BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038512 przez lejdy
dzięki dziewczyny za dobre słowo :)
też chyba zacznę poważniej myśleć dopiero po I trymestrze.

Sander słodka Twoja córa i to, że tak fajnie reaguje na maleństwo! :)

Ja biorę teraz Folik Mama 1. Przez cały I trymestr mam to brać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038516 przez Mena
masuska ja na rozstępy w pierwszej ciąży stosowalam krem z Ziaji i teraz też już kupiłam :silly: A skarpeteczki boskie :lol:
Sander milusia córeczka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038517 przez Megi
Mi lekarz na razie tylko kwas foliowy kazał brać, twierdzi, że lato to owoce i warzywa wystarczą na I trymest

Na brzuch zamówiłam dziś Elancyl bo ma super opinie- zobaczymy, zdam relację
W pierwszej ciąży używałam Mustele 9miesięcy, ale zmienił się i opinie ma już słabsze :blink:

Dziewczynki, a Wy co???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038521 przez Mena
A wiatamin też żadnych narazie nie biorę tylko kwas.
Z Ziaji jestem zadwolona nie mam na brzuchu ani jednego rozstępu co prawda wyszło mi kilka parę tyg po porodzie ale smarowalam dalej i zniknęły, A tak mam parę na udach ale wysoko i od wew str więc i tak nie widać A i tak są mało widoczne :) :laugh: a akurat tam zbyt systematycznie i uważnie nie smarowalam B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038528 przez Kejt
Ja na rozstępy używam palmer's, nie wiem czy skuteczny, okaże się :) mi akurat to pasuje, że brązuje skórę :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038529 przez Kejt
Ja na rozstępy używam palmer's, nie wiem czy skuteczny, okaże się :) mi akurat to pasuje, że brązuje skórę :)



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038531 przez dodi
Witajcie jestem po wczorajszej wizycie i mega happy. :laugh: z dzidzią wszystko w porządku jest bardzo żywa rusza sie cały czas jak to powiedział moj gin ...wszystko kapitalnie! Za 2-3tyg mam iść na prenatalne usg i test pappa a 11.08 kolejna wizyta wrzucam wam zdjęcie maluszka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038534 przez masuska
Dodi extra, rozbrykane maleństwo :)

W pierwszej ciąży używałam Pharmaceris i ma 1-2 rozstępy, które widzę tylko ja:P Myślałam o tym Palmersie, ale spotkałam się z opinią o intensywnym przeszkadzającym zapachu i teraz się waham.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038535 przez Kejt
Faktycznie w porównaniu do innych ma zapach dość intensywny, musiałabyś w rossmanie otworzyć trochę i zobaczyć czy nie będzie przeszkadzał. Mi akurat odpowiada :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038536 przez Sander
Dodi jak miło popatrzeć na takiego Maluszka!!! Super!! Nie wiem czy pisałaś juz, masz prenatalne refundowane?
Ja też używałam coś, ale nie pamiętam co. Musze się przejść do Rossmana coś wybrać. Chciałam wam powiedzieć ze ważne jest Także smarowanie ud!! Ja smarowalam tylko brzuch. Bardzo przytyłam w ciąży 25 kg i wszystko szło mi w nogi!! Na brzuchu wcale rozstępów nie mam. A uda całe w paseczki... Co prawda uważam że to mała cena za Isie, ale lepiej tego uniknąć jak można.
Tabletki łykam prenatal uno, z imbirem. Dostałam tyle próbek od gina źr akurat do 12stego tygodnia starczy. I mam jeszcze vitaminer prenatal.
Czy czułoście juz gdzie maluszek jest? Ja ostatnio po przytulankach miałam okazję. Zupełnie twarde jak skała miejsce tuż nad kością lonowa, tak na wysokości blizny po cc. Wydaje mi się strasznie małe i nisko, a Isia mi się pokazała dużo później, chyba z miesiąc dalej, tez się tak napielo.
Ja się staram dziś w końcu dom ogarnąć. Ciasta chyba nie dam rady zrobić ale za to na obiad barszcz czerwony zabielany z makaronem + ziemniaczki z okrasa... Pycha!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038544 przez Justyna_1709
Ja używałam palmersa i bio oil bardzo systematycznie. Całą ciążę zero rozstępów, jaka ja byłam szczęśliwa B) a tu w 9 miesiącu masakra... Brzuch mam jak u tygryska, dlatego teraz już nie mam czym się przejmować. Gorzej być nie może :silly:

Ja właśnie siedzę u fryzjera i słucham jak koleś obok narzeka na humory żony w ciąży ;) a termin ma na 14 lutego i tak sobie myślę, co by mój mówił haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038548 przez masuska
Oj, ja też bym chciała do fryzjera. Dziś synu idzie na urodziny do kolegi, to sobie skoczę do rosmana na chwilkę. Można by tą kartę rossne wyrobić, bo na pewno się przyda.

Sander, barszcz chętnie, ale biały, albo żurek:) ale mam jeszcze leczo i fasolkę szparagową, a następne zamówienie to młoda kapusta z koperkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038566 przez lillafron81
witam wszystkie lutowe mamusie :) .
Ja testowalam 27 czerwca dwie kreski :laugh: staraliśmy sie z mezem dwa lata a po slubie rok :).
1lipca bylam u gin. bylam 3tydzien obecnie 5tydzien :) .
W 22 lipca idziemy do gin.
Powiem tak to moja 3 ciaza z bylym mezen sie nie ulozylo :( ,
obecnie chodze prywatnie bo przy2 ciazy mialam komplikacje a pomimo to P gin nie widziala potrzeby robic dodatkowych badan , teraz wiem ze mam wszystkie badania jakie kobieta powinna mnie dodatkowo badania prenatalne ponieważ starsze dziecko choruje od urodzenia .
obecnie czuje sie ok tylko bola piersi ale to normalne .
pozdrawiam was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038570 przez Kejt
Witaj lillafron81 w naszym gronie :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038582 przez Kejt
Hej dziewczyny :)

Ma któraś z Was może grupę krwi ujemną?

Ja mam ale mój partner też ma więc konflikt seroligiczny mi nie grozi ale lekarz mnie dziś zapisał na badanie antygenu HPA-1a i tak się zastanawiam czy jak my mamy oboje minusy to też trzeba, nie zdążyłam wypytać dokładnie bo ja na tych wizytach u lekarza to głowę tracę :P ale idę jak kazali :)

Miłego i słonecznego dnia :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl