BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045127 przez Kejt
Mena nauka idzie mi jak krew z nosa :laugh: wogóle się skupić nie mogę, to chyba ta ciąża tak działa :P całe szczęście to już w poniedziałek i będzie z głowy :) a w nagrodę chyba pojedziemy za tydzień w góry na weekend B)

Takie misie zamówiłam na ścianę nad łóżeczko :)




Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045131 przez olcia1989a
Kejt sliczne te naklejki.Slodkie :kiss:
Maz dzisiaj maluje sypialnie,spimy w salonie,pewnie sie nie wyspie :angry:
Kurcze przyszla jesien,popoludnia cale w domu a ja bym siedziala i jadla :woohoo: czasami to jest silniejsze ode mnie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045141 przez honka_18
Kejt ładne naklejki
Mi już przyszły, nawet już na ścianę przykleilam ale pochwale się jak skończymy Kubusiowy pokoik

Olcia jak nocka minęła ?

Mena ja w każdej ciąży miałam sucha skórę, po porodzie wraca do normy ;) teraz mi na brzuchu wyschła i odchodzi takimi dużymi płatami

U nas dzisiaj zimno, ale cierpliwie czekam na mrozy i śnieg, mam nadzieje ze w tym roku zima do nas zawita. Mój czterolatek jeszcze śniegu na oczy nie widział a marzy o bałwanie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045144 przez olcia1989a
Honka nocka minela nienajgorzej☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045145 przez Mulian
Honka w Polsce też ostatnimi laty bywa problem z ulepieniem bałwana, marzy mi się mroźna, biała zima a nie deszcz i szara breja na chodnikach.
Olcia ja też mam niestety apetyt i pomimo, że nie jem jakoś niezdrowo to na wadze przybywa, jakoś w ciąży ciężej z silną wolą. Już prawie 8 kg mam na plus, ostatnio znów mi brzuch skokowo urósł.
Kurcze ja dopiero trochę ciuszków kupiłam, muszę to nadrobić. Teraz czekam na ten kombinezon- śpiworek o którym jakiś czas temu pisałam, z h&m.
A im dłużej wybieram wózek tym mniej jestem zdecydowana, za to widziałam na olx fajne jak nowe więc chyba jednak kupię używany jak już przyjdzie na niego czas.
Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045146 przez olcia1989a
Ja mam niecale 5kg a w pierwszej ciazy bylo juz ponad 8 :whistle: do niedawna nie jadlam slodkiego a teraz nie potrafie sobie odmowic,to chyba przez ta pogode :blush:
Co do zakupow to ja tez zamierzam nadrobic zaleglosci w tym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045152 przez Inezka
Kejt, powodzenia jutro na obronie!!!! Napisz jak będziesz już po wszystkim.
Naklejki są słodkie.

Ciekawe, jaka będzie zima u nas w tym roku. W sumie fajnie byłoby gdyby na święta był śnieg, a nie taka szarzyzna...a właśnie dziś jest szaro, wszystko wisi i mży.

U mnie 5,5kg do przodu. We wtorek mam standardową wizytę u gin, wyniki morfologii i teraz zamierzam poprosić, żeby mi małą pomierzyła dokładnie i lepiej ją obejrzała.Mam nadzieję, że nadal jest wszystko dobrze. Na połówkowym było takie dokładne mierzenie ostatni raz.
Ja z suchą skórą na twarzy walczę, myślałam, że pomogą peelingi, ale cały czas tak samo. Używam takiej maści linoeparol, ale też średnio pomaga. Czyli trzeba czekać, aż urodzimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045153 przez Mena
Kejt naklejki slodziutkie :silly: daj znać jak po obronie.
Inezka ja kupiłam maść ochronna z witamina A i po jednym użyciu już czuje różnice. Posmarowałam na noc cienka warstwa miejsca na twarzy najbardziej przesuszone. I tak planuje że 2 razy w tyg smarować (ogólnie czytałam na jakimś blogu że ta maść ma wszechstronne zastosowanie :lol: )
honka u mnie raczej nie ciąża jest powodem suchej skóry bo ja mam tak ze 2 razy w roku że skóra na twarzy robi mi się mega Sucha :blink:

Oj mi też marza się wkoncu święta białe A nie szare :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045155 przez Inezka
Mena, a widzisz, zapomniałam, że mam też maść z wit. A, wypróbuję dziś na noc i kolejne i zobaczymy jak u mnie zadziała. Dzięki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045167 przez masuska
Witajcie, a my cały dzień w ruchu. Byliśmy w odwiedzinach u małej, już 2 tygodniowej Polci :) Jak to Piotruś powiedział, jest słodziutka :) Później na cmentarz, bo 1.11 nie byliśmy, dalej odwiedziny u moich rodziców, dalej zakupy i jeszcze na koniec do teściów. Dzień pełen wrażeń, ale miło było :) Jutro jedziemy po listwy przypodłogowe i biorę się za sprzątanie poddasza.

Kejt śliczne naklejki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045179 przez olcia1989a
Dziewczyny bylam dzisiaj na zakupach w biedronce i sa proszki i plyny do prania lovela dla dzieci.Oczywiscie kupilam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045180 przez Mulian
Cześć dziewczyny w ten senny, szary poniedziałek.
Sander dawno się nie odzywałaś, co u Ciebie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045182 przez Sander
Jestem dziewczyny! Tylko jestem tak zajechana... Nie wiem w co ręce wkładać :-P, mąż w delegacji we Włoszech, na mojej głowie cały dom + golebie (pasja mojego męża) , meble, urządzanie łazienki, zaraz kafelki w garażu, jeszcze mój samochód się popsuł... Mało tego zaczęłam jeździć autem rodziców i też się popsuł - ale tu juz sytuacja opanowana :-) no i jeszcze piątek i sobota urodziny mojej córci... Więc trochę czytam ale pisać będę w przyszłym tygodniu.
Kejt trzymam kciuki!!! Czekamy na informacje!
Pozdrawiam Was serdecznie!!! Odezwę się później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045190 przez honka_18
A my dzisiaj się wzięliśmy za Kubusiowy pokój, M ściągnął łóżeczko ze strychu i dzisiaj z Adamem rozłożą żeby zdążyło się wywietrzyć bo strasznie strych em przesiąkło i materac się odkształił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045193 przez Mena
Inezka tylko żeby to była ta maść ochronna z Wit A, a nie ta zwykła bo ta to coś czytałam ze niebezpieczna w ciąży jest (ale nie wiem czy całej czy w poszczególnych trymestrach) i jak masz skórę na buzi skłonna do zapychania to raczej codziennie nie smaruj :whistle:
Ciekawe czy Kejt już po obronie czy jeszcze nie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl