BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1037311 przez Basienkaaa
ania - 3mamy kciuki, koniecznie sie pochwal :)

monia - a wieksze prawdopodobienstwo synka? zazwyczaj jak czlowiekowi nie chce się iść na impreze/wesele to okazuje się mega zabawa :) wiec weź wygodne buty , a reszta rozwinie się sama :)

pusia - ja mam dziwne dni... czasem zastanawiam sie po co mi to wszystko było, a nastepnego dnia cieszę się jak szalona.... hormony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037332 przez moniaaak
Basiu na pierwszym USG wyszło, że chłopak także ten... raczej się nie zmieni.
U nas wczoraj było znośnie z pogodą, a dziś już tak przypieka, dziś i jutro ma być znów masakra. Chyba się rozpłynę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037333 przez Basienkaaa
Monia a właśnie u mojej koleżanki na prenatalnych byl synek, który na polowkowyh przemienił sie w dziewczynkę ☺
Ginekolog wypisal mi wczoraj skierowanie na glukoze, macie dziewczyny jakiś sprawdzony patent by przezyc...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037336 przez niagara
Moniak u mnie w pierszej ciąży lekarz też widział syna, a trzy tygodnie później okazało się, że dziewczynka, także wiesz wszytko jeszcze jest możliwe :P

Basienka ponoć można wcisnąć połówkę cytryny ;) Ja nie próbowałam, ale teraz tak zrobię, bo ta glukoza jest obrzydliwa :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037345 przez moniaaak
Zobaczymy dziewczyny- wszystko okaże się w poniedziałek( mam nadzieję).
Ja ogarnęłam sprawy na mieście, jeszcze w sumie troche by się znalazło, ale już mi się nie chce chodzić- tym bardziej, że upał nadchodzi:(.
Któraś pytała o ciuchy w ciąży. Ja w część swoich się mieszczę, ale niestety trochę poszło w odstawkę. Normalnie mam dość mały biust i tu jest kłopot, bo teraz jestem ściśnięta jak baleronik ;). Biodra też się poszerzyły, więc spodnie odpadają. Ale na szczęście mam dwie koleżanki świeżo po ciążach i trochę ciuchów mi dały( w pierwszych ciążach też podobnie rodziłyśmy, więc też się wymieniałyśmy. Oprócz tego ciucholand- zaglądam co czwartek. I np udało mi się wyszperać spodenki krótkie za 12 zł. Sukienki letnie nawet pasują na mnie, więc chociaż tyle.

Basiu, tak myślę, że będzie fajnie. Ale przeraża mnie gorąco. W zeszłym roku ślub mojego brata w taki upał to była istna męka.
Biorę się za sprzątanie... ja nie wiem jak my to robimy, ale sprzątam, sprzątam i nic nie widać efektów:(. Ciągle taki sam syf....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037373 przez Basienkaaa
moniak kurczę u mnie też syf.... ale ja wiem czyja to sprawka!! Mój mężulek tylko chodzi i wszędzie gdzie mu popadnie zostawia swoja garderobę... Spodnie w sypialni na drukarce, tshirt x 3 - kazdy w innym miejscu w salonie... Czasami wstaję - i zanim zdąze wypić herbatę, zrelaksować się, zjeść śniadanko... to zabieram się za sprzątanie!! I tłumaczę, proszę.... to spokój na 2 dni...

No ale dość smętów- popatrzcie co mamusia upolowała dla syneczka !!!! :kiss: :kiss: :kiss: :whistle: :whistle:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037378 przez moniaaak
a propo glukozy też słyszałam, że niektórzy dodają cytryny. Ja osobiście jakoś dałam radę bez wspomagaczy. Ale faktycznie najpyszniejsza nie jest.

Basiu widzę, że już gromadzisz garderobę- super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037382 przez Kinia7955
Cześć Dziewczyny,

wróciliśmy do domu, szkoda, bo było super i nawet pogoda dopisała. Wakacje to jednak super sprawa :)
Przeczytałam wszystko, co pisałyście, ale już nie pamiętam wszystkiego, więc dziś tylko tak ogólnie, a później będę na bieżąco :whistle:

Wasze brzuszki super, też postaram się wrzucić jakieś zdjęcie.

Glukoza - polecam z cytryną, mi tak poradziła moja położna środowiskowa i koleżanki i było prawie jak lemoniada. :P
Inne dziewczyny, które czekały ze mną w poczekalni piły "czystą" i jedna zwymiotowała i musiała powtarzać.

Ja polowanie na ubranka również już zaczęłam. Przejrzałam kartony po Ali i okazało się, że nie wszystkie ciuszki są różowe :ohmy:
Wybrałam wszystkie granatowe, niebieskie,zielone, beżowe, białe i nawet okazało się, że jest tego sporo.
Wiadomo dużo jeszcze brakuje, ale coś na początek już jest. Na OLX kupiłam piękne kombinezony na jesień/zima. Ale są głównie do 62 i nie wiem, czy starczą na całą zimę.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037384 przez Pusia
czesc dziewczyny:)
u mnie pogoda znosna...:)) jem jak opetana:))) dzis mialam szalony dzien moi rodzice remontuja lazienke i bylam z nimi pol dnia szukac po sklepach:)) pozniej kolegi dzialka, wrocilismy jakies 20 minut temu i nie wiemjak mam na imie:)
jesli chodzi o badania ja 2 isg i byl chlopak a teraz bylam i dziewcynka zobaczym co na kolejnym Usg ktore mam 11 czerwca.... pozniej 28 polowkowe:)) juz sie doczekac nie moge:))
jak bede wiedziala na 100 % zaczne szi=ukac w ciuszkach:))) dzis widzialam piekne:))) alleee powstrzymalam :)) zapominam ze termin mam na listopad hi hi i bede musiala szukac cieplejsze rzeczy:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037385 przez Pusia
a jesli chodzi o glukoze to tez slyszalam ze sok z cytryny.... a wyniki wychodza takie jak bez niej wiec skoro mozna sobie ulatwic to nie ma co sie meczyc:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037388 przez Basienkaaa
kinga ale super te kombinezony :) Też rozglądam się powoli za takimi :) Musze się ciutkę opanować bo 56 i 62 szybko pójda :)

Pusia pewnie się zdecyduję na tą cytrynę- fajnie że ponoć nie zmieniają wyniku- ale wiem że w niektórych miejscach nie pozwalają wcisnać...

Ja powoli kupuję ciuszki- co miesiąc coś nowego, bo nie mam nic :) A wiem że pieniadze wydałabym na coś innego - i w październiku wydałabym miliony :)

Siedzę sobie teraz przed laptopem i słucham disco polo !! i Czuje jak mój synek podryguje w środku!!!! Tancerz moj mały :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037389 przez Pusia
wiesz co Basienka ja wyniki robie w laboratorium DIAGNOSTYKA i jestem zadowolona :)) a podpytywalam juz i wiem ze w wiekszosci tych laboratoriach pozwalaja na cytryne... zapytac zawsze mozesz:))) podejrzewam w Twojej miejscowosci jest kilka takich placowek :)))
jej ja z19 tydzien nie czuje ruchow a jestem ciekawa czy rozpoznam:(( martwie sie.... czy wszystko ok..., a Tak swoja to hormony buzuja.... dzis chodze z bananem na buzi jak po dobrym seksie hi hi:))) glupawka trzyma:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037408 przez moniaaak
Kinia poszalałaś z ilością tych kombinezonów widzę ;).
Pusia nie denerwuj się- ja poczułam ruchy teraz po 20 tc. Moja znajoma nie czuła ich chyba do 25 czy 27 tc. Więc każdy inaczej, Ale jak poczujesz, to nie da się pomylić z niczym innym. Cierpliwości.
U mnie maluszek w brzuchu już się na dobre kopie. Mam wrażenie, że chyba bardziej niż Kacper na początku.
Kacper ostatni dzień w przedszkolu- ale jest dziś taki skwar, że wychodzić się nie chce:(.
Idę uprać sukienki- coś w końcu trzeba na siebie w sobotę założyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037454 przez ania1985
jestem spokojna :) wkoncu :D tata wrocil do domu choc jego dni sa policzone to jestem spokojna ze jest z nami :)
bylismy dzis z synem u psychologa jak na moje oko to bardzo profesjonalnego. syn sie bawil a pani go obserwowala przez godzine i rozmawiala z nami. na milion % nie ma autyzmu tak jak mnie wczesniej straszono wlasciwie jest normalnym dzieckiem. jedynie to do logopedy powinnismy chodzic i powiedziala jak zachecic syna do samodzielnego korzystania z ubikacji. nie wszystkie dzieci musza "byc wszedzie" Olek jest z tego typu ktory pierwsze analizuje,mysli a potem robi.
odetchnęłam z ulga :)
teraz juz bede bardziej aktywna tutaj :) najgorsze zmartwienia za mna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037474 przez Basienkaaa
ania super że synek zdrowy... ja w dzieciństwie też chodziłam do logopedy bardzo długo... nie umiałam wymówić literki R....
Aż pewnego dnia- sama z siebie- zaskoczyłam.. i udało się :)

Ciężarówki co tam u Was słychać? Jakie plany na weekend ?

U nas wczoraj były deszcze i burze- niby trochę się ochłodziło, ale czuję że to może być chwilowe. Moje dni mijają jeden za drugim... codziennie tak samo. Nudno mi bez pracy żyć- i chociaż wiem że jest mi ciężko, sapie, dysze i w pracy nie dałabym rady... to jakoś tak chyba załuje że tak szybko poszłam na L4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl