BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1037961 przez honka_18
Mena ja brałam na początku 1 ciąży więc chyba jak weźmiesz raz na jakiś czas to będzie dobrze ;)

U nas leje deszcz, a ja po bułki muszę iść z 3 dzieci :angry: auto zapakować ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037963 przez masuska
Mena nospe można. Spotkałam się nie raz ze ktos miał przepisana nawet na początku ciąży. Ja brałam od 32tc..

Dzis musze zacząć szykować dom na urodziny synka. Zawsze robiliśmy na podwórku ale przez ta pogodę to damy sobie na spokój.

Dziewczyny polecicie jakas grę planszowa dla 5latka. Ostatnio gramy namiętnie w grzybobranie i chińczyka ale mi się juz nudzi, a młodemu to w sumie wszystko jedno byle by wygrywał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1037979 przez Megi
Hej,
Masuska gier planszowych nie polecę bo moja Julka to lubi bardziej artystyczne zabawy i z gier mamy tylko chińczyka ;)

Mena nospe można od samego początku, z córcią brałam bo napinał mi się mocno brzuch i lekarz powiedział, że nie szkodzi

Dziewczyny macie apetyt? Bo ja kiepsko- schudłam 1kg, a nie jestem z tych, co ma mdłości...

Uciekam dalej do pracy mamuśki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037984 przez Mena
Dzięki dziewczyny :) to w takim razie muszę kupić :cheer:
Megi ja mam względny apetyt w okolicach popołudnia ale w dalszym ciągu tylko na ziemniaki ze zsiadlym mlekiem... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1037992 przez Kejt
Ja mam apetyt jak zawsze i jem jak zwykle, przestałam tez ćwiczyć a też schudłam 1,5 kg... :huh: :ohmy:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038001 przez masuska
Na początku nie miałam w ogóle apetytu, zgubiłam 3 kg, a teraz już prawie nadrobiłam:P Apetyt wrócił, ale jem inaczej niż wcześniej, np. polubiłam wiśnie, a na arbuza nie mogę patrzeć, w sumie to na wszystko słodkie :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038002 przez Megi
Masuska na słodkie to ponoć na dziewczynke:) A jakie przeczucie masz?

Ja na córkę to żadnych zachcianek nie mialam,teraz chyba podobnie-ewidentnie to tylko slodyczy mi się nie chce...

Dziewczyny,piszcie jak u Was bylo z zachciankami,wyglądem i co urodzilyscie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038006 przez honka_18
Nareszcie skończyłam dom wybłyskany, wszystko pochowane, auto spakowane jesteśmy gotowi w 100% :woohoo:
Sok pomarańczowy ratuje mi życie !
Z apetytem u mnie różnie, na początku jadłam cały czas, przez ostatnie dni nie mogłam patrzeć na jedzenie bo mnie na :sick: zbierało a dzisiaj wypiłam 0,5 l soku pomarańczowego i ze smakiem zjadłam dużą porcję pierogów ruskich i czuję się świetnie

W poprzednich ciążach wyglądałam ładniej niż przed :P w pierwszej pochłaniałam pączki i popijałam sokiem pomidorowym- przytyłam 16 kg, w drugiej daniem głównym była pizza popijana kawą- przytyłam 3 kg mam dwóch synów :cheer:
Teraz wyglądam okropnie aż wstyd się w Pl pokazać :whistle: mam pełno pryszczy i chyba spuchniętą twarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038007 przez masuska
Megi, właśnie słodkie mnie odrzuca, ale coś mi mówi że dziewczynka, może dla tego że baaardzo bym chciała Adusię/Anusię.

Z Piotrem miałam inaczej, same słodycze wsuwałam, w zimę to gorącą czekoladę a i piekłam dużo ciast. Jak na koniec ciąży jadłam arbuzy, tak potem przez dwa lata ich nie ruszyłam. Teraz piec nie mogę, jak już piję jakiś sok to rozcieńczam, ale wolę kwaśne rzeczy, musztarda, śledzie, ogórki. A i pryszcze też teraz mam i super mocne paznokcie. No to tak ze mną:)

Honka to teraz szerokiej drogi, bez zbędnych wrażeń:) Będziesz pisać z PL?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038008 przez Mena
Z tymi zachciankami co do płci to guzik prawda :P. Ja w tamtej ciąży mogłam tylko słodkie jeść A urodziłam chłopca :silly: , teraz za to mam na kwaśne :woohoo: i tak samo jak wcześniej do 3 msc strasznie zsypalo mi pryszczami twarz :blink: i mam dziwne przeczucie że będzie drugi chłopiec za to mąż że dziewczynka . teraz mam nadzieję że nie przytyje tyle co wcześniej :whistle: .
Hahah najlepsza zachcianka w tamtej ciąży to o 3 w nocy kanapka z dżemem truskawkowym i papryka konserwowa :woohoo: :P
honka szerokiej drogi :silly:
masuska jakiego masz przystojniaka :silly:
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038010 przez honka_18
Masuska najlepsze życzenia dla przystojniaka

Raczej nie będę pisała bo u rodziców internet jest kiepski a u teściów jeszcze gorszy , ale postaram się czytać na bieżącą oczywiście jak mi się stronka włączy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038011 przez Megi
Masuska-ale masz przystojniaka! Az pozazdrościć ;)
Nie doczytalam minki i myslalam,ze właśnie na slodkie masz chętke...

Honka szczęśliwej podróży :kiss:

Mialam ochotę na kapustę kiszona,a poniewaz malo jem ostatnio to poszlam do sklepu i kupiłam....matko jedyna jaka wstrętna! Poszla do śmieci...takie to moje zachcianki :laugh:
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038014 przez masuska
Dzięki dziewczyny, uściskam i wycałuję jutro. Faktycznie fajnie wyszedł na tym zdjęciu :)

Mena to mamy podobnie ze smakami. Ciekawe co z tego będzie :) Moja koleżanka ma dwóch chłopaków i z każdym miała inaczej. Szwagierka teraz jest w 24tc ma mieć dziewczynę i podobnie je jak ja. No ale smak to tak jak pisałaś.

Megi a moja zachcianka, to parówkowa z musztardą, śledzie w sosie musztardowym i sernik, no i jeszcze mąż mi szukał jagodzianek po całym mieście jeszcze przed sezonem, ale dzielny znalazł:)

A przez Honkę polubiłam wreszcie sok pomarańczowy, którego nigdy nie lubiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038021 przez honka_18
Masuska też nie lubiłam tego soku :P ale siostra mi ciągle powtarza, że jaj na mdłości pomagał (ma 1.5 miesięcznego synka) spróbowałam i działa :woohoo: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038025 przez honka_18
Już czas się z Wami pożegnać, odpoczywajcie ile się da i nie zapomnijcie o mnie :whistle:
Trzymajcie kciukasy żeby udało nam się w 15 godzin objechać całą trasę
Wrócę do Was za 3 tygodnie
Trzymajcie się kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl