BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 10 miesiąc temu #1038916 przez mavi31
Dzien dobry wszystkim :)
Miłego i słonecznego dnia
Trzymajcie kciuki żebym w pracy dziś nue modlila się nad toaleta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038919 przez Kejt
Mavi trzymam kciuki :)

A wy trzymajcie kciuki dziś za mnie, bo mam dziś panieński, żebym nie usunęła,bo na codzień o 21 to już śpię :cheer: a i bez alkoholu to smutno :P

Miłego dnia :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038920 przez Megi
Hello!
Mavi i Kejt 3mam kciuki :)

Wczoraj byliśmy na Jarmarku i posiedzielismy do 22.00, corka dala radę to i ja wytrzymałam ;)

Brzuszek hmmm...-mieszcze się jeszcze we wszystkie spodnie,bo mam biodrowki;) Mam lekki brzusio.
Wklejac zdjęcia to będziemy mieli porównanie ;)
Apetyt- prawie brak. Jak się najem to z 10min mnie mdli i później jest ok.

Zaraz jedziemy do koleżanki na działkę,będą dzieci i basen oraz grill :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038921 przez masuska
Ale się rozpisałyście:)

Nasze plany na dziś to rano maja przyjść goście na kawkę, więc zaraz zaczynam sprzątać, a później z racji tego że jest impreza w moim mieście to chętnie się przejdziemy na spacer z młodym. Już ma obiecane wesołe miasteczko i watę cukrową :)

Brzuch u mnie widać, ze względu na warstwę termiczną ;) , która była już sporo przed ciążą :), ale jak się luźno ubiorę, to idzie zatuszować.

Badania robię prywatnie, w poprzedniej ciąży chodziłam na nfz i jestem b. niezadowolona z opieki. Teraz zresztą chodzę do ordynatora oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu w którym zamierzam rodzić. Poprzedni poród on odbierał i teraz też oddam się w jego ręce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038923 przez Mulian
No dziewczyny u Was dziś same miłe perspektywy, panieński, spotkanie ze znajomymi, impreza w mieście...super.
Cóż ja nie mam żadnych ciekawych planów a do tego dzień zaczynam z mdłościami (na szczęście u mnie na mdłościach się kończy MAVI mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie!)
U mnie brzuszek jeszcze nie rośnie, za to prawie od samego początku jest jakiś taki wydęty :dry:
Ja na badania chodzę prywatnie (mam w pakiecie InterPolska) i jestem bardzo zadowolona z podejścia mojej pani doktor, nigdy się nie spieszy, zawsze wszystko dokładnie omawia. Zobaczymy jak będzie na usg referencyjnym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038924 przez Kejt
U mnie brzuch wygląda tak :)



Dziewczyny jeszcze trochę i mdłości przejdą. Ja też miałam do 11 tygodnia a teraz czuję się rewelacyjnie,prócz czasami zmęczenia. Będzie dobrze! :)



Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038935 przez lillafron81
Czesc dziewczyny ja dopiero wstalam :blush: Ale u mnie pogoda znów się zmienila :angry: Takie skakanie ciśnienia mnie wykaczy. Ja nie miałam żadnych objawów ciąży nic. My z mężem idziemy na grilla do sąsiadów bo ma sąsiad imieniny daleko nie mam wiec zawsze bende mogla wrócić do domu buszek pokaze jak ogarniemy z mężem domek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038942 przez mavi31
Niestety moje drogie rozmowy z toaleta były i to trzy razy pod rząd łącznie z taleta w pracy o zgrozo :( do 13 zjadłam dwa paluszki teraz już ok jestem po obiedzie
Pogoda nadal ładna u mnie ;)
Ja dziś po za porzadkami w domu nie mam planów za bardzo czuje się zmęczona na szczęście jutro wolne :)
Co do brzuszka też miałam nie najmniejszy przed ale wszyscy mówią że widać że inaczej wygląda i ze wszędzie chudne a idzie wszystko w brzuch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038961 przez masuska
Cześć :)
Kejt śliczny brzuszek:) Ja myślałam że u mnie nie widać jeszcze, za bardzo i założyłam wczoraj moje ukochane rurki których już spory czas nie nosiłam, ale jednak to był zły pomysł. Poratowała mnie gumka do włosów dzięki której poszerzyłam sobie je trochę.

Dziś znów mnie nie będzie bo to goście i obiad u rodziców, znów dzień pełen wrażeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038962 przez Sander
Witam! Ja też wczoraj dużo wymiotuje i nie do życia jestem... Obiad to wysiłek ekstremalny!!! No i ogólnie ledwo funkcjonuje... Ale jeszcze pewnie kolo miesiąca i będzie lepiej :-)
Coś mi się zrobiło z kolanem. Spuchlo i jest całe sztywne. ciężko mi się chodzi. Byłam w aptece i niczym nie mogę smarować. Przełożyłam kapustę ale bez efektu. Jak coś to we wtorek na IP pojadę i nich mi coś poradzą.
W załączeniu mój brzuszek, ale jeszcze mało co widać
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038964 przez Kejt
Sander super brzusio :)
trzeba się cieszyć takimi małymi brzuszkami, póki jeszcze nam nie przeszkadzają funkcjonować. :)

Miłej niedzieli :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038972 przez MaKa
No dziewczyny, śliczne brzuszki, widać że ciążowe :) mój póki co przykrywa warstwa kilku zbędnych kilogramów więc o ciążowym to powiem dopiero za jakiś czas :) Kejt ma rację, póki są małe to mamy mały problem, później się dopiero zacznie... Nigdy nie zapomnę akcji z goleniem się przed porodem, do tej pory się z tego śmieję :lol:

Ja strasznie dzisiaj spałam, wszystko mi przeszkadzało, od chrapiącego M i wizyty w toalecie na siusiu aż po piejące koguty. Masakra... Zastanawia mnie skąd dzisiaj rano wziął się kogut w centrum miasta :blink:

Ale w miarę ładna pogoda, kawka w ogrodzie i gra w piłkę z synkiem jakoś mi humor poprawiły :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038978 przez Megi
Kochane,ale cudne brzuszki!Takie zgrabne i delikatne...
Jutro wkleje swój :)

MaKa ale się usmialam z koguta :laugh:

My wczoraj na dzialce,zalaczam zdjecie mojej córki-artystki B)


Dzis cmentarz,gotowanie zupki koperkowej z kluseczkami lanymi i plac zabaw.Czyli aktywny i udany dzień,a jutro znowu praca...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038979 przez kakadu
Czesc dziewczyny ja was podczytuje.od wtorku bo wtedy.wyszly mi 2 kreski. Ale termin dopiero na marzec a marcowek nie ma jeszcze :-) pozwalam sobie niesmialo.sledzic wasze losy. Fajnie ze.sa tu dziewczyny ktore czekaja na 3 dzidzie ja jak wszystko pojdzie ok bede miała 4 tego malucha. Mam 3 extra synow. 9' 5' i prawie 2' na forum bylam sierpniowka 2014' lekarza.mam 1 robilam beta hcg na razie rosnie prawidlowo. Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038981 przez olcia1989a
Witam wlasciwie po weekendzie :)
Kakadu witamy w naszym gronie :)
Dzisiaj moj synek skonczyl 3 lata :) :) ale to zlecialo nawet nie wiem kiedy,wiec od rana mielismy gosci do wieczora :) fajnie bylo dzieciaki sie wybawily,synek zadowolony i zmeczony spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl