BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 8 miesiąc temu #1039855 przez mavi31
Mnie dziś znów tsk męczy że ledwo żyję od 7;30 do chwili obecnej chyba już z 5 razy
Nie mogę nic zjeść staram się chociaż pić ale i tsk wszystko ląduje w toalecie ;(
Najgorsze to ze całkowicie Zabiera mi to siły a tu dziś druga zmiana w pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039856 przez Mulian
Mavi biedactwo współczuję! Mi już przeszły mdłości, a i tak jak się pojawiały to był sygnał, że muszę coś zjeść i po posiłku mijały. Trzymaj się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039859 przez honka_18
No cóż mają bardziej skomplikowane życie niż inni, a co dopiero po porodzie, jeszcze nie umiem sobie tego wyobrazić, oni chyba też nie, ale wg mnie jedynym wyjściem dla nich będzie rezygnacja ze szkoły ( nie mogą się przenieść do szkoły bliżej rodziców) i wprowadzenie się do moich rodziców.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mena, Sander udanego wypoczynku ;)

Kejt ja tam na zapas się nie martwię, staram się tylko włożyć chłopcom do głowy jak najwięcej szacunku do siebie i innych, i uczę ich że wszystko co robią trzeba najpierw przemyśleć

Mavi w drugie ciąży wymiotowałam do 17 tc, teraz taż jeszcze mam mdłości ale takie do zniesienia

Artek dzisiaj biega bez pampersa, ciekawe czy starczy mi cierpliwości żeby go odzwyczaić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039860 przez Justyna_1709
mavi, nie pocieszę Cię... Moja znajoma miała mdłości calusieńką ciążę. Nawet jak rodziła, to mówiła, że nie przeszły. Ale nie ma się czym martwić. Po prostu takie "uroki" Twojej ciąży. Współczuję bardzo, bo wiem jak ciężko z tym funkcjonować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039861 przez ewela86
Cześć dziewczyny:) Mogę dołączyć? w prawdzie termin na 3 marca ale nie mam pewności czy nie wyjdzie wcześniej :) Mam już jedną córeczkę Dianę - 3 lata. Zaczynam 12 tc i ta ciąża jest dla mnie dość stresująca, ponieważ w grudniu poroniłam a był to już 14 tc. Wróciłam właśnie z wizyty i dzidziuś na już4 cm. Wszytsko rozwija sie prawidłowo. Licze dni do 23 sierpnia - prenatalne. Na samą myśl poty mnie oblewają :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039874 przez honka_18
Ewela witaj :) 4 cm to już całkiem spora dzidzia, trzymam kciuki za spokojny przebieg ciąży, tym razem będzie wszystko dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039890 przez Megi
Dzień dobry :)
Ja tak w skrócie, bo wszystkiego nie pamiętam...
Brzucholki macie cudne :) Mój też zaczyna rosnąć :whistle:

Masuska śliczna fotka- prawdziwa już dzidzia

Honka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sander miłego urlopu i wspaniałej pogody!

Ewela witamy w naszym gronie, bo może być to luty :)

Mój urlop cudowny, chodź 800km samochodem na raz to istne szaleństwo . Moja cóka bardzo dzielnie przespała większość drogi, a ja mężowi marudziłam ;)
Psychicznie wypoczęta, fizycznie dużo się działo.

Jutro wynik z krwi- trochę stresu znowu :(
We wtorek dentysta, bo lekarz stwierdził, że jak dzidzia miała tętno 176 to może być coś z zębami... Wcześniej mój dzidziuś robił fikołki, tyłkiem do lekarza się odwracał i nieźle został wymęczony przez godzinę, więc mi się wydaje, ze stąd to tętno...
A środa Endokrynolog..albo odwrotnie, już się gubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1039893 przez honka_18
Megi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


my jechaliśmy do moich rodziców 1400 km a później do teściów 700km i z powrotem tą samą drogą :P
Ile lat ma Twoja córeczka??
Powoli gubię się w starszym rodzeństwie naszych pociech
trzymam kciuki za wyniki

Dzisiaj cały dzień leże tak mnie boli brzuch i do tego mam swędzącą wysypkę na brzuchu i nowego rozstępa :evil: :woohoo: mam wyrzuty, że spędzam za mało czasu z moimi chłopcami :( ale M mnie do łóżka wygania
znalazłam na Ebayu fajny wózek bliźniaczy, zapisałam se w piątek się okaże czy będzie mi potrzebny :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039895 przez Kejt
Honka nie tylko wózek oglądaj ale też samochodu większego szukaj jak mówiłaś :) też jestem ciekawa czy będziesz miała bliźniaki :)

Ewela witaj w gronie ja mam termin na luty wg Om a wg Usg załapuje się na koniec stycznia, więc tak to bywa z tymi poczatkami miesiąca :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039896 przez honka_18
Kejt samochód to sprawka męża :P ale już sobie wypatrzył nie zależnie od tego czy będą bliźniaki czy nie następne nasze auto to ford S- max :P tylko w piątek się okaże czy kupimy je w tym roku, czy w przyszłym po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039911 przez Mena
Hello :)
Ewela witaj w zacnym gronie :silly:
honka no bardzo ciekawa jestem czy będą bliźniaki czy nie :silly:
Nasz wyjazd stał pod znakiem zapytania bo Mały przez pół nocy miał gorączkę wysoka która baaaaaardzo powoli spadała i dzisiaj w ciągu dnia. Narazie od 19 książkowa temperatura 36.6. Walizka spakowana, jak w nocy nie będzie temp to jedziemy . ja obstawiam że gorączka była po szczepieniu bo wczoraj byliśmy :blink: i mam nadzieję że na tym koniec. :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1039912 przez Kejt
Mojego brata synek jest w takim wieku to ostatnio jak mu ząbki wychodziły to miał gorączke parę dni :(



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1039913 przez Megi
Hello :)
Jestem niewyspana! Wczoraj pierwszy dzień po urlopie w pracy- kocioł. Później sprzedaliśmy córkę dziadkom i ze znajomymi poszliśmy do lokalu, jeszcze na koniec do nas wpadli i się położyłam około 1.00 w nocy! A dziś pobudka 5.30, to będzie długi dzień...Mąż poimprezował na urlopie to się wyśpi

Honka moja córa na koniec września kończy 5lat.
Ale mieliście podróż-tyle km- podziwiam...
Ciekawe, czy bliźniaki B) Ale będziesz miała Szał w domu! Wypoczywaj, jak mężuś Ci pomaga i zezwala ;)
Niedługo będziesz na pełnych obrotach z dziećmi- może 4ką

Mena pewnie to po szczepieniu, oby było już dobrze!

Ja dziś się ważyłam i 1kg więcej :) Ale wczoraj to wszyscy imprezowali, a Madzia jadła :side:
Mam jeszcze pytanko, jakie po za TSH zrobić wyniki przed Endokrynologiem? Mam tylko TSH, a idę prywatnie i nie chcę, żeby tylko kobitka mi powiedziała, że najpierw wyniki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039915 przez masuska
Witam Was z rana.

Mimo że wyspana jestem to jeszcze zmęczona, wczoraj miałam sporo biegania, załatwiania, sprzątania. Wreszcie dostarczono nam glazurę i ceramikę i od poniedziałku zaczyna się remont...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039917 przez Kejt
To będziesz miała wesoło ;) a co remontujecie? :)

Ja dziś leżę i odpoczywam. Wróciłam z nad morza w nocy, a że wypad był dość intensywny i jak wracaliśmy zaczął mnie trochę brzuch pobolewać w dole to już czarny scenariusz mi w głowie siedział. Ale mam nadzieje że to coś w stylu rozciągającej macicy :ohmy:

Miłego dnia :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl