BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1037118 przez krecik
hej:)

Moniaak, jaki ogromny?? mój większy:)

pozostałe dziewczyny też śliczne brzuszki:)

Pusia, ja bym szła nawet później, koło 30 tc, będziesz bardziej na bieżąco:)
Ja w poprzedniej ciaży chodziłam , ale tak jakoś nic nie zapamiętałam...dopiero życie zweryfikowało;P

Mi też pogoda nie służy, dzisiaj byłam rano na targu po warzywaka, to ni tak przygrzało, że ledwie do auta doszłam, a wczoraj w nocy to myślałam, ze uduszę, bo się do mnie przysuwał, a mi tak gorąco było:D

wieczorkiem podjedziemy na jeziorko z małym

zaraz poszukam jakies zdjęcie brzucha i wrzuce:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037150 przez Basienkaaa
moniaak ale masz śliczny bruszek :P
Czekamy na krecika :)

We wrocławiu dzis prócz upału deszcze i burze... Trochę się ochłodziło i odrazu lepiej ;)

Kupiłam mnóstwo ciuszków na allegro dla juniora, czekam na przesylkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037154 przez Pusia
hej a powiem Wam ze tu pogoda w sam raz:))) chlodno... pewnie bedzie padac:))) ale to nic.... dzis leniwa niedziela a wczoraj to sie pomoczylam na basenie rewelacja.... :)) Basienka Ty juz z ciuszkami szalejesz?? ja sie powstrzymuje choc juz bym chciala.... ale pierw wozek i reszta przyborow do mieszkania a ubranka polapane od kolezanek... poki co :)) dziewczynki i chlopaka... zawsze zostaje 30% hih i pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037171 przez cortezia
Hey ro ja dziś dodam też swój brzuch. Ja jestem kawał kobiety więc mój jest naprawdę wielki. Z góry przepraszam za pranie, ale dziś wyjeżdżamy i chciałam poprac posciele żeby się wietrzyly przez dwa tygodnie, nawet poduszki wyprałam. Napisze znad morza :)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037172 przez cortezia
Nie wiem czy się dodało czy nie z tel?

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037174 przez Basienkaaa
Cortezia ni ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037177 przez niagara
Cześć Dziewczynki :)
Śliczne macie brzuszki :) Cortezia Twojego nie widzę :whistle: ;)

Pokażę Wam mój domek :silly: Zdjęcie robione dwa tygodnie temu

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037202 przez Basienkaaa
Hej kobietki :)
Witam się w kolejnym tygodniu naszych zmagań brzuszkowych :)

Niagarka super brzuszek :)
Dziewczyny czy wy wymieniałyście cała garderobę? Albo dokupujecie sobie ciągle ubrania? Bo mi strasznie żal na ten okres kupować ubrania ( bo przecież schude :lol: :lol: :lol: ) .... ale kurcze nie mam znowu w czym chodzic..

Jak jest jeszze tak upalnie jak ost to wogle masakra. Czuje się jak tocząca kula...
Jeszcze przy ok 23 stopniach ubiore leginsy, jakaś luźna buzke i ok.. Ale w upałach masakra. Mieszcze się w sukienki, ale przez brzuch podchodzą mi takkk do góry- że majty widac :(

u mnie Dzis wizyta u ginekologa :) Moze coś nowego sie dowiem ;)

Miłego dnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037217 przez niagara
Basienka dziękuję :blush:

Ja bluzeczek takich luźniejszych mam kilka z poprzedniej ciąży. W tej kupiłam tylko dżinsy ciążowe długie i krótkie ;) Generalnie nie wymieniam garderoby, chodzę w normalnych ubraniach sprzed ciąży i normalne też kupuję :) Kilka sukienek musiałam kupić, bo wszystkie były za krótkie, a poza tym ubieram się tak jak zawsze ;) Aaaa i jeszcze kupiłam spodnie dresowe, ale normalne, nie ciążowe i stwierdzam że są super :laugh: Nigdy dresów nie lubiłam a w tych czuję się rewelacyjnie :laugh:

Byłam dzisiaj na badaniach, maluch ma 360gram i potwierdził się syn :laugh: Zaszalałam więc i kupiłam mu kilka ubranek, bo akurat wyprzedaże są :P Miała któraś z Was łożysko przodujące? :whistle: Dowiedziałam się, że w tej ciąży mogę mieć, choć to jeszcze nic pewnego. Ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć z czym to się wiąże...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037237 przez niagara
Dziewczyny, chwalę się dzisiejszymi zakupami :laugh: Pewnie powiecie, że matka wariatka ze mnie hahaha :laugh: :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037248 przez Pusia
czesc dziewczyny:)
ale wy macie te brzuszki super... ubranka juz kupowane:)) my dzis kupilismy naroznik i komode ktora pojdzie do maluszka pokoju na ciuszki wiec powoli przygotowania ida do przodu:)))
ostatnio mam zachcianki.... masakra... brzuch pelny a ja siedze i po chwili biegne do sklepu bo mi sie chce galaretki z bita smietana:))) jak tak dalej bedzie to zamiast siedziec z bobasem bede biegac ale powrot do pracy :))))zeby zrzucici pupe:)) zartuje nie zostawie predko brzadaca:)))
pozdrawiam:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037250 przez Basienkaaa
niagara super ciuszki :P JAk moje dotrą to też się pochwalę :)

Pusia hihih mi juz przeszła ochota na żarełko ale waga wcale nie staje w miejscu :P
Dobrze ze mój ginekolog jest wyrozumiały :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037270 przez ania1985
Piękne brzuszki :D ja dopiero w piatek sie dowiem kiedy na polowkowe ide o ile czas mi na nie pozwoli ostatnio taki szal ze nie wiem gdzie rece wlozyc. wczoraj wracajac ze szpitala weszlismy szafy zobaczyc.juz nie moge sie doczekac az skonczymy odswiezanie, postawimy szafe i nakupie ciuszkow :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037272 przez moniaaak
Basia, Niagra brzuszki super. Cortezia dawaj Twój:)

Widzę, że ciuszki już gromadzicie:). Jak się u nas potwierdzi chłopak, to nie mam za bardzo co gromadzić, bo będę mieć masę po Kacprze. Póki co jeszcze niecały tydzień- czekam z niecierpliwością.
A na razie jakoś nie mam weny do przygotowań, zakupów. Prędzej młodemu coś kupuje niż dla maluszka. Dziś muszę ogarnąć mieszkanie, bo trochę się zapuściło. Skorzystam, że młody do czwartku w przedszkolu jeszcze. Potem chyba pojadę z nim do rodziców, bo jak będą takie upały, to ja w bloku nie wyrobię.
W sobotę idziemy na wesele. Nie wiem w co mam się ubrać... i w ogóle mi się nie chce:(.
Mam jakieś takie strasznie beznadziejne samopoczucie ostatnio- kompletna apatia i niechęć do wszystkiego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037276 przez Pusia
czesc dziewczyny:)))
moniak ja mam tak od wczoraj wieczor... cos mi sie ukladaja glupie mysli.... i nie mam ochoty na nic... maz sie wkur... na mnie ii dzien spedzimy kazde w pokoju.. nie chce ie denerwowac bo maluszek mi sie zdenerwuje ale jakos tak samo:(((smutno. mi myslalam ze takie dolki mam za soba... piekne macie te brzuszki ":) ja czekam na wizyte, u mojego prowadzacego mam nadzieje ze na 100 % mi powie co nosze to tez zaczne ciuszki kombinowac:))
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl