BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 9 miesiąc temu #1038871 przez Mulian
Hej dziewczyny.
U mnie za to pochmurno i chłodno :( a wybierałam się na spacer bo dziś mam lepszy dzień.

Lilla super dzidzia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038875 przez olcia1989a
Dzien dobry :) U nas zrobilo sie pomchmurno,mam nadzieje ze to chwilowe.Wczoraj zrobilismy sobie jejednodniowy wypad na morze :) fajnie bylo,troche zdazylam sie opalic :) ogolnie to czuje sie jakbym w ciazy nie byla...a jak Wasze brzuchy?dopinacie sie w spodnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038876 przez lillafron81
Megi u mnie tez goraco ze chodzis sie nie chce , i tak ma juz byc do 2 tygodnia sierpinia wrrrrr ale ja sie ciesze od 1 do 5 sierpnia nie bende aktywna wyjezdzam z rodzinka nad morze :laugh: , wypytalam sie czy moge przebywac na sloncu moge ale nie mam przeginac wrrrr gdzie ja kocham slonce :blush: a jak wruce to odradzu mam badania prenatalne i ogulne , ale jak narazie to nie widzi nic niepokojacego
dobra dziewczynki ja ide polezec bo nogi mi dzis puchna
powiem wam ze córeczka miala zaszczyt posluchac serduszka :)
to ja znikam pozdrawiam cieplutko
a dziewczyny piscie jak u was z apetytem jest u mnie na poczatku to jesc nie moglam teraz to za troje jem :laugh: :blush: szczegulnie w nocy 2 4 5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038877 przez masuska
A u mnie zimno, deszcz nawet padał, a ja przy takiej pogodzie nie do życia jestem :(

Apetytu też już nie mam dużego, opanowałam się. Jem regularnie małe porcje i jakoś problemu z objadaniem nie mam. Nie chcę znów przybrać 28 kg :(

Olcia, jak mi przeszły dolegliwości to zaczęłam się zastanawiać czy na pewno jestem w ciąży. Ze spodniami zaczyna pojawiać się problem, ale mieszczę się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038880 przez bąbelek196
hej dziewczyny, troszke mnie nie było. Wypoczywałam na urlopie. A Teraz planuje remoncik w domku. Poki co nadal nie czuje sie w ciązy aczkolwiek brzuszek troszeczke sie powiększył. A waga zmalała o 4 kg:) Zastanawiam sie nad kolorem w pokoju dla przyszłego maluszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038883 przez MaKa
Hej :)
u nas pogoda też straszna, pochmurno i bardzo nieprzyjemnie, dobrze że chociaż nie pada, z Małym byłam dziś na podwórku, pokopałam trochę piłkę i boli mnie teraz wszystko, dosłownie jakbym przebiegła kilka kilometrów :silly:

ja póki co mieszczę się w każde spodnie, na szczęście noszę raczej takie z podwyższonym stanem więc jeszcze kilka tygodni mi posłużą :cheer:

a jeśli chodzi o apetyt to na początku totalnie odrzucało mnie na widok mięsa, a teraz mogę jeść wszystko i to w każdej ilości - na szczęście trochę się opanowuję.

powiem Wam, że dziś przeglądałam na stronie smyka ubranka niemowlęce, chętnie bym już coś kupiła ale nie wiem czy nie za wcześnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038884 przez mavi31
U mnie dziś upał
Ale w pracy klimatyzacja dzięki Bogu:)
Ja niestety w spodnie się już nie mieszcze waga ta Sama ale brzuszek wydenty
Niestety smaków wielu nie mam bo Wzasadzie co rano wymioty więc do 13 ciężko co kolwiek zjeść
Jedyne co mi smakuje to śliwki i nektarynki

Dziewczyny od jakiego wieku są badania prenatalne???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038888 przez dodi
Darmowe prenatalne sa od 35 lat
U mnie dzis upal siedzę w domu to przynajmniej chłodniej mam
Ja póki co nie przytylam za bardzo więc w ciuchy w sumie sie mieszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038889 przez Mena
hello :laugh:
u mnie rano było słońce a teraz gdzieś sobie poszło :huh:
w spodnie swoje się mieszczę ale ja mam wszystkie biodrówki to może dlatego :woohoo: . I wkońcu mogę zjeść kanapkę z wędliną a nie tylko z masłem i ogórkiem :whistle: i zazwyczaj mięso mnie już nie odrzuca :woohoo: skończyła się era ziemniaków ze zsiadłym mlekiem :silly: . za tydzień dowiem się ile przytyłam :whistle: na szczęście nie mam wagi w domu :woohoo:
MaKa ja z synem miałam termin na 14.02 prezent na Walentynki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038890 przez Kejt
Kurcze w ciuchy się mieszczę normalnie jak założę obcisłą sukienkę to widać ciążę ale jak luźne to nie widać mocno. No ale jak w lustrzę ustane to brzuch mam spory aż jestem przerażona co będzie na koniec :ohmy:

Zachcianek mocnych nie mam, jeść lubiłam zawsze sporo więc muszę się pilnować :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038894 przez mavi31
Hmm....
Martwię się bo mój ginekolog coś mi wspominał ale mam32 więc obawiam się że będę musiała płacic za te plenatarne
Ja tez mam już spory brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038898 przez Kejt
Czasami chyba lepiej zapłacić za niektóre usługi.
Byłam w środę prywatnie na usg genetycznym i robił mi badanie godzinę czasu i sprawdził wszystkie możliwe rzeczy a na drugi dzień byłam na takim samym usg tyle ze na NFZ. Badanie trwało niecałe 10 minut, lekarz zobaczył tylko czy ogólnie są nogi, ręce, żołądek, nerki i kość nosowa.. Kobiet przez czas jaki czekałam i po mnie multum się przewinęło. Wyszło na prywatnym, że mam nieprawidłowe przepływy a na NFZ nawet tego nie sprawdzał :(
Nie wiem może mi się tylko tak przytrafiło, ale jestem przerażona po wczorajszym dniu naszą służbą zdrowia i podejściem do ciężarnych :(
Na takim usg byłam po raz pierwszy na NFZ może stąd takie zniesmaczenie.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038900 przez mavi31
Kejt ale to na fundusz czyli genetyczne to to samo co prenatalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038905 przez Justyna_1709
Kejt, ja myślałam żeby tym razem chodzić prywatnie i na NFZ. Żeby chociaż część badań mi odeszło. Ale jednak zrezygnowałam. Szkoda mi nerwów na państwową służbę zdrowia. Co do złych przepływów, na pewno to wynik wiercenia fasolinki. Pierwsza chyba poznałaś płeć ;) Gratulacje!

mavi, tak, prenatalne to właśnie to genetyczne. I to jest obowiązkowe badanie w I trymestrze. Bezpłatnie po 35 roku można mieć testy pappa. Kurcze, chyba że coś ja pokręciłam, ale wydaje mi się, że moja ginka takiej nomenklatury właśnie używa ;) a po 30 są wskazania do zrobienia tego testu. Podobnie jak w przypadku chorób w rodzinie.

Dziewczyny, to chwalić się brzuchami!!!

U nas dzisiaj piękna pogoda. Ale cóż z tego, jak pół dnia ogarniałam dom. Zmywanie tych małych, tłustych łapek z lakierów doprowadza mnie do szału!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038908 przez dodi
Justyna po 35 to i test pappa i usg genetyczne jest darmowe wiem bo jestem zapisana na 4 sierpnia a.moja znajoma ma 37lat i juz byla na tych badaniach i nic nie płaciła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl