BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1037504 przez medicanet
Szanowne Przyszłe Mamy
Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i swojego maleństwa. Macie już możliwość korzystania z aparatów do badań KTG we własnym domu. Same wykonujecie badanie KTG, które jest transmitowane do Centrum Medycznego, gdzie 24/7 dyżurują lekarze/położne i odczytują od razu otrzymane wyniki.
Nie musicie chodzić do przychodni, czekać w kolejkach. Koszt pojedynczego badania wynosi jedynie 40 zł z opisem i kontaktem z Centrum Medycznym. Aparaty są wysyłane i odbierane kurierem. Zapoznajcie się: www.domowektg.pl tel 786 209 614.
Pozdrawiamy
Zespół GLS-MED i Medicanet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037509 przez Pusia
czesc dziewczyny:))
Ania ja rowniez jestem szczesliwa ze masz spokoj ducha i jakos sie uklada:)))
Basienka:)) ja tez zaraz poszlam na zwolnienie jak dowiedzialam sie o ciazy ale uwazam ze zdrowie Twoje i dziecka najwazniejsze a czas szybko mija i zaraz bedziemy wspolnie sie cieszyc bo na swiecie beda brzadace:)))
jesli chodzi o plany na weekend tu pogoda w miare i zaproszenie dostalam na grilla sami wojskowi:)))) zobacze z jakimi wariatami pracuje moj maz...... maja byc dziewczyny ale ..... mam inne zdanie na temat kobiet w wojsku i poznalam jedna kolezanke meza w dosc nie typowej sytuacji dla mnie.....:(( dluzsza historai i dlatego maz bedzie n oku... ufam jemu ale nie dziewczynie.... a tak ogolem puchna mi troche kostki.... i buty nagle zsczely sie psuc:))) mam coraz mniej, plecy bola a jesli chodzi o reszte daje rade:)) )buzialki pozdrawiam
:*****************

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037515 przez moniaaak
Ja tak na szybko, bo dziecko moje śpi i też się idę kimnąć.
Mój młody od wczoraj ma rękę w gipsie.... tzn jest to taki pół- gips, bo na szczęście nie jest złamana, tylko mocno stłuczona. Ale najedliśmy się strachu, bo wogóle nie chciał nią wczoraj ruszać- przy najmniejszym poruszeniu był płacz.
W czwartek umówiłam go do ortopedy- mam nadzieję, że uda się to zdjąć już, bo aż mi bidulka szkoda:(.
Ostatnio ciągle coś... jednego dnia inny chłopak wywrócił go na dworze i uderzył w głowę, a wczoraj to- potknął się o własne nogi:(. Normalnie masakra:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037523 przez Basienkaaa
Monia Biedny KAcperek :( Ehh a jakie dla Ciebie to musi byc cieżkie :(

Pusia a moze nie bedzie tak źle? Może ta kobieta to jakiś przypadek jest i jutro poznasz fajnych ludzi :) Ale najważniejsze że bedziesz miała męzulka na oku:)

Widzę że na weekend upały... nie wiem jak wytrzymać ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037527 przez niagara
Cześć Dziewczynki :)
Aniu to super, cieszymy się razem z Tobą :laugh:

Moniaak biedy Kacperek :( Szybkiego powrotu do zdrówka i ucałuj go od e-cioć :( :kiss:

A u mnie ostatnio kiepsko :( Próbujemy przygotować miejsce dla maluszka, a mnie ciągle brzuch boli :pinch: Wystarczy, że schylę się Julce buty założyć i już mi się stawia :pinch: Masakra jakaś, w poprzedniej tak nie miałam. W ósmym miesiącu to ja jeszcze na panieńskim i dwóch weselach się wybawiłam, a teraz nie wiem co będzie. I jeszcze tym łożyskiem się martwię :( Niech już będzie 14 lipca, umówiłam się na połówkowe i 3d to może czegoś więcej się dowiem

Weekend zapowiada się gorący :pinch: Lubię ciepło, ale nie w ciąży. Chyba będziemy musieli wybrać się nad wodę albo na basem otwarty schłodzić się trochę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037540 przez Pusia
czesc dziewczyny:))
MONIAK wspolczuje z synem ale na szczescie nic powazne ale nerwy i tak swoje robia:((
NIAGARA dobrze bedzie jestem pewna ze tym lozyskiem nie bedzie zle, choc pewnie gdybym ja sie dowiedzial to tez bym sie stresowala....daj kochana znac jestem z Toba:*
BASIENKA wskakuj do wody:))
A ja dzis wyspana w miare nie pamietam kiedy dobrze mi sie spalo:)) wczoraj maz przestawil meble w sypialni pod katem bobasa:))) jakos inaczej ale lozeczko i tak bedzie w innym miejscu niz planowalam:))) jednak pokoj nie jest tak ustawany jak myslalam....hi hi, po polnocy wrocilismy do domu z tej imprez... maz sie napil ale i tak grzecznie jak na taka impreze..... ja najwazniejsza jak tlumaczyl kolega..... kolezanki byly... jedna sie cwaniakowala taaaa. ktora mi meza podrywala:((( ale zaraz ja zgasilam ze skoro w ciazy nie byla to nie ma co kazan mi robic.... ahhh ale po 21 poszly,..... gospodarz sie wkur... a za to ja rozpieszczana przez zolnierzy:))) hih i ogolem jestem zadowolona duzo smiechu...i fajnie sie bawialm.... a tak puchna mi kostki i obraczke dzis zdjelam:((( bo palce tez chyba zaczynaja sie dalsze uroki ciazy pozdrawiam milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037568 przez Pusia
:))
dziewczyny powiedzcie mi jak u Was objawialy sie pierwsze ruchy...??
mnie dzis tak jakby gulgocze w brzuchu tak na wysokosci poczatek mostku pod piersiami....myslicie ze to ruchy czy poprostu mi jelita szaleja:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037570 przez Basienkaaa
Tak Pusia, te bulgoczace jelita to dzidzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037571 przez Basienkaaa
"Tak Pusia, te bulgoczace jelita to dzidzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037572 przez Basienkaaa
Tak Pusia, te bulgoczace jelita to dzidzia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037578 przez niagara
Pusia takie bulgoczące ruchy to dzidziuś, ale u Ciebie coś za wysoko mi się wydaje :blink: Ja to czuje małego bardzo nisko, gdzieś na linii majtek, maksymalnie do wysokości pępka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037581 przez Pusia
no wlasnie mi tez sie dziewczyny wydaje ze na tym etapie powinno byc gdzie indziej:))) hi hi poprostu moze bylam glodna hi a dobrze ze zapytalam :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037612 przez Basienkaaa
Hej dziewczynki, przepraszam 3 posty mi się dodały... napisałam mega długą wiadomość, a dodało się tylko jedno zdanie.. i to jeszcze 3 razy!!! Grrr
Cały weekend byliśmy nad jeziorkiem u teściów. Poleżałam na kocyku, poczytałam książke- relaksik .
Synek kopie jak szalony, dopiero jak położę rekę na brzuchu - uspokaja się.
Jak u Was dni wolne? :)

P.s. dziewczynki napiszcie mi proszę czy któraś z Was w tym stanie błogosławionym wybiera się na wakację za granice? Ja ciągle obstawia morze, ale tak mi sie marzą Włochy lub Bułgaria..

p.s. 2 kochane czy wy juz macie 100% podjętą decyzję do do imienia :(? bo nasz synek ciągle bezimienny..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037653 przez Pusia
czesc:))
weekend minal szybko :) duzo chodze i odpoczywam.... dzis szalenstwo .. maz pokoj maluje.... :)) twierdzi ze jako kobieta w ciazy powinnam miec zachcianki typu lody o 4 rano a nie zmiana mebli i malowanie:))
jutro rusza mi 5 miesiac jeju jak to mija:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037655 przez moniaaak
Pusia "wicie gniazdka" to jedna z przypadłości kobiet w ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl