BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1044609 przez honka_18
Dziewczyny współczuję Wam problemów z zębami . Jak nie lubię dentystów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044621 przez zubi
Hej mamy przepraszam że tyle się nie odzywałam ale pojechałyśmy z Natką w rodzinne strony na 1,5 tygodnia :) a tam dostęp do internetu ograniczony :(. Wiecie że przez ten czas namachałyście prawie 300 wpisów - WOW ..... rozgadane te lutowe mamuśki.

Informuje że u nas wszystko ok, jutro mamy wizytę więc zajrzymy do środka ( uwielbiam te dni :) w poniedziałek miałam krzywą cukrową - blee ... .

Pozdrawiamy serdecznie i w wolnej chwili postaram się nadrobić zaległe wpisy. Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044623 przez olcia1989a
Hej! :) u nas dzisiaj piękna pogoda :) ja właśnie wróciłam z glukozy ;) dałam rade :)
Synek poszedł dzisiaj do przedszkola a tam pustki :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044624 przez Megi
To i ja w tą sobotę robię krzywą cukrową, chodź wiem, jaki będzie wynik :( Bo w pierwszej ciąży też miałam, na szczęście dieta wystarczyła

Zubi 3mam kciuki za wizytę! Fajne są takie dni

Honka jak Twój brzucholek? Napina się?

Pozdrawiam Was serdecznie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044625 przez honka_18
Megi juz jest lepiej ale leżę całymi dniami, tylko trochę pomagam M przy obiedzie ale to raczej ja mówię co i jak a on wykonuje

Zubi trzyma kciuki za wizytę, ja na usv musze do 2 grudnia czekać :whistle:

Kubuś prowadzi nocny tryb życia. W dzień wcale się nie rusza, a w nocy breakdance tańczy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044626 przez Kejt
I ja dziś na usg wieczorem idę :) teraz mam usg co tydzień, półtora więc będę Was zamęczać wynikami :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044627 przez honka_18
Kejt super :cheer: ale nie dzidziusia naogladasz :whistle: :laugh: trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044656 przez Mulian
Dziewczyny jak tam wczorajsze badania??? Kejt miałaś nas zamęczać ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044659 przez Mena
Hello :)
Ale naskrobalyscie :woohoo:
Nasz Mały fundowal mam wycieczki do lekarza i jakoś nie mogłam się ogarnąć z pisaniem :dry:
Dzisiaj mam wizytę u gina zobaczymy co tam słychać :silly:
Kejt, Zubi jak po wizycie?
honka gratulacje dla Artka :)
I więcej nie pamiętam co czytałam :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044662 przez Kejt
No wiec wczoraj mieliśmy echo serca płodu i wszystko z sercem jest dobrze :) noi i przepływy u dziecka są dobre, na czym teraz lekarze się najbardziej skupiają w moim przypadku :)
Zanipokoiło mnie tylko to że waga dziecka przez tydzień mało wzrosła :( obwód brzucha i główki wyszedł za mało jak na ten tydzień.. Ja ekranu nie widziałam, ale mąż widział i mówił mi że lekarz tak zmierzył na szybko te parametry i że akurat dzidzia się przekreciła w tym momencie i ten obwód wyszedł mniejszy przez to. Lekarz powiedział że może być też różnica sprzętu, bo tydzień temu miałam gdzie indziej usg. Nie mniej jednak kolejne usg za tydzień a ja osiwieje w tej ciąży :blink:

Mena, Zubi a jak u was? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044664 przez honka_18
Kejt to wspaniałe wieści :) obwodem główki i brzuszka nie ma co się martwić, mój Adam tez miał obwody za małe ale lekarz mówił ze nie da się tak dokładnie zmierzyć

Dziewczyny jak dzisiaj się czujecie?

Joanna co tam u ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044665 przez Inezka
Cześć wszystkim!
My z małą czujemy się dobrze. Póki co nic nam nie dolega. W zeszłym tyg, robiłam morfologię, ale czekam na wizytę w listopadzie, to wtedy dowiem się co tam wyszło. Teraz mam nadzieję, że moja gin pomierzy mi malutką, żeby wiedzieć czy rośnie odpowiednio przy tej mojej cukrzycy... :whistle:

Kejt, dobrze że z maluchem wszystko w porządku.

Honka, to było do trzech razy sztuka z odpieluchowywaniem i oby nic się nie zmieniło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044666 przez zubi
Mena koniecznie daj info po wizycie

Kejt pozytywne myślenie przede wszystkim :) trzymam kciuki by wszystko było dobrze.

Ja mam wizytę po 14:00 więc wieczorem postaram się naskrobać co tamu nas.

Spokojnego dnia brzuchatki ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044667 przez Megi
Kejt nie martw się, ważne, że serduszko zdrowe!
Ja mam wizytę za tydzień :) Ale zwykłą bo ostatnio było USG

Honka korzystaj z pomocy męża i wypoczywaj!
Ja dziś super samopoczucie, chodź wczoraj po tańcach, jeszcze ciuchy przebierałam do 22.00 dla młodego-miałam od koleżanek 4kartony :silly:
Mam dylemat, bo moja córka ma na imię Julia i Ona wymyśliła, jak tylko okazało się, że będzie brat, że będzie Julek :) Na początku średnio mi się to widziało, ale później się przyzwyczaiłam- całuje brzuch i mówi, co tam u Ciebie Julek... Teraz zrobiliśmy konkurs rodzinny i każdy mógł podać, jakieś typy: Sporo osób podaje Jasiek- ja też tak chciałam zanim córa przyzwyczaiła mnie do Julka. Mąż też jest za Jaśkiem. A ja polubiłam to imię Julek i jak myślę Jasiek to dziwnie. Mój dziadek miał Jan i był super facetem...ech. Jan czy Julian? O to jest pytanie...czekam na Wasze zdanie Kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044668 przez zubi
Megi ja uważam że oba imiona są ładne, ale jeśli podoba się wam Julek to ja bym się zdecydowała- na pewno córeczka będzie prze szczęśliwa że wybrała imię dla brata :) u nas Natalka chciała brata Franka ( bo ma kolegę w przedszkolu) baliśmy się że może jej się nie spodobać że jednak będzie siostra i dlatego od razu powiedzieliśmy jej że będzie siostra Kinga aby miała czas się z tym oswoić. Dla Natki imię wybraliśmy praktycznie po porodzie teraz postanowiliśmy wcześniej ze względu na Natalkę.

Dziewczyny czy wy już szykujecie na pojawienie maleństwa, bo ja z Natalką dopiero w ostatnim miesiącu się zebrałam i wszystko przygotowałam ale teraz się stresuję, co prawda zostało 3,5 miesiąca ale moja znajoma ostatnio urodziła miesiąc przed terminem bez żadnych powikłań, dziś rozmawiałam z sąsiadem jego żona w 33 tygodniu i musi leżeć bo szyjka się skróciła. Więc delikatnie zaczynam panikować, a w mieszkaniu zaplanowałam remont na grudzień (odmalowanie ścian, wymiana paneli, przygotowanie pokoju dla dziewczynek).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl