BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1045028 przez Mulian
Dziś ja siedzę z glukoza. Myślałam, że to nie może być takie okropne, ale pełen kubek takiej słodyczy jednak jest dość nieprzyjemny, blee mdli mnie. Podobno mogę trochę wody się napić to zaraz zatankuję ;) a teraz książeczka i czekamy. Dzidzia się obudziła i dokazuje :)
Miłego dnia dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045064 przez zubi
Cześć mamuśki.

Kejt ty to jesteś w ciąży? Masz taki mały brzuszek :)

inezka nasza Natalia miała szczepienia na 5w1, rota i pneumo ( łączny koszt ok 2,000 tys) ale uważam że warto i Kingę też będziemy szczepić, super że chociaż pneumokoki odejdą dopłacenia.

megi co to za krążek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045084 przez honka_18
Chłopcy mieli 6w1 + rota.
U nas dzisiaj pracowity dzień, chłopcy zadbali o to żebym musiała myć wszystkie podłogi, zmienić firanki w salonie i wstawić 2 prania,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045087 przez Megi
Zubi krążek Pesser,którego lekarz zakłada na szyjke macicy i ona zapobiega rozwarciu i skracaniu się

My po pracy czekamy na sąsiadow,wpadaja na kawkę to wieczor zleci... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045092 przez Kejt
Zubi ten maly brzusio to Megi, ja taki miałam ale z 4 miesiące temu :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045101 przez honka_18
Hej Mamuśki
Jak Wam noc minęła?
Mi na rozmyślaniu, spać nie mogłam :unsure: z chęcią teraz bym się zdrzemnela ale Artur juz obudził Adam i Mikołaja :blink:
Kubuś od wczoraj słabo się rusza chyba ma lenia jak mama , a mi wczoraj podczas kąpieli mleko ciekło :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045103 przez Mulian
Honka ja też miałam trochę nieprzespaną noc. O 4.30 wstałam do toalety i już oczywiście nie mogłam zasnąć. teraz chodzę zaspana. Ja codziennie widzę ślady na bieliźnie od mleka, ale tego jest ze dwie krople, a tak żeby bardziej ciekło to jeszcze nie miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045104 przez Kejt
Mi przedwczoraj też ciekło tak sobie myślę że to chyba przez hormony szczęścia :woohoo: bo ostatnio trochę się stresowałam wynikami a po wizycie u lekarza odetchnełam i zaczęłam wierzyć że to się może udać wszystko i wpadłam w szał zakupów :woohoo: mąż mnie chyba zabije jak zobaczy te wszystkie paczki które przyjdą haha :laugh:

U mnie też się coś mało rusza, pewnie też ma lenia ;) ostatnio na ktg lekarz kazał liczyć ruchy i czytałam że prawidłowo ma być 10 na godzinę ale to chyba tylko w tych porach co zawsze się ruszalo? Czy co godzinę mam tak liczyć? :dry: bo tyle to na pewno się nigdy nie ruszalo :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045106 przez honka_18
Kejt ruchy zaczyna się liczyć jak dzidzia zaczyna szaleć ;) u nas Kubuś jest najbardziej aktywny o 6.:30 rano i po 21 wiec wtedy liczę i nawet jak ma lenia to jest 10 kopniaczkow

A to mój brzuchol z rana .

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045107 przez Megi
To i ja się dołączam do nie wyspanych mamusiek :) Jak się obudziłam o 2.30 to do 5.00 nie mogłam zasnąć :angry:
Później przysnęłam i mąż zrobił śniadanie, to wstałam dopiero po 8.30. Córka po śniadaniu już była i ubrana :)

Honka ale masz już śliczny i prawdziwy ten brzuszek ciążowy :cheer:
Faktycznie mój wygląda na mniejszy.

Kejt pewnie, że wszystko się uda i będzie dobrze! Wrzuć później zdjęcia, co tam kupiłaś ;)

Dziś musimy iść do sklepu, bo jutro urodziny córki koleżanki, więc popołudnie w galerii. Ale coś dla poprawy humoru sobie zamierzam kupić do ubrania ;)
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045109 przez honka_18
Megi a jaki juz niewygodny :whistle: wczoraj z wanny nie mogłam się podnieś :woohoo: ale juz bliżej niż dalej :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045110 przez Joanna90
Cześć dziewczyny. Ja za to mogłabym spać i spać nawet cały dzień i noc, to chyba efekt uboczny tych leków przeciwwirusowych bo odkąd je stosuję tak mam.
Nasz Hubercik kilka dni temu też miał jakiegoś lenia przez 2 dni, ale już ożył, lnajbardziej szaleje późnym popołudniem i wieczorem, a tak to rusza się w ciągu dnia, ale tak delikatnie. Zresztą łożysko na przedniej ścianie też te ruchy trochę tłumi :) Ostatnio w nocy się przebudziłam i odkryłam cała bo było mi gorąco- a zawsze śpię owinięta w kokon od stóp do głów i wtedy Hubercik zaczął strasznie kopać, a jak przykryłam brzuch to od razu przestał, chyba poczuł roznicę temperatur :P
I muszę się pochwalić, wczoraj mąż dostał pierwszego kopniaka w rękę, potem czekał na kolejne, ale Bobasek kopał akurat jak zabierał rękę więc nie mogliśmy trafić, mały żartowniś rośnie :)
Honka piękny brzusio :)
Kejt cieszę się, że wszystko dobrze i że uwierzyłaś, że wszystko będzie dobrze, oby tak dalej :) co do liczenia ruchow to nie wiem jak to dokładnie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045113 przez masuska
Hey, to i ja ostatnio śpię jak zabita. Dziś mąż ma wolne i wymyśliłam że podskoczę rano po bułki dla chłopaków. Piekarnie mam blisko i przewietrzyć się z rana lubię:) Ale że wyjątkowo mąż wstał wcześnie to on zrobił nam tą niespodziankę. Ja spałam do 8:30, młody wstał po 9tej:)
A po śniadaniu udało mi się pokazać mężowi jak Alek kopie w brzuch. Joanna też nie mogę wychwycić żeby męża kopną, raz się tylko udało, więc jak dziś kopał to odsłoniłam brzuch i mógł się napatrzeć:) Minę miał niezła, bo Piotra kopniaków nie widział przez łożysko na przedniej ścianie.

Honka
, w pierwszej ciąży mleko miałam już w 20tc, teraz nic, mam nadzieję że nie będzie problemu z karmieniem. A brzuszek b.ładny, mam podobny:)

Moje chłopaczyska pojechali do fryzjera i na zakupy, więc ja się biorę za sprzątanie. Nie mam pomysłu co na obiad:( A musi być coś z ziemniaków, takie życzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1045114 przez honka_18
Ja w poprzednich ciążach nie miałam mleka :whistle: z Adamem miałam od razu po porodzie, a z Artkiem 2 dni po cc :whistle: więc się zdziwiłam jak zaczęło mi wypływać :blink:
Co do kopniaków to M co wieczór puka sobie do syna a ten mu odpukuje, ( tylko wczoraj nie odpukał bo miał lenia :whistle: )

Ja na obiad dla chłopców zrobię omlet, a dla M mam fasolkę po bretońsku ze wczoraj, tylko nie wiem co sama zjem bo jest mi po wszystkim niedobrze :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1045119 przez Mena
Dzień dobry w ten pochmurny dzień :silly:
Megijaki mały brzusio, nie pamiętam kiedy ja taki miałam :woohoo: (ale ale chodzę jeszcze w jeansach z przed ciąży tylko już bez paska :laugh: )
honka Twój za to pokazny już :P
Kejt jak nauka do obrony ?
Jeju mam tak Sucha skórę na twarzy że momentami aż piecze :dry: , aż sobie kupiłam w aptece maść z Wit A :woohoo:
Co do kopniaczkow to P. często obrywa od Małej :silly: ale rzadko jak akurat chce tylko z zaskoczenia :lol:
Hmm co do mleka to ja miałam albo w dzień porodu albo dzień wcześniej nie pamiętam już i narazie też jeszcze nie mam.
Mam takiego lenia że nic mi się nie chce A tu sprzatnie czeka :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl