BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 5 miesiąc temu #1044760 przez honka_18
Co tam u Was dzisiaj mamuśki ?

Mego jak tam krzywa Ci wyszła ?

Ja gości dzisiaj miałam, przyszła znajomej mama z dziećmi, chociaż chłopcy mieli rozrywkę a ja salon do sprzątania ale Adam mi pomógł i szybko się uwineliśmy, teraz leżę i się nie ruszam ;) A przyszedł mi organizer i zimowa czapka dla Kubusia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044762 przez Megi
Honka w normie wyszło, chodź w poprzedniej ciąży miałam nietolerancję. Zastanawiam się, czy na pewno dobrze mi wyszło, chodź ten wynik po dwóch godzinach jest 120 a norma do 140...Za to hemoglobina mi spadła z 11.50 do 11.00...
W czwartek lekarz to zobaczymy, co mi poradzi.

My dziś kupiliśmy lampę do pokoju i kinkiet. Jeszcze tylko czekamy na łóżko i szafę- pochwalę się wtedy efektem :)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1044764 przez honka_18
Megi nie ma co się zamawiać, mieście się w normie wiec jest dobrze. Każda ciąża jest inna

Ja miałam dzisiaj pracowity dzień ... z ołówkiem w ręku
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044765 przez honka_18
Megi nie ma co się zamawiać, mieście się w normie wiec jest dobrze. Każda ciąża jest inna

Ja miałam dzisiaj pracowity dzień ... z ołówkiem w ręku







I mój chłopcy z rana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044767 przez Kejt
WOW jakie ładne rysunki :woohoo: zazdroszczę, mi to nawet słoneczko i chmurki nie wychodzą :huh: noi chłopaki super :) jacy grzeczni :)

Ja jak Megi wczoraj robiłam badania i wyszło że mi LDH wzrosto ale jest jeszcze w normie ale ja już panikuje, w poniedziałek powtórzę badanie zobaczymy co wyjdzie. Staram się myśleć pozytywnie ale to mi do głowy samo nachodzi :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044768 przez Joanna90
Megi mieścisz się w normie, czyli powinno być ok :)
Honka super rysunki :) I jacy ładni chłopcy, wyglądają na bardzo grzecznych:)
Kejt nie stresuj się, myśl pozytywnie, musi być dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1044769 przez Inezka
Witajcie!

Megi, też myślę, że nie masz się co martwić krzywą, mieścisz się w normach. ;)

Honka, co za talent :) fajnie, każdy z chłopców ma pamiątkę.

Ja dziś trochę odpoczywam, wydrazylam dynie na Halloween dla syna , a z drugiej robię dżem dyniowo-pomarańczowy z cytryną. Pierwszy raz robię, mam nadzieję, że będzie smaczny :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044774 przez Mulian
Honka świetny pomysł! Bardzo fajna pamiątka dla Was i chłopców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044776 przez Kejt
Masuska a Ty gdzie zaginęłaś? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1044787 przez Megi
Kochane, a co tu taka cisza :) Pewnie wszyscy już na rozjazdach

Honka masz robiące wrażenie zdolności manualne :cheer:

Dziewczyny dzięki za pocieszenie, ale mamuśki zawsze z wynikami szaleją i się martwią :)

Dziś zwiedziliśmy 3cmentarze, odwiedziny rodzinki na obiad, poprasowałam i dopiero siadłam :) Ale dzień był długi, bo córka się nie przestawiła wraz z czasem i wstała o 4.30... :blink: Więc padam, a mąż jeszcze liczy na amory :whistle:

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044788 przez honka_18
Ja pól dnia przeleżałam na sofie z książeczkami w ręku ( czytałam dla chłopców), a drugie pół na plotkach z siostrą bo wpadła podrzucić mi ciuszki dla Kubusia bo jej słodziak już wyrósł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044798 przez mavi31
Cześć dziewczyny :)
Długo się zbieram żeby coś napisać ale brak czasu
Więc echo i usg wyszło wpozadku dzidziuś zdrowy wszystkie parametry ok waży 689g więc jest go już trochę hihi mo i będzie drugi synek :) wczoraj robiłam krzywa cukrowa jest ok ale wszystkie parametry morfologii wskazują na początek anemia:( a przecież jem zielenine i łykam witaminy

Dziś ostatni dzień przeprowadzki zostały nam łóżka i tv więc cały dzień czeka mbie układanie wszystkiego niestety kuchni nie ma będziemy przez około miesiąca dać sobie radę ale może się uda więc trzymajcie kciuki mocno
Pozdrawiam i obiecuję być już aktywniejsza hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1044804 przez masuska
Hey, troszkę mnie nie było na forum. Czytałam co piszecie, ale jakoś weny nie było, albo czasu. Przyjechały meble, ależ miałam przepakowywania... Taras mam już przygotowany do wylania posadzki. Pietruszek mi się rozchorował, siedzi w domu a mnie już cholera bierze, bo jemu już dużo lepiej i nie ma się gdzie wyhasać. Dziś jedzie do dziadków, bo ja mam gina, a mąż w pracy. O i szwagierka jeszcze ze szpitala nie wyszła, bo mała ma żółtaczkę, ale myślę że już dziś będą dobre wyniki, no nie męczę jej. W ciągu tygodnia urodziły też moje 2 koleżanki, no i same dziewuszki przyszły na świat :) Sama bym chciała być już po :) u mnie jutro 100dniówka, więc z górki.

Dziewczyny zaraz zaczynamy 3 trymestr:) Szybko ten czas zleciał. Zakładałam że do tego czasu będę miała większość zrobione, a tyle mi jeszcze zostało. Czekam aż Młody pójdzie do przedszkola i biorę się za malowanie mebelków dziecięcych, więc w połowie listopada zaczynam prać ciuszki maluszka, rozeznam się czego jeszcze mi brak i dokupię.

Alek dokazuje, szleje na całego kiedy tylko może:) A ja przy okazji zgubiłam kilogram.

Mavi
Gratuluję syneczka:). Też mam anemię, ale żadnych wskazań do tego, gin mówił że tak może być, a wyniki nie są straszne. Szybkiej przeprowadzki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044807 przez MamaLuty17
Hej Mamusie :) jeśli macie ochotę to zapraszam do dołączenia do nowej grupy na Facebooku dla mam z terminem porodu na pierwszy kwartał 2017 roku :) Ma być miło, rodzinnie i dość kameralnie, żeby dobrze się poznać i nawiązać znajomości nie tylko na czas ciąży :)
www.facebook.com/groups/1344211188936043/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044818 przez Megi
Kochane,
A ja dziś pracuje w domu, bo Szef zezwolił. Więc mogłam zostać z córką. Popisałyśmy literki i pobawiłyśmy się w matematykę :)
Ja do końca listopada to jeszcze mam nadzieję wymalować duży pokój, skończyć remont u dzieci, a zakupy dla malucha, w grudniu.
Sporo rzeczy mam po koleżankach, ale nie mam tych malutkich, więc na 56cm kupię chodź do szpitala. A tu duża część już ma tak wiele rzeczy...Honka to już wszystko :blink:

Mavi gratuluję synka!

Masuska a jaki masz wynik hemoglobiny?

Uciekam zaraz na paznokcie, trochę relaksu dla mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl