, ze mamy drugi worek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055423 przez madzialenka
Nakupkal do worka?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055460 przez Sevilla
Magmus zgodzę się z siadaniem. Moja co prawda siada sama. Powiem szczerze, że ja dziecka mego nie poznaje, odkąd byłyśmy w szpitalu. Może od początku. Basia krzyżowała nogi, co mnie martwiło, a że byliśmy w szpitalu to przy okazji poprosiłam by pediatra zbadał Basię. Ja oczywiście pisałam najgorsze scenariusze z możliwych (pt dziecięce porażenie mózgowe), ale okazało się to tylko nieprawidłowym nawykiem. Pani doktor kazała wałeczek wsadzać między nogi. I tak po trzech dniach oduczyła się krzyżowania nóg. Zaraz będzie miesiąc, a tym czasem panna opanowała pełzanie, raczkowanie, siadanie z pozycji czworaczej, przybieranie pozycji czworaczej a dziś patrze jak staje przy meblach wtf ... Przepraszam, że tak się zachwycam, ale dla mnie w pewnym sensie to nowość, bo przy starszaku wróciłam do pracy po 4 tygodniach i wiele etapów mnie ominęło, bo siedziała z nim babcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055461 przez Sevilla
Ale za to jesteśmy bez zębni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055463 przez Sevilla
Co do gaworzenia, jakieś tam sylaby składa i naśladuje. Ostatnio nauczyłam ją robić papa ręką, a ona macha ręką i wykrzykuje papapapapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055484 przez madzialenka
Sevilla dumna badz z Basi! Zazdroszczę Ci poniekąd tych osiagow;) jak Ci krzyzowala nogi?bo moja tez czasami sobie zaklada niga na noge i trze jakby ja stopy swedzialy;/
Basia robi papa a moja z kolei nauczania przez P na słowa część i wyciągnięta rękę podaje swoja czasem ;)
dziś rano wiozlam straszak ja wyjątkowo do szkoły jak wróciłam Zu już nie spala jaką radość była jak mnie zobaczyla;)aż się płakać mi chciało bo takiej redakcji się nie spodziewalam;)rogal na buzce od ucha do ucha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055509 przez magmus88
Hej ja na szybko.

Madzia - jeżlei chodiz o pocieranie stopy o stopę, to oznacza za mało bodźców jeżeli chodzi o nóżki, i mała sama się próbuje stymulować. Tak mi to rehabilitantka tłumaczyła. Wystarczy, że będziesz jej masowała czy tak jakby ściskała nóżi to będzie lepiej :) Bartek też tak robił jak był mniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055521 przez magmus88
Sewi - no masz się czym zachwycać, więc to rób :) mała już faktycznie raczkuje? łał :)

Magda - tak... nakupkal... i do drugiego worka też :( tzn nie do worka a sam worek ehhe. Także w przyszłym tygodniu próbujemy ponownie :)

Cornick - i jak tam lektura? udało się?

Ja dziś byłam w innym lumpie.... odświeżyłam tym razem ja szafę na wiosnę i lato :)

Byliśmy dziś z siostrą męża i jej facetem w pokoju zagadek. Super sprawa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055528 przez sandra911
Witam Was mam nadzieje ze tym rszem doda calosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055529 przez sandra911
Ns tel nie dodaje wcale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055549 przez magmus88
Sandra - coś tam się dodaje :)
Może pisz krótsze posty. Napisz ze dwa zdania i wyślij, i później dalej :)

Ja korzystam z laptopa więc też za wiele nie pomogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055555 przez Lustigpaula
Huhi, to mały psotnik, nakupkać do woreczka :laugh: . A pokoj zagadek, super sprawa i zabawa. Udało się Wam wyjść? :)

Mój brój nie może załapać papa, ale na haslo "piątka" wystawia rączke i się cieszy :cheer: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055556 przez madzialenka
Magmus ale fajna sprawa z tym pokojem zagadek; )bez męża poszlas? ;)czy na straży został w fomu;)

Lustig poka swojego chłopca; )Magnus I reszta tez;)one są takie sloooodkie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055557 przez magmus88
Jak był mniejszy, to pamiętam, ze tylko mu woreczek założyłam i od razu nasiuśkał.... a teraz takie cyrki :D

I jeszcze Wam się pochwale, że jesteśy coraz bliżej raczkowania. Już sam wstaje do tej pozycji, leżąc na brzuch. Dwa dni temu jeszcze tego nie potrafił... albo pupa była w górze, albo rączki wyprostowane. A dziś widzę - potrafi i to, i to jednocześnie :)

A pokój zagadek fajna sprawa... byłam aż w 2 w życiu :D oczywiście poziom średnio zaawansowany :P ale udało nam się :) Niby godzina... a wydawało się jakby minęło 5 min :)

U nas dziś pogoda brzydka... kropi... :( szaro i ponuro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl